Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Imagine the sunshine.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ok, mă bag şi pe fotografie. Btw, pozele sunt făcute cu 'superbul' meu telefon, care are o calitate şi mai 'superbă' . Adică, îmi cer scuze pentru calitatea proastă, care s-ar putea observa ._.' . Eniuei, fără alte cuvinte nefolositoare. . . my photos ~

Allie [ Sora unei prietene <3 ]
Beautiful eyes <3
Me. ._. Fail, eniuei.
Cheiţa.

Well, o să mai pun, căci mai am câteva. Oricum, pozele astea au fost făcute azi :] . Totuşi, sper să vă placă.
Se pare ca in ultima vreme pot fi gasita peste tot 21
Oricum, am trecut si eu pe aici si avand in vedere ca nu t-a spus nimeni nimic de fotografiile tale (cel putin nu inca) am sosit eu.

Adevarul este ca nu sunt prea reusite si in mare parte esti din cauza calitatii foarte proasta a telefonului tau (fara suparare). Cumva camera VGA?

Despre primele trei sincer nu prea stiu ce as putea spune. Nu sunt ele cine stie ce, incearca atunci cand pui o imagine aici sa fie un peisaj sau ma rog ceva mai interesant nu o poza cu tine sau cine mai este.

Pai da, penultima poza este cat de cat...mai interesanta daca pot sa spun asa desi parca nu are cam nimic special.

Singura zare chiar mi-am placut din toate patru (ma rog, este cea mai reusita) ar fi ultima insa calitatea este >.<...

Pai...oricum succes in continuare cu pozele.
THREAD CLOSED AND TRASHED. Acestea nu au ce căuta la Fotografie, având în vedere că fotografia este o artă, nu un loc unde pui poze cu prietenii tăi sau cu tine. ._."