Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut ! Ma numesc Madalina .Am 15 ani , sunt varsator .
Imi place sa desenez , sa ascult muzica , sa ma uit la filme si bine inteles la anime 21 .
Anime-urile mele preferate sunt : Kaichou wa Maid-sama ! :X , Shugo Chara , Naruto , Bleach , D.N Angel , Vampire Knight Clannad Infinite Stratos , Kampfer , Rosario+Vampire si Fortune Arterial .
Ce sa mai zic ... imi plac animalele , am un caine .
Si sper sa imi fac multi prieteni 5 !
Bine ai venit pe Animezup, madalyna_girl!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Welcome here Madalina, have fun si alea, alea, sti si tu : ))
Am o miiica intrebare: Ce muzica asculti ;; )?
De toate , fara manele si populara 4 . Imi place Rihanna , Puya , Eminem , Ashley Tisadale ,Taylor Swift , Pitbull , Flo Rida , J-Lo si multe altele 4
Helloow ^_^ Ce faci ?
Am trecut si eu pe aici sa-ti urez un calduros "bine ai venit", sper sa te acomodezi repede si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Cu siguranta va fi usor, deoarece forumul este foarte prietenos. Iti urez sedere placuta si sa te distrezi. Eu sunt Beki ( Diana, dar nimeni nu-mi spune asa xD ) , incantata de cunostinta. Si eu fac 15 ani pe 24 aprilie, ma laud 15
Intrebari...
1. Din ce oras esti?
2. Carti citesti? Care sunt preferatele tale?
3. Ce filme iti plac?
4. Esti fana yaoi?15
5. Seriale tv urmaresti ? Daca da care ?
Cam atat ... nu vreau sa te inebunesc cu intrebari :]] Soo...inca o data bine ai venit si sper sa fim prietene :] Chuu :3
1. Baia Mare
2.Da citesc . Am citit destul de multe ... seria twilight , cei trei muschetari , cam astea sunt preferatele
3. Aventura , Romance , Actiune , Fantasy , SF . Filme : She's the boy , What a Girl Wants , 50 First Dates , A Cinderella Story , Pirates of the Caribbean , Step Up , Avatar , Dear John si multe altele 71
4. mda
5. vampire diares , Samurai girl,Dark Angel
Hello Madalyna. Eu sunt Venus-Roseta (Dana-Cornelia, prefer Cornelia:X). Am intrat si la profilul tau, dar intru si aici. Eu iti zic un calduros "Bun venit printre noi" si te intampin cu bratele deschisehug Sper sa-ti faci mult, multi prieteni si sa ai o familie mare(stiu ce spun21). Am observat ca nu-ti plac manelele si populara, sa stii ca nici mie, dar te intrebi ce asculti cel si cel mai des. Adica rock( iubesc rocku:X) pop, house, rap etc... si citesti carti de dragoste? Ce hobby-uri ai?
Cam atat. Bye.