Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Inscrieri pentru echipa de GFX
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Cred ca a trecut destul timp, si sper sa avem ceva gfx-eri liberi, asa ca formam o echipa noua. 4

Pentru inceput mai iau inca 4 persoane, si daca incepe sa se aglomereze treaba sau nu facem fata, mai luam. Regulile sunt in general cunoscute:

Pentru inscriere postati aici 5 semnaturi. (Avatare optional)

Oricine poate sa incerce, dar nu va pierdeti timpul daca aveti Ps de cateva saptamani, un crop si ceva text nu e de ajuns.

Am pretentia sa fiti activi, nu va inscrieti daca nu intrati cu saptamanile pe site.

Cam atat, alte anunturi pe parcurs, daca e nevoie.

Start posting 4
___________________________________________________


My sigs here, au fost evaluate deja de MimiÅŸor, but to avoid complaints...

[Imagine: HYBRID.png]

[Imagine: SLOPES.png]

[Imagine: FLOAT.png]

[Imagine: Postmortemm.png]

[Imagine: joker.png]
1. [Imagine: 14ton55.png]

2. [Imagine: 2na88jm.png]

3. [Imagine: 23w5xqv.png]

4. [Imagine: ra413b.png]

5. [Imagine: 29l0lmt.png]

D:


_______________________

Citat:Mimi Mimisor: inainte sa apas pe buton, nu vrei sa iti comentez sig-urile nu ?
Mimi Mimisor: am o lene de caramida-n mineeeeeee 21
Tox `: nu e nevoie, doar sa confirmi ca m-ai evaluat 21

CONFIRM !
Ai evoluat destul de cand m-am uitat ultima oara la siguri de-ale tale, much better 4 In principal sa mai lucrezi la light si la text (unde e cazul), care pare sa fie o problema generala la gfxeri. Also , incearca sa eviti stroke sau outer glow la focal, ca in ultimul sig, ca desparte renderul de bg si practic strica treaba.

Anyways, esti acceptata 4
[Imagine: signou.png]

[Imagine: sig-10.jpg]

[Imagine: sig1-15.jpg]

[Imagine: 1-40.jpg]

[Imagine: sig1-9.jpg] [lasa de dorit]

Nu am facut ceva nou, am ales din topicul meu de gfx.
Promit ca ma voi tine de treaba, nu ca inainte. Am ceva mai mult timp liber acum, miercurea e timpul cam redus.
Deci?
Incerc si eu

[Imagine: footballasianplayersignature.png]
[Imagine: MinHyoRinsign.png]
[Imagine: halloweengirlsign.png]
[Imagine: leeminhosignature.png]
[Imagine: coolanimeguysign.png]
[Imagine: gdragonsignature4.png]

Urasc sa nu am semnaturi pe care sa le pun -.-" am ales ce am avut, dar daca e ceva, fac altele xD pana atunci astea

[edit]Hai k am mai facut una, si am pus-o sa nu ziceti ca sunt putine >.< si vechi
1. [Imagine: 60848906.jpg]

2. [Imagine: lovecz.jpg]

3. [Imagine: sotw1.jpg]

4. [Imagine: 26430558w.jpg]

5. [Imagine: thekillers02020515hk1.jpg]

Dacă nu sunt în regulă fac altele. Dacă aveţi nevoie de avatare pun şi câteva. So?
Oke, am zis ca astept sa se inscrie mai multi, nu stiu ce impresie gresita o fi fost si aia 21 Asa ca sunteti acceptati toti, abia facem un umil 5. Ceva precizari-

@marian ti-ai mai cizelat stilul, 2,3 si 5 arata interesant, light destul de bun si ma bucur ca nu e cazul sa tin discursul textului. Si de data asta sa te tii de treaba, sper.

@Alysu nice work as usual, dar dintre ce ai postat aici doar 1 si 3 mi se par chiar reusite, probabil fiindca ai mai schimbat registrul, restul, pretty basic. Dar stiu cum e, cand e vorba de selectat dintre lucrari, te trezesti ca nu prea ai ce.

@Anna nu te stiu si nu prea ti-am urmarit lucrarile, dar nu te descurci rau, par totusi ca mai puteau fi muncite. However in afara de a4a, arata bine.

Cum am zis, intrati toti, o sa deschid topicul saptamana viitoare, ca vreau un weekend linistit.

Nu o sa stau sa fac vreun set de reguli, incercati sa fiti activi pe cat posibil, in cazul in care nu puteti sa va mai ocupati de o comanda rugati pe altcineva din echipa; in rest, daca apar probleme sau aveti alte nelamuriri, just tell me si rezolvam. Have fun ;D
Ma primiti si pe mine chiar daca nu voi fi super-activa 108? O sa mai lucrez, dar momentan nu am cine stie ce siguri noi :3:

[Imagine: steampunkbyvalentinedem.png]

[Imagine: cellobyvalentinedemoste.png]

[Imagine: assassinscreedaltairbyv.png]

[Imagine: deviousflightlebyvalent.png]

Meow, have mercy upon my soul.

LE: 5? Oops, nu vazusem; revin mai tarziu.
Acu' ca ati ramas cu un membru in minus, ma primiti? 5

[Imagine: fsfsfcopy-1.png]
[Imagine: ghghg.png]
[Imagine: hftyhft.png]
[Imagine: dfdgdhg.png]
[Imagine: dsdhdthsg.png]
Scuze nibbles, abia am vazut postul, si te primim 21

Nice work @ al treilea sig, nice to see some colours for a change :]

Bun venit in echipa, poti sa incepi sa iei comenzi cand vrei.
Pagini: 1 2