Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Candy's here
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bună ! Numele meu este Mădălina , dar puteţi să îmi ziceţi Candy. Am 14 ani şi sunt din Călăraşi. Îmi place să îmi petrec timpul cu prietenii mei , să mă uit la anime-uri şi să cânt , vreau să învăţ la chitară electrică , dar momentan cânt doar din voce . Anime-urile mele preferate sunt : Shugo Chara , Mermaid Melody , Clannad , Infinite Stratos , Tantei Opera Milky Holmes şi toate seriile Pretty Cure , acestea sunt preferatele mele , dar îmi plac multe multe ^^ .Manga nu prea citesc decât Fairy Tail şi Witch Hunter . Muzica mea preferată este hmm .. rock-ul şi uneori melodiile acelea Trance dacă aţi ascultat.
Dacă vreţi să mă întrebaţi ceva , nu ezitaţi . Ja ne!!
Bine ai venit pe Animezup, Cαη∂уGιяℓ!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bun venit! Speram sa iti placa forumul si sa iti faci multi prieteni >:d< Distractie placuta!
P.S.: Vrei sa fim prietene? 4 Da, cam cea mai uzata intrebare de pe aici, dar altceva cu am ce sa spun 21
Bine-ai venit ... sper sa te distrezi ... si acum intrebari ... bn ai venit la tribunal Smile :
1 ai o trupa preferata ?
2 o culoare preferata ... maybe ?
3 nu-ti place r&b?
4 daca-it place ... o trupa anume ?
5 ai trecut pe la regulament ?
6 ideea de nume ?

well cam atat pt moment ... lipsa de inspiratie ... stressed 4

iti spun bine-ai venit din nou ... si sa nu uit ce parere ai de mascota zup?

*cheer*
@§oNg iN rAiN Sigur că aş vrea mult ^^

@Rotaerk 1.Da am , ascult mai mult melodii în japoneză sau coreeană ca : 4Minute ; SNSD ; Aya Hirano ; etc .. sunt prea multe şi le-am uitat xD
2.Da , roz ÅŸi gri
3.E drăguţ , dar nu sunt înebunită.
4.Am mai răspuns sus la ( 1 )
5.Normal că am trecut pe la regulament.
6.Păi .. îmi plac dulciurile şi astea astea , SweetsGirl nu suna aşa kawaii ca CandyGirl ^^
7.ÃŽmi place tare mult <3 e aÅŸa kawaii ÅŸi numele ei " Zuppy " e tare .
Helou Mădălina.
Am facut acum 5 minute cunoştiinţa cu tine , pot zice că eşti o persoană super de treabă .
Well , aş avea si eu cateva intrebări . . .

1 . Îţi place să desenezi?
2 . Fructul preferat?
3 . Anotimpul preferat?
4 . Ce părere ai despre acest cuvânt , '' prietenie '' ?
5 . Prima părere pe care ţi-am lăsat-o? 5

Sper să îţi faci mulţi prieteni , să te distrezi şi sunt foarte sigură că nu ai să faci spam . ^^
Welcome , again. hug
Meri mult Zuza ^^ . Sper şi eu că îmi voi face prietenii şi mersi pentru compliment

1 . Dap , îmi place mult să desenez , dar nu desenez pe desenatori sau pe calculator ca nu pot
2 . Îmi plac cireşile şi căpşunile <3
3 . Primăvara deoarece toata natura renaste
4 . Prietenia este importantă ,atunci când eşti într-o problemă şi cineva îţi întinde mâna şi te sprijină înseamnă că este prietenul tău adevărat , când face şi sacrifici pentru tine şi tu la fel , normal că există şi prietenii falşi adică sunt pe interes
5 . Esti de treabă şi cred că din multe puncte de vedere avem gusturi asemănătoare.