Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heya ._.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Heya guys (:
-Suuunt alexandra, am 13
Sunt din constanta.

Likes:
Germany, Japan. Chocolate!<3
i just love vampires and movies and books about vampires, I'm a freak fan of vampires, .
And of course Christmas, myths, Harry Potter,, cupcakes, memories, photography, music, photoshop, autumn, drawings and of course , charming guys *blush*,& fantasy animals, lions.
Favorite anime: Vocaloid :x

Dislikes:
People that TyPe LiKe ThIs or l1k3 th1s, shy people,french. people who do not know what they want, undecided, pink, yellow, bugs, spiders, stupid idiots, , drama, LIES, wannabes, boring movies, people who talk too much just shut the f*ck up, stupid nicknames like termin@tor98775578!@#^, Hi5, vegetables, meat *bleah*, coca, piti, manelele,ciocolata cu alune, fetitele de 9 10 ani care se cred bune :| ( am eu specimene in scoala). , adam lembarat sau cum il cheama daca il asculta cineva e copil facut ptr. alocatie., Si movul toata lumea iubeste movul, haideti sa ne facem suvite mov, sa ne dam mari cu ele si sa fim emo IEEE 8|.
I guesssss the list can be bigggeeeer.
Sper sa imi fac prieteni.
Cya >: d<
Bine ai venit pe Animezup, Zuppy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
ce ciudat arata ca el/ ea a facut topicul, chestia asta e clar vazatoare stia ca am sa vin 15 ma rog chestiile vad ca sunt 3 deci sunt tripleti o.o, au vesnit sa ma intampine sau e entuziasmata ca m-am inregistrat o.o..
heehe 21
cam ciudata chestia asta pentru zuppi. El e programat sa iti zica bun venit. Nu stiu de ce a postat de atatea ori 21

In fine . Bun venit pe animezup. Printe zupisti. SPer sa te distrezi sa sa iti faci multi prieteni.

Iti pace sa citesti manga?
Ai fost la nijicon sau ai vrea totusi?
Cum te descrii in cateva cuvinte?
lalalala nu ami stiu ce intrebari sa pun.
Vrei sa fim prietene?
Lucrezi in PS? {photoshop}

bafta la posturi si etc. Poate ne mai citim pe aici.

CoCo. Eu
stiu, m-am uitat putin pe site inainte sa imi fac cont.
Iti pace sa citesti manga? - dap mangaul preferat e k-on!, desi nu ma omor
Ai fost la nijicon sau ai vrea totusi? - nu, as vrea sa merg dar nu cu cosplay pur si simplu.
Cum te descrii in cateva cuvinte? impulsiva, posesiva, invidioasa daca mie mi-a placut ceva si vad la tine sau la oricaare alta persoana spun ceva de genul ''oricum nu mi-a placut!'' chiar daca mi-a placut mult 21.
lalalala nu ami stiu ce intrebari sa pun.
Vrei sa fim prietene? dap^^
Lucrezi in PS? {photoshop} da imi place sa maipulez poze , nu ma pricep la siguri.
thx hug sper sa ne intelegem
Sigur ne intelegem.

Si eu as vrea sa merg la niji. Paote ne vedem pe acolo. Si mie imi place K-on.

Ai vazut animeuri ca lovely complex, nana? ti'au placut?
Ce ai vrea sa ajungi?
Ai prieten?

hug poate mai vorbim 3
le-am vazut, ma rog nana pe sarite 21
nu m-am gandit, doctor 39, nu stiu 24. tu ce vrei sa devii ?
nu n-am.
uuh 108 welcome dearlig ce descriere ampla ai 21,
si esti din cta nuu ? pe unde stai ?poate ne stim d:.
asa ce a te intreb aaa cartea preferata? la ce scoala esti ? ce zodie esti? alb sau negru ? mai revin cu intrebari ca am ramas fara .
hugs >;d,
@ Teki
si esti din cta nuu ? pe unde stai ? - la inel 2 o.o
cartea preferata? alex van helsing - Jason Henderson
la ce scoala esti ? aa la 8 cred ca stii unde e 24
ce zodie esti? gemeni
alb sau negru ? alb caci majoritatea ar alege negru
thx de welcome hug