Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi ^___^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Naruse_Ryo

Eto, hello minna! ^^ well, sunt noua pe aici, just find out about this forum ^^" So, ma cheama Theodora si am 16 ani. Ce pot sa zic despre mine... Sunt o pustoaica destul de nebuna, imi place sa vorbesc mult, sa ma distrez cu prietenii mei, sa-i ajut (they really need help >.<" ) si asa mai departe. Pasiunea mea cea mai mare este scrisul asa ca sa nu va speriati daca dau buzna pe la fanFiction 21 Imi place sa-mi fac prieteni noi si sa vorbesc cu toata lumea asa ca daca vreti id-ul meu pm me, am inteles ca nu e voie sa-l postezi ...See you minna ! ^__^
Bine ai venit pe ZUP
hug,sper sa te distrezi aici.Am doar cateva intrebari:

1)Ce muzica asculti?
2)Ce anime-uri iti plac?
3)Ai citit manga?
Elena hug
welcome to zup 71
Ma bucur ca te-ai intregistrat 71

Eto sper sa iti postezi fic-ul aici :p. Asadar eu nu am intrebari deoarece t cunosc 19

Welcome hug again.

Naruse_Ryo

Mersi pentru intampinare seeergiu ^^ referitor la intrebarile tale:

1) My friends are singers asa ca ii ascult pe ei non-stop 21
2)Animeuri? Tot ce inseamna Yaoi! ^^ Plus mare fana Death Note si Naruto!! :X :X Dar Death Note imi place mai mult 21
3) Daps, am citit ^^ Am si cateva originale acasa de la prietenii mei din Japonia dar sunt in kanji asa ca pot doar sa ma uit la poze ca nu inteleg nimic 21 Daca era romaji mai intelegeam si eu ceva dar de, n-au stat ei sa se gandeasca la detaliul asta neinsemnat 21

Daca mai aveti intrebari dati-i drumu si va raspund ^^
ellooo hug
si bun venit ^^
..hmm... cateva intrebari 106 :
~ce zodie esti? 43
~culoare preferata (*hides*)
~wanna be friends? :->
~de und esti? o.O
cam atat,nu mai am idei... >.<
ahem,i'm tox,ink o data bun venit,spor la postat si sper sa ne intelegem bn ..bye hug

Naruse_Ryo

Hi Toxic, nice to meet you ^^ Acum referitor la intrebari here are my answers

Zodia: Berbec, impung pe toata lumea 21
Culoarea preferata: Negru :X
I sure wanna be your friend ^___^
Si sunt din Bucuresti dar o sa ma mut in Japonia peste 2 ani maxim ^__^
Arigato pentru intampinare si hope we'll be good friends :-* bye ^^