Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Snowweh. ÅŸi Mello.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Tema: O poză cu noi ^^
Perioada de postare: Azi.
Perioada de votare: Până pe 12 februarie.

Succes, my dear. hug


My photo ^^

Ştiţi deja, votaţi după ce Mello., îşi postează fotografia.
Ok, am revenit ÅŸi eu cu fotografia mea.

My pic.

So, Succes şi ţie draga mea*Hug* şi spun: Start vot
Pfff foarte greu sa ma decid ... chiar asa ... hmmm ... off ce decizie grea ... dar totusi ... offf ok , MELO WINS
Hey trec si eu pe aici!
Amandoua sunteti frumoase 15
Mie foarte greu sa aleg..... totusi votul meu este acordat catre Mello.!
bye
Amandoua pozele sunt foarte frumoase si privite dintr-un uchi bun.
Si mie imi ieste greu sa ma decid, asa ca votul meu merge catre mello. Snow, nu te supara, dar mi-a palcut mai mult parul si unchiul pozei, la mello.

hug sunteti frumoase amandoua.
Prima poza : Prea luminoasa, nu imi place prea mult unghiul, contrastul iar nu imi place.

A doua poza : Deci stii cat ma bucur ca poza este facuta de tine o.o ? Ador parul tau, esti facuta cu placa, sau este parul tau natural ? Este prea luminata dar imi place asa zisu fundal .

Votul meu merge catre a doua poza .

P.S. : 2011` , se numeste Unghi , nu uchi si nici unchi 21 .
So ^_^ .
Mello: cinci în poll + două argumentate = şapte voturi
Eu: am doar cinci :].
Deci ai câştigat. ^_^
Felicitări, my dear.

Rog un moderator să închidă acest topic .
Am venit şi eu aici, abia acum am realizat că s-a încheiat. 21 Am venit doar să răspund la o întrebare şi să îti urez ţie, my dear, mult succes în continuare*hug*. So, acum să răspund la întrebare:
Ador parul tau, esti facuta cu placa, sau este parul tau natural ?

E părul meu natural, rar mă îndrept cu placa, în poza aceea abia îmi făcusem baie şi după baie aşa îmi stă de obicei. ^ _ ^ So, mulţumesc tuturor celor care m-au votat şi mult succes şi ţie în continuare, my dear. hug