Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Pestisor aici! :D Aduceti apa ! XD
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sa vedem sa vedem...aici eu, Alex 4 13 ani, emo in devenire [lol! XD] . Recunosc ca m'am inregistrat din cauza unei sis [Portocalo, ai face bine sa imi urezi un bun venit 21]. Vorbeste mereu despre Zup, man >.> Asa ca de ce sa nu ma inregistrez si eu, ne? 4 Porecla Pestisor [da' asta probabil ati observat XD]. Nebuna, copilaroasa, de toate 4 Deocamdata atat [lenea ce face din om] da' daca mai vreti sa mai aflati ceva despre mine, nu ezitati sa intrebati!~ 4

PS: Portocaloooo unde esti?~ XD 21
Bine ai venit pe Animezup, |Pestisor|!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Aiciiiiii iubitaaa mea hug
Aici prezenta la datorie si dornica sa te welcomizez 15
Bine ai venit printre crestini dear, sper ca te vei distra printre noi. Intrebari nu am pentru ca te cunosc destul de bine.

Kiss and hug. hugpupic
Eu, sa nu ma distrez aici cu sisa mea? 108. Weh XD Merci merci, pai logic ca ma welcomizezi, altfel ma luam de tine pe mess 45 Still, merci de welcomizare 4 Si ma distrez ma distrez 21

Kiss & Hug back! hug pupic
Aaaa, am uitat O_o sa respecti regulile ca altfel focurile Ghenei te asteapta 21 iar Preasfintia Sa te blesteama x_x
Eu? Da' nu respect eu regulile mereu?! Sa nu imi spui ca n'ai incredere in mine, Porto 108. Ca se supara Pestisor! :-W Haha acum pe bune, stai calma ca le respect XD
Welcome on Zup and have fun : D. Blah, blah, blah sa te distrezi, sa- ti faci o droaie de prieteni, sa respecti regulile ca altfel te pune nea' Daniel sa faci matanii : )).

Intrebari:
De unde esti?
Emo? o.o Asculti rock?: >
Cartea preferata?
Formatie preferata? 15

Cam atat. Paaa! *huggies*

spam.spam.spam.spam.spam.spam.spam.spam. e spam nu? : ))
Merci merci, hua, nu nea' Daniel, te loog! TT^TT Lawl XD Raspunsuri:
1. Craiova 15
2. Yup yup, EMO! XD <33 Cateodata :3
3. Boys Don't Cry de Malorie Blackman
4. Am 5 preferate si nu pot alege doar una XD : Simple Plan, Sum 41, The All-American Rejects, Hawthorne Heights si Green Day 4