Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna. Ma numesc Razvan, am paisprezece ani, sunt prietenos, devotat prietenilor, incapatanat si tupeist. Imi place sa ies afara si sa ma joc la calculator. Ascult rock, iar formatiile mele preferate sunt: Slipknot, Disturbed, Skillet, Drowning pool, Linkin park etc.
Nu stiu ce as mai putea spune. Astept intrebari
Bine ai venit pe Animezup, Cine Oare 21!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
O gosh * laugh *. Ce nume ţi-ai ales. Puteai pune orice, numai nu ' Cine oare : )) ". Îţi răspund eu la întrebarea indirectă: Răzvan 19. [ sau Pens, dar mă rog.. ]
Aşa revenind: Welcome here hug şi vezi ce faci că te omor, în direct şi în reluare 24. Fără spam, alea alea .. you know, ţi-am mai spus asta * 9 *.
Acum iar nu ştiu ce să zic.. Ar trebui să închei cu : ne vedem luni la şcoală, căci sunt pedepsită. =]]
Nu inteleg de ce ti- ai facut doua thread-uri : |

Enfin, bun venit pe Zup *huggies*. Sper sa te distrezi bine cu 'crestii de p'aci' : )), iar daca nu respecti regulile te pune Preafericitul Danniel sa faci matanii : )). Daca respecti regulite totul va fi okay ^ ^. Deci mai intai treci pe la regulament, ca sa nu fie neintelegeri : P.

So, intrebari 39
Anime preferat?
De unde esti?
Care este melodia ta preferata cantata de Skillet?: >

Paaa! *hugs*
✖Hαкu, multumesc pentru urarea de bun venit.

Anime preferat?
- Naruto.

De unde esti?
- Constanta.

Care este melodia ta preferata cantata de Skillet?: >
- Awake and alive.
Welcome here Razvan, distreaza-te printre crestini 21 si cel mai important respecta regulile ca altfel te blesteama Preasfintia Sa = ))
Am si eu cateva intrebari ca tot omu' 21
-Ce filme iti plac?
-Citesti? Daca da ce carti ai citit pana acum?
-Ce manga preferi?

Zbyyye :bye::bye:
Kyaa, Pens` 5. M abucur ca esti si tu printre noii hug.....a sunat ciudat! XD
Nu pot sa cred, cand ti-am citit descrierea am ramas masca, si mai ales dupa ce ai raspuns la intrebari :O. Adica omfg, nu stiam ca esti rocker si asculti tot ce ascult si eu <333333 + sa mai ai si aceleasi melodii preferate ca mine -.-" [ma rog, la mine Skillet e Comatose, but whatever xD].

Intrebari umm..;-?....
Daca ar fi ceva de *ahemm* te intreb face 2 face sau pe mess 24).
Paii as vrea sa stiu...
1.Care e filmul tau favorit? x3
2.Te-a traumat cumva chestia cu spiritele? 17
3.Ce inseamna pentru tine muzica rock? x3

Atat ^^'...
Heya Razvan si bine ai venit pe forum ^^
Se pare ca deja avem cateva lucruri in comun, ma refer la muzica rock si la trupe xD

Si cum sunt o fire curioasa am cateva intrebari:
1.Care e melodia ta preferata de la Disturbed?
2.Ce culoare au ochii tai?
3.Descriete intr'un singur cuvant xD

Well, cam atatea pentru moment.Sper sa te distrezi pe forum si sa'ti faci multi prieteni, printre care si eu, asta daca vrei.
Zbye ~
Hello.
Bun venit pe site , sper sa te distrezi & ce mai e de zis.
Esti cumva narcisist ? :]]
Culoare preferata ?
Ce te`a facut sa te inscrii pe Zup ?
De unde nick`ul ?
Esti vorbaret ?
multe intrebari , ma opresc.
Happy posting & have fun ! * hugs *
Helău, Răzvan. *smile* Bun venit pe zup şi alea-alea, sper să te distrezi şi să-ţi faci muulţi prieteni hug .
Well, am câteva întrebări pentru tine ^^' .
Preferi ziua sau noaptea ?
Cald sau frig ?
Ăăăh, citeşti ?
Vreun autor preferat or smth ?
Filmul favorit e. . . ?
Cam atât am avut de spus. Păi, îţi urez încă odată bun venit şi have fun pe zuo ^^.
hug