Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nyan~~~~♫
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey ^^ sunt noua pe aici. O prezentare cred ca ar trebui sa incerc sa fac (^_^)v

Pai sa vedem, imi puteti spune Sayuki sau Hinata dupa cum va place. (‐^▽^‐)
Sunt din Tragu Mures si in curand voi avea 18 ani (bine.. nu chiar in curand (^_^; )).
Sunt fana anime de pe la 6 ani. Imi place foarte mult sa citesc, sa desenez, sa scriu tot felul de chestii (versuri, one-shots etc.). Cant la chitara si la pian ♫ ; imi place muzica rock (j-rock in general) ca alte genuri de rock ascult alternative metal, heavy metal, hard rock, symphonic metal, gothic metal si cam orice fel de rock pe langa asta pot asculta si o melodie mai pop atata timp cat suna bine. Nu imi plac chestiile extrem de populare si vedetele aparute peste noapte (ceva gen Hannah Montana sau minuni din astea). In rest sunt o mica ciudata cu o imaginatie dubioasa. (;^ω^A
Orice altceva mai vreti sa intrebati o puteti face. Imi plac intrebarile (*⌒∇⌒*)

That's all
Bye Bye ('-^*)/
Bine ai venit pe Animezup, Feerié!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hey Feerié .
Welcome on Zup , happy posting si alea alea : ))
As avea si eu cateva intrebari . . .

1 . De unde ai aflat de Zup?
2 . Ai de gand sa ne uimesti cu vre-un fic , ceva?
3 . Anotimpul preferat?
4 . Te crezi o prietena adevarata pentru multi din prietenii tai?
5 . Poti sa te descrii in cinci cuvinte?

Welcome , again! ^^ hug
Heya ^^ ma bucur mult de tot sa aud ca iti place sa canti la chitara si pian8 mie imi place doar sa cant vocal71 bine ai venit. Speram sa te simti binehug
1 . De unde ai aflat de Zup?
~ stiu site-ul de mult timp insa pana acum mi-a fost lene sa intru.

2 . Ai de gand sa ne uimesti cu vre-un fic , ceva?
~ lucrez la un fan fic si voi posta din el din cand in cand cate un capitol.

3 . Anotimpul preferat?
~ primavara si toamna

4 . Te crezi o prietena adevarata pentru multi din prietenii tai?
~ dupa parerea mea eu cred ca sunt o prietena adevarata pentru multi dintre ei insa ei stiu cel mai bine daca e asa sau nu.

5 . Poti sa te descrii in cinci cuvinte?
~ o sa incerc. amuzanta, artistica, obsedata, nebuna si creativa.

Multumesc de welcome :3
Salut, Feerié, bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi cât mai bine aici şi tot tacâmul. Îmi place username-ul tău foarte mult; beautiful.

Anyways, eşti din generaţia mea * şi eu sunt pe "cale" să împlinesc 18 ani, mai mult sau mai puţin * în ce lună eşti născută?

Filme preferate?
Cărţi?
Animeuri preferate?

This is all. Ne mai vedem prin zonă and all that. Şedere plăcută ^^.