Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Seturi la comandă
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Iau eu @ yaoi maniac si Corina. Edit sau post dupa caz.

In continuarea a ceea ce a spus Uberwald, rezumati-va la un singur sig in comanda, e cam aglomerat deja si ne miscam oricum ceva mai greut, avem si altele de facut. Thanks.
мιѕѕ є¢ѕтαѕу - sper sa ma ierti ca am intarziat atata, dar cum a zis si Tox, mai avem si alte de facut.

In orice caz, sper sa iti placa, desi eu stiu ca am dat-o in bara in anumite aspecte:

[Imagine: redlipsav.png]
[Imagine: girlstayingdownsign.png]

Daca nu iti place, zi-mi si voi schimba.

PS: girls, am vrut sa iau si alte lucrari, dar nu stiu care dintre ele sunt luate, niste sugestii? xD
@Abbeh. si Fleet. - taken; I'll edit it later [ tomorrow ] atm I'm watching a movie. ^^
*spam. grrrrrrr~ post scurt*
(04-04-2011, 01:29 PM)Țiușcă A scris: [ -> ]hm, am venit și eu cum o comandă. imaginea e aceasta. sper să fie bună. aș vrea să arate destul de elegant. ca text aș vrea ' handwritten letter' sau 'handwritten', nu contează, dar dacă nu se potrivește, puteti să-l omiteți. xD ah, iar avatarul să arate mai interesant, dar să fie în ton cu signu. sper că ați înțeles la ce m-am referit. =) culori and stuff, alegerea voastră, elegant să arate. alte preferințe nu am, dacă vrea să adauge autorul alte chestiuțe pentru a arăta mai bine, are mână liberă. mulțumesc anticipat. pupic

[Imagine: tiusca.png]

[Imagine: tiuscaav.png]

Revin si cu avatarul.
Heyyy hug
So: Vreau si eu un set.
Poza:asta
-avatarul tot din poza-
Nu prea am multe preferinte.. vreau sa predomine rosul [ e deja ceva] .. dar totusi sa fie un font mai dragut.
De efecte habar nu am .. las graficianului cale libera. Sa faca ce vrea. Si apropo de asta, nu prefer pe nimeni .

Multumiri anticipatehug
(09-04-2011, 08:26 PM)Ichigo. A scris: [ -> ]Heyyy hug
So: Vreau si eu un set.
Poza:asta
-avatarul tot din poza-
Nu prea am multe preferinte.. vreau sa predomine rosul [ e deja ceva] .. dar totusi sa fie un font mai dragut.
De efecte habar nu am .. las graficianului cale libera. Sa faca ce vrea. Si apropo de asta, nu prefer pe nimeni .

Multumiri anticipatehug

O iau eu, asteapta comanda aici sau intr-un nou post ^^
Gata @Corina

[Imagine: CoriAv.png]

@yaoi maniac s-ar putea sa mai dureze, am un imens brainfreeze de cate ori ma apuc de comanda =\

Pentru care n-avea ce face pe aici, mai e si comanda lui Charlotte de pe pagina anterioara. 21
Fleet, ţi-o luasem eu şi tocmai mă apucasem de ea.
Citat:credeti ca o sa imi placa o poza patru zile pana va sinchisiti voi sa faceti ceva -.-'?
Asta a fost pentru mine. Nu am avut timp; în cursul săptămânii reuşesc cu greu să fac câte ceva, ieri am avut teme iar azi de dimineaţă am fost plecată. Şi crede-mă, nu eşti singura care nu şi-a primit comanda în decursul a 4 zile; nimeni din echipă nu poate să le scoată pe bandă rulantă.
Fleet iti fac eu comanda >.<
Pana acum nu am avut net si nu am putut intra sa fac alte comenzi, dar oricum... cum a zis si Ann. nu facem ca pe banda rulanta. Asteptati pana cineva ia comanda.
NU suntem sclavi. Avem si noi alte probleme....

Poza asta, presupun: http://awtlblog.vitsco.com/wp-content/up...Eclair.jpg


P.S:
Ce v-as ruga pe toti care puneti comenzi: ASTEPTATI PANA E GATA!
Ryuu, tu ocupa-te de comenzi care mai sunt valabile, ok?

Si in mod normal cand porti un set, iti alegi o poza care iti place 'mai multe zile', nu ma gandeam ca trebuie sa pun asta ca si regula totusi. Nu consider ca e asa grav ca nu aveti o poza la semnatura sau langa nick in cateva zile, alti useri au asteptat mai mult de o saptamana si n-au mai murit. Acestea fiind spuse, sa lasam arfele si sa nu mai cerem seturi daca nu le dorim.

Acum nu mai postati decat cereri sau seturi, ca pierdem sirul.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21