Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ypp :-ss
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Edit ...

Rog un moderator sa stearga mesajul.

spamspamspamspamspam
Ooo ce dragutz sa vad desene facute de tine Damb. [nu am uitat ca tre' sa-ti fac un desen. 21]
In primul rand, sunt foarte mici, nu pot sa vad detaliile toate si na.. se vad nu stiu .. pe scur mici, foarte mici. Macar putei sa maresti iamginile cumva ca sa vedem cum a iesit fiecare culoare, detaliu in parte.

Sa incepem, le iau pe toate trei la rand, incerc sa zic ce pot.
Pai sunt destul de reusite, frumos colorate, chiar foarte multicolore, este chiar super sa vad atatea culori combinate pe acolo, insa in mare parte ai probleme cu anatomia, deci iti propun sa mai lucrezi la ea.
Daca tot iti place sa desenezi, macar incearca sa te obisnuiesti cu anumite detalii precum anatomia, fatza si multe altele.
Uite aici iti dau un link la favoritele mele, unde pun tutorialurile, ca poate te ajuta. Daca cumva doresti sa inveti anatomia, pentru a face un desen cu proportiile bine definite: http://k-og.deviantart.com/favourites/42214810

Nu prea stiu ce sa zic de culori, adica poate in mare parte le-ai asezat cum trebuie, iar poate in altele nu, insa nu prea pot sa vad din cauza ca imaginile sunt mici.
Oricum in mare parte imi plac, cel mai mult al doilea este favoritul meu, din toate.
Si primul, pentru ca imi plac culorile. 21
Te astept cu mai multe desene, chiar sunt curioasa sa vad ce vei mai creea, insa de data asta sa le pui mai mari imaginile. 5
Edit ...

Rog un moderator sa stearga mesajul.

spamspamspamspamspam