Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Greetings
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Lord Zero

Va salut I am Zero (alex in viata de zi cu zi) am 16 ani si sunt din Britania sau Suceava ca sa inteleaga lumea.
Prima oara cand am dat de animeuri era acum 3 ani si de atunci imi plac la nebunie sa va dau niste exemple :Code geass (mare fan) R1 si R2,Gundam Seed,School Days ,Darker than Black,Rosario to Vampire si mai sunt dar nu mi-ar ajunge o zi sa le numerotez.
Imi place sa ascult disturbed,nightwish,linkin parc,si eh rock in general.
In timpul liber imi place sa cant la chitara si sa ma uit la anime normal.
Daca mai doriti sa stiti ceva nu ezitati sa intrebati
salut si bun venit pe animezup.Din descrierea ta, sigur o sa ne intelegem foarte bine :yes: si sper ca te-ai acomodat sau
o sa te acomodezi.Sa-ti faci multi preteni si sa te distrezi.
Niste intrebari pt u...
Ce xulori iti plac? Si ce animeuri ai mai vazut?
Manga ai citit?
Acum iti mai urez un welcom si sa te integrezi.
Posturi frumoase si fara spamhug

Lord Zero

Daca tu zici ca o sa ne intelegem bine atunci asa va fi si cu acomodarea inca mai lucrez
la ea.
Acum sa iti raspund la culori:culorile care imi plac sunt:rosu inchis,albastru inchis si movul tot inchis
Am mai vazut :maburaho,true tears,clannad,ikkitousen toate cele 3 serii,myself yourself,fafner,blood+, si vampire knight
Manga am citit doar pe net:naruto si rosario to vampire.
Iti multumesc pentru urari si ne mai vedem pe aici.

Dante

welcome Lord Zero sau alex...
se pare ca impartim acelas nume...dar al meu e al 2-lea
oricum si mie imi place disturbed si ai si o melodie preferata ?...ai o lista interesanta de animeuri...
acm atat,sper sa ne mai vedem pe site
have fun frate !
kunnichiwa,welcome pe zuuup hug
sper ca ti va placea pe aici,si ca iti
vei face prieteni noi :bye:
see you around

Lord Zero

merci de urare dante defapt zero este un nik un lider al rebeliuni trebuie sa aiba asa ceva( ha ha ha) si lord e rangul din rebeliune (asta din Code Geass).
Melodia preferata de la disturbed este haunted si indestructibile sunt curios ce melodie iti place tie.
A si din lista aia am uitat sa pun si devil may cry (cum am putut sa uit) pe langa anime jocurile sunt criminale.
Sigur o sa ne mai vedem