Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna and stuff
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Bine v-am gasit zup-eri...
I'm ... blank. Eh, n-am citit regulamentul ca sa aflu cat pot folosi engleza asa ca incerc sa o las deoparte.
Imi plac animeurile si cateodata manga (cand am rabdare). Hmmm...din cele mai nou trecute prin retina mea pot zice ca ar fi mai dragute Ergo Proxy si Higurashi *insert rest of name*
Singura manga pe care o mai citesc e Bleach, ca dupa atatea sute de capitole citite si trecerea de la dbz la street fighter is curios daca nu urmeaza captain tsubasa.
Anyway, numa' bine de la mine si sorry pt engleza da e unu noaptea si la toti ni'i greu hehe...
Bine ai venit pe Animezup, Blank!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bun venit.

No problem. Engleza o poţi folosi aici, toată lumea o face.
Sper să te acomodezi blah blah.

1. Ce personaj din bleach îţi place?
2. CE animeuri îţi mai plac?
3. Ce locuri ai vrea să vizitezi?
4. Ce gen de muz îţi place?
5. Franceza îţi place?
6. DE unde eÅŸti?
obţional:
7. Câţi ani ai?
8. Te crezi ÅŸmecher?

atât. Pari drăguţ şi sper să fii activ şi poate mai vorbim.
Ah, un welcome care imi place.

1. Grea intrebare... Jushiro Ukitake
2. Blood+, Death Note, NGEvangelion, Nodame Cantabile, HSotD
3. Amazonul
4. orice suna bine. Death Metal, Gothic etc
5. mais bien sur xD
6. de prin Moldova lui Stefan...
7. 21
8. dah mah, ceh, aih cehva himpotrihva? ^^
Buna :]

O.O Moldova ?! daca spui "de prin Moldova lui Stefan." inseamna ca e cea din Romania, de peste Prut 39 sau ceva eu incurc .....in fine, eu sunt tot din Moldova(Basarabia)10.

Intrebari nu am, pentru ca ora de laborator la Tehnici de programare mi-a stors creierii >.>, asa ca o spun doar: Bine ai venit pe anime zup si sedere placuta! Poate ne mai citim prin posturi...
Cand renunti la ideile cretinute cu homosexuali, manele, si...anti alte chestii "cool" o sa iti scriu un welcome.

Smile
@3 AM - Dap, din Moldova romaneasca sunt. Si merg la Iasi cu cursa de Chisinau dimineata Zuppy04 Pacat ca trebuie pasaport, ca faceam o vizita...
@Slayer - Cand o sa-mi pese te anunt.
Citat:@Slayer - Cand o sa-mi pese te anunt.
Oooh, avem de-a face cu un dur.
:-S
(10-02-2011, 09:50 PM)Slayer A scris: [ -> ]
Citat:@Slayer - Cand o sa-mi pese te anunt.
Oooh, avem de-a face cu un dur.
:-S

Hon, he's a tough nut, trust me.


Mnoh, si ca sa nu zici ca's rea si te ignor, bine ai venit Sy. Cam creste numarul oamenilor pe care ii cunosc si apar pe site.

Ya, you know the rest.

*hug*
zomgnonononono! You called me sy omg they will all know now what have you done it's the end of the world!

Revenind. Ms de primire Dai...damn i've missed ya.

@Slayer - Down girl...trolls be funny.
Pagini: 1 2