Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hiii! :*
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
helloo ^^ Numele meu e Valentina dar imi place ca lumea sa imi spuna Camy.
Sunt o fana innebunita dupa anime si manga...daca as putea as sta toata ziulica la Pc pt ele..21 Sper sa imi fac prieteni pe acest site si sa ne intelegem of course.^^
Nu am prea multe de spus....Astept intrebari din partea voastra..voi raspunde cu placere :d
Bine ai venit pe Animezup, Bellasol!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bună, Camy. Bun venit în comunitatea noastră >:d< .Păi, uite că încep întrebările.

1. De unde eÅŸti ?
2. Ce zodie eÅŸti ?
3. Ce muzică asculţi ?
4. Care este anime-ul tău preferat ?
5. CiteÅŸti ?
6. Dacă da, care este cartea ta preferată ?
7. Care citat îţi vine în minte acum ?
8. Dacă ar fi să te muţi într-o ţară, aia ar fi Japonia ?
9. Care film ai vrea să îl vezi şi să îl revezi de nenumărate ori ?
10. Vrei să fim prietene ?

Cam atât >:d<
Incep cu ultima intrebare. DAA..hehe..desigur ca vreau sa fim prietene^^
1. Sunt din Vrancea
2.Taur
3.De toate genurile asta include desigur si K-pop si J-pop.. mai putin manele(chiar daca nu imi plac pot sa le suport deoarece sormea le adora21 )
4.Am multe animeuri care imi plac...pot sa spun Prince of tennis...
5.Da..nu chiar carti21 mai mult aici pe animezup si manga
6.Paii..nu am..mai mult citesc la scoala din carti si la pc mai mult.
7. hmm Nu am niciunul in minte acum...sunt incarcata cu informatii..de la scoala asta
8.Desigur ador Japonia. Dar nu in momentele astea de groaza de acolo
9.NU spun un film anume dar as vrea sa vad de nenumarate ori filme de groaza..ohh..le ador

Te pwp pupic


Mod [Edit]
(23-01-2011, 05:49 AM)Alessha3 A scris: [ -> ]Ai voie sa scrii cu alta cu culoare cand vrei ceva sa accentuezi ceva important pentru tine si vrei sa arati si celolrlalti. Foloseste culoarea de deafult- negru pentru nu a face un curcubeu pe forum.
Ohayo Camy ^^
Imi place numele tau si cred ca Camy provine de la camelii 39
Eu sunt Alexandra si aici sunt cunoscuta sub nick-ul Sasha sau poti sa ma gasesti ca si Alessia[ o varianta romana -.-]
Bine ai venit pe anime zup 10 sper să te simti bine aici si să iti faci prieteni noi. Avand in vedere de caracterizarea ta "ampla ", mi-ai trezit curiozitatea adormita.
So, incep cu:
- Care e culoarea preferata si crezi ca te reprezinta?
- Iti place sa fii depedent de cineva?
- Vizionezi drama asiatiace ?

Well, cam atat.

Bine ai venit si sedere placuta!
Hei hei 15
Am trecut si eu pe aici sa-ti urez un calduros bun venit :] Iti urez distractie placuta, sa te acomodezi repede si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Te asigur ca acest lucru va fi usor, doarece forumul este foarte prietenos ^-^ Eu sunt Beki, incantata de cunostina ( Diana, dar nimeni nu-mi spune asa o.o ) Imi place foarte mult porecla Camy 15 Am o prietena cu acelasi nume, e chiar dragut.
Intrebari nu prea am....ceilalti useri te-au intrebat chiar foarte multe chestii o.o Hmm sa vedem daca gasesc vreo intrebare. Urmaresti seriale? Daca da care sunt preferatele tale? Actor/actrita preferata? Materia de la scoala preferata?
Cam atat...chiar duc lipsa de idei >.< Soo..inca o data welcome si sper sa ne mai vedem pe aici pe forum :] Bye bye :3

Ps: Si eu sunt taur 15
Alessha3
Care e culoarea preferata si crezi ca te reprezinta?
Pai culoarea mea preferata este albastru..nu stiu daca ma reprezinta dar imi place mai ales ca e culoarea cerului..ador natura..hehe
Iti place sa fii depedent de cineva?
M-ai bine spus de ceva 21 ..sunt dependenta de anime si manga
Vizionezi drama asiatiace ?
Da... imi plac mult.
Beki
Urmaresti seriale? Daca da care sunt preferatele tale?
Da urmaresc...dar nu l-a TV ci aici pe net deoarece pe tv nu le prind chiar de la inceput si le urmaresc aici..imi plac foarte multe cele cu fantezie, horror...la TV sa spun Narcisa salbatica ..nu un fan innebunatic dar e dragut..

Actor/actrita preferata?
Hmm... Am multe actrite care imi plac...spun Adela Popescu..nu e chiar preferata am multe si ea mi-a venit in minte...hehe...actor chiar nu stiu..pe bune 21

Multumesc pt. primirea calduroasapupic
Salut!^w^
Bun venit pe Zup! 4
Sper sa ti placa si sa te distrezi! ^^
Am cateva intrebari! 10
1.Citesti manga uri?
2.Daca da,care iti place cel mai mult?
3.Cati ani ai?
4.Care este materia ta preferata?
Cam atat Smile
Have fun!^O^
FrogyGirl
1. Da citesc
2.Nu am dar pot sa spun ca sunt innebunita dupa manga yaoi444
3. 14 ani
4. Romana dupa engleza si muzica..hehe

Multumesc pt. primirea calduroasa pupic