Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Sall all!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hi, eu sunt JoKeR. Am 21 de ani si sunt din Craiova. Urmaresc anime de cand eream mic, practic am crescut cu anime, iar manga am descoperito de vreo 2 ani si de atunci nu ma mai satur sa tot citesc. Ceva exemple din anime-urile care mi-au placut foarte mult: Gantz, Claymore, Naruto Shippuuden, One Piece, Code Geas, FMA, Samurai Champloo, Cowboy Bebop etc.., iar manga: Deadman Wonderland, Witch Hunter, Gantz, Claymore, Gamble Fish,The Breaker etc... Pai cam asta ar fi, daca vreti sa mai aflati ceva feel free to ask 10
Bine ai venit pe Animezup, JoKeR!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
105 Joker is my hero
well,totusi,welcome xD

[ce discurs emotionant am scris]

uh,uite,te intreb ceva
Have you killed the batman?
Hi JoKeR. Bun venit pe`aici^^ Eu sunt Adina, imi pare bine. Am cateva intrebari, ofc 19
1. Ce muzica preferi?
2. Ce zodie esti?
3. Cum ai descoperit acest forum? <3
4. Hobby, ceva?
Well, cam atat deocamdata.
Byeh :]
Salut Joker si bine ai venit pe anime zup :yes:

Am cateva intrebari daca nu te superi:
1.Care este anime-ul tau preferat?
2.Care este culoarea ta preferata?
3.La ce anime te uti in prezent?
4.Vrei sa fim prieteni?
Cam atat am sa te intreb

bye :bye:
(06-03-2011, 06:31 PM)Myharu A scris: [ -> ]Salut Joker si bine ai venit pe anime zup :yes:

Am cateva intrebari daca nu te superi:
1.Care este anime-ul tau preferat?
2.Care este culoarea ta preferata?
3.La ce anime te uti in prezent?
4.Vrei sa fim prieteni?
Cam atat am sa te intreb

bye :bye:

Sal, anime-ul meu preferat este Gantz praise , culoarea este verde, iar in prezent ma uit la mai multe anime-uri: Naruto Shippuuden, Bleach, One Piece, Infinite Stratos si altele. Da, mi-ar place foarte mult sa devenim prieteni!
Bun venit p'acilişa Jokere. O întrebare: Formaţia preferată este .. ?
Bine, de fapt două. Ce zodie eşti?
Ultima a fost doar de umplutură, de siguranţă, să fiu sigură că nu-mi şterge nimeni postul.
Have fun. Explore the Animezup garden.
Poi formatia mea preferata este Linkin Park, dar imi place mult si Gorillaz, iar ca zodie sunt Varsator.
Ca preferinte muzicale ascl mai mult rapp si rock, iar acest forum l-am gasit p google. Ca hobby-uri imi place muzica, filmele, anime-urile, manga, sa ma joc pe pc si cam atat.