Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi Everyone !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hello!
Numele meu este Raluca.Sunt nascuta pa 7.03.1997,am 14 ani si sunt in clasa a VIII a.Imi plac culoarile: Turquoise si albastru.Ador apa [suna ciudat 21 ] si cerul. De ce? pentru ca sunt albastreeeeee iar albastrul ma relaxeaza total.Animalul meu preferat este cainele.Imi place sa cant,sa desenez,sa scriu(in curand voi posta un fic) si sa-mi fac prieteni noi.Nu-mi place sa mi se spuna ce sa fac si sa fac curat :]].Sunt o persoana foarte foarte sensibila, te iert si de 1 000 de ori dar faza e ca nu uit.Trupa preferata : Green Day, Cantaretul/a preferat/a : nu imi vin acum 21 sa zicemm...Avril Lavigne,Auburn,Taylor Swift 39.Melodia preferata2in perioada de fata) Auburn-All about him si Taylor Swift:You're Not Sorry.Filmul preferat: A walk to remember. Si multe altelee...Astept intrebarile voastre si sper sa fim prieteni ^^.
XoXo.
Bine ai venit pe Animezup, Turquoise_addiction!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
salut Turquoise_addiction si bine ai venit pe zup...sper ca o sa te distrezi si ca o sa iti faci multi prieteni...acum as avea cateva intrebari daca nu te superi

1.Iti place sa desenezi?
2.De unde esti?
3.Cum ai descoperit AnimeZup?
4.Ce culoare au parul si ochii tai?

cam atatea nu prea am ce sa te mai intreb pentru ca tu deja ne-ai informat cu destul de multe lucruri despre tine^^
bye,bye:bye:
Bine ai venit Raluca! Ma bucur sa te cunosc!
Eu una te primesc cu bratele deschise! 4
Am cateva intrebari:
1.Cum ai dat peste animezup?
2.Iti place scoala?
2.Care este materia ta preferata? (materia de la scoala ca de exemplu romana sau matematica...)
3. Ce iti place sa faci in timpul liber?
4.Desenezi?
5.Ce fel de carti citesti?
6.Ce fel de filme iti plac?
7.De unde esti?
8.Vrei sa fim prietene?
Cam atat 4 Sper sa te distrezi si mult noroc la postat4
Mady:
1.Da, foarte mult 8
2.Bucuresti
3.O colega mi-a spus de zup
4.Parul:castaniu, Ochii negrii

Sweety:
1.Printr-o colega
2.Sa zicem..
3.Germana 8
4.Sa citesc sau sa ies cu prietenii
5.De dragoste 8
6.Cu vampiri sau tot de dragoste <3
7.Bucuresti
8.Cu siguranta hug
Multumesc de intrebari hug 8
HY raluca! aaaa....pai tias mai pune intrebari da nu prea mai am ce 21
Am vazut cam ceti plc si pot spune ca avem personalitati cam identice.
A! tiai format deja ideea ficului? (ai spus ca o sa postezi unul in curand)
Si inca ceva,iti place Three Days Grace?
Ha! pana la urma am avut ce sa te intreb :yes: 21
Oricum BUN VENIIIIT!! Zuppy23
Hii ~lovely~cat~ hug !
Pai eu am o problema de obicei cu ficurile 21. Stiu primele 2 capitole si sfarsitul apoi....pauza21.
Cat despre trupa Three Days Grace nu am ascultat pana acum39 dar m-ai facut curioasa 16.
Thx pentru intrebari.Zuppy02
Heya Raluca ^_^

Ma bucur ca ai trecut si tu pe aici hug draga mea!!! Sper sa te distrezi si abia astept sa citesc noul tau fic despre care tot vorbesti :]

Ciao o_O
Hey Raluca!!!
Bun venit pe Zuppy!! La multi ani de ziua femeii (in intarziere 4 )
Sper sa te distrezi pe Zuzu 21
So..Iti place Japonia sau un anime anume?
Care e cartea ta favorita?
Despre ce va fii ficul tau 19 ???
Sunt curioasa...ador fic-urile...si chestia cu primele doua capitole e valabila la majoritatea scriitorilor....inspiratia vine la timpul ei 21

Ok te las cu o ultima intrebare...vrei sa fim prietene?
:BYE: Sper sa ne mai citim 21
1 Care e personajul tau anime preferat?
2 de la ce vine opsesia ta pentru albastru?
3 Iti plac si alte culori ?
4 De unde esti?
Oops! te-am luat direct cu intrebarile .Salut eu sunt Cristina dar spunemi Charlotte ,eu sunt o fire m-ai rautacioasa de felul meu si de aceea te rog sa nu te superi pe mine daca spun ceva fara sa vreau ,asta-i stilul meu.
si nu uita sa te distrezi.
Pagini: 1 2