Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello mina-san!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut fete si baieti, aveti un nou *erm, vechi, dar am uitat parola la acc :blushes: * membru pasionat, la fel ca voi, de anime'uri *si hentai 4 da' asta'i alta poveste*. Am 14 ani, sunt din Braila *aici locuiesc defapt, eu fiind nascut in Slobozia*. Numele meu e nickname'ul 4. Sunt o fire sociabila *zic eu*, un elev care isi scoate diriginta din pepeni, chiar daca are note destul de bune 8+ *la romana am numa' 10, ca deh, e profesoara sexy, si ma motiveaza :blushes: *.

Aici aveti Anime-Planet'ul meu.

PS: Folosesc ' si nu - 4
Bine ai venit pe Animezup, adryan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna, Adryan! hug Sooo, ai mai fost pe aici. 15
The questions :]
1. Ce zodie esti?
2. Ce muzica preferi?
3. Iti place sa canti / dansezi / scrii / citesti?
4. Ca mancaruri preferi?
That`s all. ^^ Have a fun! : - *
Erm, sunt fecioara, ascult si rock, dar Daft Punk ascult in exces * :X *. Imi place sa citesc, si cred ca pot sa ma laud cu faptul ca am terminat primele doua volume din Contele de Monte-Cristo in 3 zile. Ca mancaruri, prefer aproape orice, exceptie facand spanacul, ciorba *orice fel*, mazarea si cam tot ce e verde *bleahhh*.
Bun venit Adrian ^ ^

User mai vechi, ha?15 Deeeci esti din Braila 15 stai aproape de mine, eu sunt din Galati b-). Sper sa te distrezi, sa iti fac, din nou, prieteni cu caru' sa respecti regulile si sa nu te prind cu banuri [permanente sau pe sectiuni] 19.

Acum indtrebarile 19

1. Iti plac filmele Horror?15 Daca da, care ti-a placut cel mai mult? 15
2.Nu-i asa ca te duci pana in Carefour la New Yorker si-mi iei si mie o pereche de ochelari de soare Ray Ban?5

Sper ca ti-ai dat seama ca era o mica gluma9 : ))
Have fun hug
Multumesc de primirea calduroasa!!

Referitor la filmele horror, nu imi plac in special, dar seria Saw este un must-see. Cat despre filme, imi plac in special SF-urile 4