Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: MiKy Smile :) - Introducere
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey!!! Smile
Numele meu real este Cristina (Cris, Crys, Cri... cum vreti voi, insa cea mai populara porecla ar fi Chichi - si dupa ce au mutilat-o prietenii mei mult si bine, au ajuns la Miky Smile )
Imi place sa zambesc, sa dansez miscari libere, rapide... stiti voi Zuppy21 Imi place foarte mult sa desenez (de obicei schitez animeuri si portrete a orice, ca sa ma exprim "romaneste", si eu spun ca am talent... dar nu parerea mea conteaza, ci a celorlalti, deci nu ma bag, ptr ca nu sunt, si nici nu vreau sa devin o ingamfata Zuppy04 )
Imi place vara, zilele cu soare de vacanta Zuppy10 nu-mi place scoala, prefer computerul si viata de afara, aventura, adrenalina, sporturile periculoase (bine, nici chiar prea periculoase Zuppy02 ) Iubesc ffff mult animalele de companie, in special catelushi si pisicutzele :pls:ADOR LUPII LA NEBUNIE!! Ii iubesc din toata inima, mai ales pe cei imblanziti, pe care poti pune mana si te apara de ori si cine (si aici fac o dedicatie: VA UBESK MULT DE TOT, BEKA SI LOBO :love: Am 11 ani (mda, stiu ) vin din... World Of Dreams... sau poate Cutiutza cu acadele roz... sau poate ANIMAL WORLD... asta depinde de voi Zuppy04 Va pup! Tongue
Bine ai venit pe Animezup, mikysmile99!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Mamă ... si eu tot Cristina sunt, dar as prefera sa-mi spui Charlotte (se citeste şarlot dar cred ca stii deja asta)
Am cateva intrebari pt tine ,defapt doar una :
Vrei sa fim prietene? :pls:
Abia astept sa vad niste desene de ale tale.
Damn! si eu tot Cristina sunt21 WOW!
3 Cristine 21
Imi place persoana ta din ce ai descris.
Bine ai venit-- am uitat sa mentionez -.-' 21 Sa te distrezi 4
Iti place Japoneza? 15
Si... Vrei sa fim prietene? 5
Cam atat ^^ pupic
:bye: :bye:
Dupa mne, vreau sa fiu prietena cu toata lumea de pe aici 21 si app, aveam un desen proaspat facut, cu dopi lupi anime, dar mi la luat o fta si acusha o mituiesc sa mil dea inapoi Zuppy04 So... o sa pun si desene dar nu acuma. nu leam fk poze si majoritatea s-au pierdut, dar cred ca mai pot face cateva 106

Va pwp :smart:roseroserose
Hey buna Cristina cred ca sunt si eu in intarziere pe aici dar vroiam sa-ti pun cateva intrebari :3
1. Iti plac anime-urile? Daca da, care sunt preferatele tale??
2. Dar manga???
3. Iti place yaoi-ul?? :perv:
4. Intelegi mici cuvinte in japoneza...ex: Ja ne! sau Gomenasai! Gambatte! Konnichiwa!!
5. Vrei sa fim prietene ???

Okay Miky-chan daca ai probleme cu ceva poti sa apelezi la mine 3
Distreaza-te pe site si uimeste-ne cu desenele tale pupic
:bye:
Bunaa Miky-chaann 8
Bine ai venit pe Animezuup hug

Am si eu cateva intrebari ;

* Ce gen de muzica asculti ?15
* Ai vreo carte preferataa ? ;
* Vreii sa fim prietene ? : o 3

Atattt pupic . Inca odata bine ai venit sedere placuta ,sa iti faci multi prieteni si toate cele bune <3