Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna sunt cine sunt si ma cheama cum ma cheama21
Poate credeti ca fac caterinca...neah, nu prea imi place sa imi spun numele sau sa dau detalii despre mine, dar azi fac o exceptie.
Imi puteti spune Adel(nu este numele meu real) dar nu imi pasa...conteaza doar ca nu vreau sa spun numele meu real21
De obicei imi place sa mi se puna foarte multe intrebari xd...mai imi place sa ascult la maxim AC/DC si sa exasperez vecinii...
Daca vreti sa mai stiti ceva despre mine pune-ti intrebari cat mai multe10
Bine ai venit pe Animezup, destroyX!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna Adel ^^
Pai sincer, asa-zisul nume imi place. Well, am cateva intrebari, si uumm, scuza-mi intarzierea pe aici21
The Questions:
1. In afara de AC/DC mai asculti altceva? Altfel de muzica? [ Banuiesc (,) ca rock 19 ]
2. Ca varsta ai?
3. Ce zodie esti?
4. Hobby, ceva?
5. Vrei sa fim amici?
So, this is it. Sper ca n-am fost prea indrazneata sau bagacioasa, din moment ce-ai spus ca nu vrei sa dai detalii.. :-S
Byeeh :]
1.Aerosmith, Pheonix U2 si Metallica
2.16 ani
3.Scorpion
4.Da...sa ma cert cu profesorii...deja a devenit un hobby pentru mine...neah glumeam...fotografia si pictura.
5.O yeah
Pai da, mi-am fact si eu simtita prezenta pe aici, putin cam tarziu insa sper ca nu te super Adel. Acum sa incepem cu inceputul si anume un caldure "Bine ai venit! " si o mica imbratisare.

Pai cateva intrebari:
1. Ce animeuri urmaresti?
2. De unde esti?
3. Vrei sa fim prietene?

Apropo eu sunt Cookie. Din nou, iti urez distractie placuta.