Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Guten Tag ~ Bonjour *-*
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut! ^^ Ma cheama Maria si, intr-o saptamana, o sa am 16 ani! Smile Imi place sa desenez, sa ascult muzica ( nu pot trai fara telefonu' + castile mele 21 ), sa citesc (acuma citesc "Maitreyi" de Mircea Eliade, si... ii suuper cartea! 4) si, desigur, sa citesc ficuri (in special yaoi) pe animezup! 21 De ce imi place yaoi? Pentru ca... ei bine, pur si simplu, gasesc o astfel de relatie atractiva. 10
Cant la pian de 5 ani. As vrea acuma sa ma apuc de chitara, daca reusesc sa-mi strang destui bani cat sa-mi cumpar una 4
De asemenea, editez videoclipuri pe care le descarc pe youtube ^^ (youtube channel -> xForeverMayax)
Ce pot sa mai spun... sunt o fire emotiva si timida... Dar, odata ce ajung sa cunosc o persoana mai bine, sunt... de-a dreptul nebunatica! :')) (Prietenii mei si colegii apropiati stiu asta... XD)
Okyy.. cam atat! :3
Bine ai venit pe Animezup, Mayaa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hey Maria.
Văd că din ce am citit , semănăm mai mult decat puţin o.o 21

The questions :

1 . ÃŽÅ£i place zodia ta?
2 . Asculţi k-pop?
3 . Dintre Kenza Farah si US5 ce alegi? ( Sau nu ai auzit nici tu de ei? 21 )
4 . Ştii să lucrezi in PS?
5 . Anotimpul preferat?

Well , that's all . Sper să îţi faci mulţi preteni , iar eu iţi urez un "welcome" călduros . hug
Hey Zuza! 4
Chiar? Smile hihi, pai.. cine se aseamana se aduna, deeci... pupic

1. Dap, imi place. ;3
2. Umm.. nu prea. Dar ascult o multime de genuri, si am o lista imensa de melodii care imi plac. Trebuie sa fie si vreo melodie k pop pe acolo. 21
3. N-am auzit de nici unu' 21
4. nope..
5. Vaaara, desigur! 8

Aww.. multumesc mult! pupic hug
Welcome, Mayaa hug

ÃŽncep direct cu interogatoriul 21 So:

* Ce fel de muzică asculţi ?
* Ce fel de cărţi îţi plac ?
* Cărţi preferate ?
* Culoarea ochilor ?
* Culoarea preferată ?
* Cola sau Sprite ?
* Ciocolată sau vanilie ?
* Vara sau iarna ?
* Şcoala sau vacanţa ? [ parcă văd ce vei răspunde aici 21 ]
* Animeuri preferate ?

Cam atât cu întrebările ^^ Ei bine, nici eu nu mă pot dezlipi de telefon şi căşti. Mai mereu trebuie să fiu înconjurată de muzică, aşa simt nevoia. exemple ? Ascult muzică : La şcoală, acasă, când îmi fac temele, când fac duş, când mă duc la wc [ 21 ] etc.
Cam atât şi cu povestitul. Welcome again and have fun !

Ah da, încă una :
* ÃŽÅ£i place engleza ?
Multumesc, scumpa! hug

*Ooo... foarte multe genuri. Rock, Pop-rock, pop, alternative, muzica usoara... in general muzica care exprima sentimente; care are semnificatie in spatele versurilor. (Artistii mei preferati sunt: Linkin Park, Evanescence, Simple Plan, Chris Daughtry, Enya, Trading Yesterday, Enrique Iglesias (8).. prea prea multi. x3)
*Umm.. carti romantice 8 tu?
*Gazda de Stephenie Meyer, Mandrie si Prejudecata de Jane Austen, La rascruce de vanturi de Emily Bronte, Singur pe lume de Hector Malot...
*verzi :3 (cand eram mica erau albastii *-* Dar... viata nu e corecta 20 ) Dar ochii tai?
*Cola 4 Dar eu nu prea beau sucuri acidulate.. Numai la zile de nastere, petreceri etc. Mami e obsedata de mancare si bauturi sanatoase. x3
*Vanilie 8 tu?
*Vacanta, bineinteles 21
*hmm... Honey and Clover, Gravitation, Full Metal Alchemist, Kaleido Star, Kaichoiu wa Maid-sama.

Ah, si eu, si eu! E o nebunie, nu-i asa? Parintii mei spun ca o sa-mi stric urechile daca ascult atata muzica 21

Yess! 4 What about you, honey? ♥
N`ai pentru ce hug

1. Păi, Rock, k-pop şi Dance [ doar când ies cu prietenii ]
2. Åži eu tot romantice, dar prefer cu vampiri 15
4. Albaştri .De`ai şti cât îmi plac 105
6. Vanilie 15
9. Yes, i love english, chiar dacă trebuie să mai exersez 24