Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Intra ca nu mori
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

Daichi

Mai multi sau mai putini cred ca imi cunoasteti lucrarile dar fie...

[Imagine: backforfun.png]

[Imagine: bleaaahbleaaaahmaucidcopy.png]

[Imagine: unsiglacomanda.png] << Comanda

[Imagine: bwhahahahahahhahahaha.png]


[Imagine: tipbundeviolat-1.png]

http://i233.photobucket.com/albums/ee126...epiece.png << Primea mea chestie mare 21...O sa mai postez si altele gen large piece

http://i233.photobucket.com/albums/ee126...age044.png <<Prima si ultima mea poza recolorata 24
Bun...am intrat si e adevarat ca nu am murit.Oh..am murit,dar de uimire.Sunt super tari.Sa le iau pe rand21
1>Multe culori..nuanta aia de albastru deschis...iti cam sare in ochi.
2>Aha...asta imi place.Efectele sunt tari.Dap..e draguta.
3>Preferata mea.Expresia tipei e destul de tare(nu ma prea pricep sa comentez chestiile legate de efecte bla bla)
Celelalte doua...da,la fel de dragute.Nu prea a fost ceva de criticat(orikm...nu as sti sa critic atunci cand vine vorba de GFX-uri).Dar le astept pe urmatoarele.
da, da, le stim 10 (cel putin eu)

1) wow, n-am reusit sa fac niciodata asa ceva. O chestie ar mai fi....vezi cum ai facu trecerea de la galben la rosu, in partea dreapta? Cred ca era mai bine daca faceai asa si in restul cazurilor.
4) mi se pare ca ai pus prea mult accent pe "umbra" textului (ma rog, numai umbra nu e aia). Parca iese prea mult in evidenta.
5) spre deosebire de lye, mie asta-mi place cel mai mult 10

umm, vad ca ai inceput sa le mai pricepi la text, si imi place si mesajul. Unul "sarcastic" mai mereu, dar se si potriveste
eu ti-am mai comentat sig-urile odata, doar ca aici ai mai pus cateva noi
uite cate vizualizari ai si putine comenturi..ma enerveaza chestia asta 46 oricum eu am sa-mi inving lenea cea atot puternica si am sa trec pe aici Smile fiindca vad ca te pricepi pricepi pricepi :] chiar foarte bine ^_^

Pai sincer nu prea am ce sa iti spun..imi place primul al nebunie <3 am si eu unul in gen ^.^ dar mai nereusit..hmm trebuie sa ii pui si un render :]...nu am ce sa iti spun doar ca imi foarte place 21 foarte foarte

La al 2-lea <3 ahh efeectee *_* <333 hmm renderul putea sa fie putintel mai clar...aka sa aiba o claritate mai mare..ai putea face chestia asta cu sharpen 5..mda bla bla bla and bli bli...

Ieai [Yey 21] al 3-lea ^_^ ce superb e 22...bluru' ala face toti bani ..nu stiu cum ai amestecat culoriile bla bla,banuiesc ca le-ai schimbat putin ca sunt chiar superbe...e un sig superb cred ca e cel mai fain :]

4Nu mai am timp fiindca a venit mama si a inceput sa faca scandal T_T
anyway lucrezi chiar frumos ,curat bla bla si estetic 15..imi placeee o sa mai pui,nu?5

Daichi

[Imagine: siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.png]

[Imagine: magiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.png]

[Imagine: siganimerealala.png]

[Imagine: myfav.png]

iLove,la primul miscarea e din incheietura 1515. M-am bazat mult pe filtere si displace.

love_yuki_eiri, tnnnnnnnx > : d <

dark_anime,tnx tnx tnx tnx tnx > : d < and btw ador sigul tau actual xD.
hi hi ^_^ ma bucur ca iti place <3
hug
ssooo ceva nou,din cate vad 5...pfuai chiar te descurci *_*
Le faci cumva dupa tutoriale or somth? :]..

Al 3-lea e absolut mirobolant *_* mai ales fontul...mie nu imi iese niciodata atat de estetic *-* ,mic si la locul lui chiar frumos ti-a iesit al 3-lea set :] ar trebui sa ii faci si avatar,chiar trebuie..

Hmmm si primul e dragut doar ca e scrisul olecuta cam mic 21 si trebuie sa chirasti ochii bine ca sa intelegi :]..nu deci nu stiu ce sa ami spun chiar nu am ce sa iti comentez T_T..pentru prima oara vorbesc si eu mai putin 71...

paaai nu mai spun al 3-lea al 2-lea etc fiindca toate sunt frumoase :] si calumea facute,fara exxceeesss dee culorrii de brushuri de texturi de c4d-uri etc etc :] te descrci ,sa stii ca te descurci :]

*hugs* mai astept ^_^

Daichi

[Imagine: unsigggglooooolll.png]

[Imagine: sigfallling.png]

[Imagine: lalallassiiiiiihggg.png]

[Imagine: bgggggggggggggggggggggggggggggggggg.png]

[Imagine: hehehehheeee.png]

dark_anime,tnnx again 99

And now ppl,pleeaaaseee comment .:ask:
Superbe 105
Cel putin, ultima a lui Daichi de la ultimul post e super 8
Imi place si a treia 8 Culorile sunt fenomenale 8 Waaa 8
In sfarsit dau de ceva mai evoluat, sincer din cate portofilii am vazut pana acum al tau si al lui Melyeter sunt cele mai avansate. Ai folosit efecte in contexte bune si ai reusit sa adaugi la renderurile folosite back-grounduri potrivite. Inafara de cateva mici imperfectiuni totul e bine. Tine-o tot asa 10.

Daichi

[Imagine: haruhisiiig.png]

[Imagine: requestsiiiiiigggggggggggggggggg-1.png]

My faves xD!

Fernando[suna ciudat sa iti zic asa...uhm...numele tau este andrei?],well *blush *blush* tnx.

IlikeYou,tnx Smile.
Pagini: 1 2