Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutări ^.^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sooo... sa ma prezint: ma numesc Ioana, spuneti-mi Yoyo [asa m-am obisnuit xD]. Uhm... m-am inscris pt ca imi plac anime-urile si manga, ofc -.-'. Sunt mai narcisista de fel, si cam tot ce scot pe gura e un misto, va rog sa va obisnuiti cu asta =]]. Dependenta de Pepsi, Redbull and so on...pot sa mananc cat sushi vreau daca imi pun mintea xD
Cam atat despre mine :]]
Bine ai venit pe Animezup, Nu sunt eu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!

.Rob

OMFG OMFG ! YoYoooooo mah' sister hug
Soo... welcome here , babe 15
Intrebari nu am 78 Te ÅŸtiu destul de bine , sper 17
Have fun !
Roooob mah virtual bro *hugz*

Soooo...astept intrebari [uituca de mine a uitat sa scrie asta xD] Smile
Hey Yoyo. ^^
Frate, ador numele asta :X Eu`s Adyna si imi pare bine de conostinta. :] The questions19
1. Ai o manga preferata? Dar anime?
2. Cati ani ai?
3. De unde esti?
4. Ce zoodie esti?
5. Vrei sa fim prietene?
hug
Salutari Adyna ^^

Deci, sa raspund la intrebari Smile
1.Mi-e destul de greu sa aleg...dar cred ca Seitokai Yakuindomo ar fi anime-ul meu preferat iar pt manga...as spune Kuroshitsuji :]
2. Am 13 ani X____X
3. Din Bucuresti [soarta cruda xD]
4. Sunt pesti (nascuta pe 15 martie 15)
5. Hell yeah *hugz*
Welcome here YoYo. I hope you'll have fun and you'll make a lot of friends.

Desenezi/scrii? O să ne uimeşti cu vreun fic/desen?
Ce genuri de muzică asculţi? Câteva trupe?
Cărţi/autori preferaţi?
Ştiu că mai ai timp până să te decizi, dar ţi'ai făcut o idee despre ce profuil ai vrea să studiezi la liceu?

Welcome again, happy posting without spam and have fun! *hugs*

Xoxo, Ang.:bye:
Heya Ang. ^.^

Uhm, da, desenez 15 poate voi posta cateva desene mai...reusite 4
In general, ascult rock si metal, in special nu metal. Trupele preferate ar fi Linkin Park, Three Days Grace, Green Day si Kings of Leon.
Autori preferati 39... imi place in special Roald Dahl [gen...funny si horror 4] insa nu pot spune ca am un autor preferat. Cat despre carti... sunt atat de multe incat nu mi le mai aduc aminte 29 dar voi alege Fingerprints of the Gods de Graham Hancock si... The screwtape letters de CS Lewis [de obicei citesc in engleza xD].
Deja m-am decis in legatura cu profilul 15 Voi alege cel real, ma descurc destul de bine la mate, info pana acum...4

So, thanks for welcoming me ^.^ *hugs*
Bun venit, Nu sunt eu. [ ba sunt, wth? ]
1.Formaţia preferată.
2.Filmul preferat.
3. Actorul preferat.
Atât, distrează-te. Explore the AnimeZup garden, lol.
Helău, Valkyrja 5

1. As spune Linkin Park 15 [nu-i o alegere prea originala, dar mrg -.-']
2. Inception; prea tare. Gen...final neasteptat, unde lasa loc de diferite interpretari
3. Meryl Streep 105 Intra foarte bine in pielea personajului 5

And I'm exploring it 15