Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi! :3
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

.ℓυ¢кy.sтαя.

Salut tuturor! ^w^

Ma numesc Anca. Imi place tot ce are legatura cu Anime, Manga si muzica. Ador sa desenez, sa scriu ficuri si in special imi plac animalele. Sunt destul de timida dar daca ma obisnuiesc cu persoanele din jur pot ajunge a fi putin nebuna. xD Rad aproape din orice, dar daca e vorba de ceva serios atunci tac si ascult sau raspund in acelasi fel. Nu imi plac minciunile chiar daca sunt necesare cateodata. o.o

Cam atat. Intrebarile sunt binevenite! ^^
Bine ai venit pe Animezup, .ℓυ¢кy.sтαя.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bun venit lucky!
Ps: si mie imi palce animeu' Lucky star 4 in special aia cu paru' albastru 4

SA te simti bine si sa te distrezi. : )
Sedere placuta pe zup.

Intrebari:

CE zodie esti?
Unde locuiesti?
Cati ani ai?
Ce animeuri iti plac?
Ce caractere iti plac?
CE animal/e ai sau ti-ai dori?
ce carti citesti?
CE manga citesti?
Ce ti'ai dri de la viata?

Cam atat, distractie placuta 3

.ℓυ¢кy.sтαя.

Multumesc mult 4

Da, lucky star e adorabil, desi nu am trecut de primele 5 episoade daca nu ma insel, pentru ca le incurcasem xD

1. Capricorn
2. Calarasi
3. 12 ani
4. Naruto/Shippuden, Kaichou wa Maid Sama, Special A, Vampire Knight, Bakuman, Oreimo, Ouran High School Host Club (mai mult manga de fapt), Toradora, Shugo Chara, Kuroshitsuji, Pandora Hearts, Lucky Star, Gravitation, Junjou Romantica (sunt yaoi fangirl) si cam atat Smile
5. Pai daca te referi la personaje atunci sunt cam multe, foarte rar se intalneste un personaj care sa nu imi placa. Ador temperamentul energic la personaje sau atitudinea cool si spicy.
6. Am un catel, dar de fapt este al tatalui meu si mereu mi-am dorit unul al meu.
7. In general cele care sunt de categorie Fantasy.
8. Nu prea le tin minte numele, dar stiu ca ultima citita de mine a fost Moe Kare! si imi plac cele cu Romance, Yaoi, School Life sau Fantasy.
9. Deocamadata sa devin din de in ce mai buna la desen pentru ca mereu am vrut sa fac manga. ^^

Ms din nou ;D
Buna, buna 15
Ce faci? Bine ai venit pe animezup, iti urez distractie placuta, sa te acomodezi cat mai repede si sa-ti faci multi prieteni. Te asigur ca va fi foarte usor :] Eu sunt Beki, incantata de cunostinta. Sper sa ne intersectam pe aici, pe forum :]]
Imi place mult avatarul tau, la un momendat imi placea foarte mult Lucky star :]] Este un anime foarte dragut si amuzant. Din descrierea ta reiese ca esti o persoana de treaba, si eu rad cam din orice chestie :] Deci in multe lucruri ne asemanam. Fan Junjou Romantica? Eu il ador 15 Este anime-ul meu preferat sa zic asa, din aceasta categorie yaoi. Care este personajul sau personajele tale preferate?
Intrebari nu prea am, nu sunt buna la aceasta categorie :]] Ce seriale urmaresti? Cam atat xD Iti urez inca o data bine ai venit si sedere placuta. Sper sa ne mai auzim :]
Helouuuuu Anca .
Welcome on Zup , happy posting , sper sa iti faci multi prieteni , printre care si eu : )) hug .
Da , si eu vad ca ne asemanam cat de cat . . . si eu ador muzica si sa rad din orice prostioara : )).
Ah , fac ce fac , si tot despre mine incep sa vorbesc. -.-

Anyway . . . questions :
1 . Asculti k-pop?
2 . Lucrezi in PS?
3 . Cantaretul / Cantareata preferat/a?
4 . Ce genuri de muzica asculti in general?

Cred ca atat . . .
Inca o data iti urez un welcome calduros and have fun. hug

.ℓυ¢кy.sтαя.

Beki : Ms Beki : )) Incantata de cunostinta. Sunt sigura ca imi voi face prieteni repede si sper sa te mai gasesc pe aici xD
Thx<3 Da, este foarte simpatic anime-ul. Waa, Junjou Romantica a fost unul dintre primele anime-uri cu yaoi pe care le-am vazut. Mi-a placut la nebunie xD Pai unul dintre personajele mele preferate este Misaki si dupa vine Shinobu. In general toti, dar ei sunt principalii :X
Seriale? Adevarul e ca foarte rar ma uit la TV pentru ca sunt prea cuprinsa de PC ca sa zic asa : )). Multumesc din nou! hug

Zuza. : Multumesc, da si eu sper acelasi lucru : ))
And now :3... Answers :
1. Da
2. Din pacate nu, am incercat de cateva ori dar i-am sters cateva optiuni si de atunci nu mai merge :...:
3. Pai nu am in particular pe cineva, mai mult formatii :] : SHINee, SNSD, Sandara Park si Kanon Wakeshima.
4. k-pop si pop, iar manele niciodata o.o
Sankyu pupic
Hellow Anca. Welcome on AnimeZup! *huggies* I hope you'll have fun and you'll make a lot of friends here. xD

Ţi s'au pus o grămadă de întrebăi până acum, iar sunt ultima. -.-

Autorul/Cartea preferată?
O să ne uimeşti cu vreun fic/desen?
Ce gen de muzică asculţi? Câteva trupe?
Cum ai dat de AnimeZup?

That's all. Welcome again, happy posting without spam and have fun! OuO

Cute avatar, btw. x3

Xoxo, Ang.:bye:

.ℓυ¢кy.sтαя.

Multumesc! 8

1. Nu am un autor preferat inca, dar carte mea preferata este "Miezul Noptii" de Claudia Gray, desi am citit dor primul volum si din pacate pe internet.
2. Nu cred. n.n' La desen sunt incepatoare si desi cand vine vorba de ficuri sunt cat de cat priceputa, pentru ca scriu aproximativ de un an si ceva, nu consider ca pot sa uimesc pe cineva cu vreo lucrare de-a mea.
3. SHINee, SNSD si in general k-pop si pop.
4. Am cerut parerea pe un site despre un forum in romana, despre anime, destul de activ si asa am dat de AnimeZup 4

Eu il ador pe al tau x3 Miku-chan<3

Bye hug
WoWoWo.. Anca , eşti din CL ? Şi eu sunt O.O .. eşti chiar din oraş sau un sat din judeţ ? ce uitiucă sunt , Bun Venit !
În fine , eu sunt Mădălina , dar mi se zice Ayami . Să nu te aud că îmi zici Mădălina că îmi urăsc numele!

1. Ce anotimp îţi place ?
2. Ce culori îţi plac ?
Pagini: 1 2