Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Osu ! Dragoon here
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Deci , sa incep cu introducerea , eh ?
Numele meu real este Szabo Florin , numele meu in unele jocuri sau forumuri depinde de "mood" poate fi ori Dragoon , ori Dragonflo77 ca in cazul de fata
Am 15 ani , in curand fac 16 pe 15 April ! ( FTW !Zuppy02 )
Poi , imi plac multe lucruri , dar in special animeurile , indraznesc sa spun ca viata mea e inconjurata de anime
Hobbiurile mele ar fi urmatoarele : Desenatul , "Gaming-ul" si Scrisul povestilor ( fara fanfic )
Imi place rockul , si unele piese techno
Cantareata mea preferata ar fi Evanescense
Si piesa mea preferata , care ma si characterizeaza ar fi 'Bad apple' ( bad apple = tohou music http://www.youtube.com/watch?v=tbXDgAAXT...r_embedded )

Cam atat am sa va zic , liber sa ma intrebati orice Zuppy04
Bine ai venit pe Animezup, Dragonflo77!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hei there 15
Bine ai venit pe forum, iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Eu sunt Beki, incantata de cunostinta :] Ce pot sa spun o.o
In curand faci 16 ani multi inainte :]] Si eu tot in aprilie sunt nascuta xD Din ce oras esti? :] Ai spus ca-ti plac mult anime-urile...care sunt preferatele tale? Ce genuri de filme iti plac si cateva exemple?
Cam atat...duc lipsa de idei :]] Iti urez inca o data bine ai venit si sper sa te acomodezi repede.
Poi , Locuiesc in Gherla prin Transilvania , casa vampirilor 10
Animeuri preferate
Karin the chibi vampire
Full moon wo sagashite
Zero no Tsukaima

Filme preferate :
Nu prea urmaresc nimic altceva inafara de anime , dar am un film "normal" preferat
si genurile ar fi : Drama , love , Chestii triste in general

Carolina Moon


Am uitat sa adaug
Jocul meu preferat este Mabinogi , daca este cineva care joaca , dati un reply sau add me ingame
Numele fiind : Dragoon