Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna ! ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hello All ! ^^ Tocmai am observat ca nu prea am dat semne de viata decat la sectiunea Fan Fictions si m-am gandit ca nu ar strica sa ma prezint ei eu Smile

Ma numesc Andreea , unii prieteni imi spun Deea sau Saku ^^ Hmm...Imi place sa scriu ficuri despre Naruto , dar acum imi storc creierii pentru a face un fic inspirat din Lovely Complex -_-" Imi mai place sa desenez si daca voi descoperi vreodata cum sa pun poze in calculator voi pune cateva creatii de ale mele si aici ( Fara griji ca fac poze cu webu' daca nu ma pricep sa le pun de pe telefon pe calculator ^^) Anime-urile care imi plac sunt Naruto , Lovely Complex si FullMetal Alchemist . Sa vedem...Ce nu imi place 39 Cred ca o sa ma credeti nebuna , dar urasc pestele :eto: Asta cred ca e singurul lucru pe care il urasc 106 Cel putin in momentul de fata numai asta imi vine in minte...

Well...Nu stiu ce as mai putea spune despre mine , asa ca puteti sa intrebati daca vreti sa aflati ceva anume ^^

Bye !:bye:
Bine ai venit pe Animezup, Risa Koizumi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Nu iti fa griji, si eu urasc pestele si inca cum. Welcome here hug
Cateva intrebari, ne?
Manga citesti? Nu mi-am dat seama de asta din descrierea ta. Ai cateva preferate? Urmaresti yaoi/yuri/hentai? Ce mai faci in timpul tau liber? Sunt curioasa. iti plac poeziile? Ai un personaj favorit dintr-un anime/carte?
Si inca o intrebare, ce te inspira?
Well, sper sa te distrezi aici, pe Zup. Spor la postat and Buh bye !!!
buna
sper sa te simti bine aici si sa te distrezi
si eu iubesc lovely complex, naruto si fullmetal alchemist
a si am cateva intrebari
1.Varsta...
2.Animal favorit...
3.Ask K-pop?
Multumesc pentru primire hug Si acum raspunsurile la intrebarile voastre . Incep cu DeDal

"Manga citesti? Ai cateva preferate?"
Nu citesc . Am incercat sa citesc , dar ma incurc in replici . Adica nu stiu pe care sa o citesc prima si la cum am eu rabdare sa descifrez ordinea prefer sa stau de geaba -_-" Deci prin urmare nu am nici manga preferate , dar imi place cum sunt realizate in manga personajele din Naruto 4

"Urmaresti yaoi/yuri/hentai?"
Pai citesc ficuri cu scene hentai , dar dupa yaoi si yuri nu ma omor . Nu ma incanta prea mult oamenii pe invers , dar nici nu comentez prea mult pe subiectul acesta pentru ca nici nu am incercat sa citesc asa ceva , dar probabil ca va exista o zi in care curiozitatea va fi mare si probabil ca am sa citesc . Acum am eu o intrebare legata de chestia asta . Cumva exista si anime-uri hentai sau yaoi si yuri ? Daca sunt ma astept sa fie pe animax , dar sincer eu ma uit pe animax in fiecare seara incepand de la ora 12 noaptea pana pe la unu jumatate si nu am vazut astfel de anime-uri . Si daca sunt astfel de anime-uri poate imi spuneti si mie pe ce program sunt ^^

"Ce mai faci in timpul tau liber?"
Pai desenez , stau pe mess , cateodata ies prin oras cu prietenii si cam atat ^^

"iti plac poeziile?"
Nu prea . Nu ma omor cu cititul la romana . Prefer sa citesc carti de dragoste , desi unele ma scarbesc si ma fac sa ma intreb de ce Doamne iarta-ma tocmai pe aia am vrut s-o citesc .

"Ai un personaj favorit dintr-un anime/carte?"
Din carti , nu . Din anime-uri , da . Sa vedem . Din Naruto imi place de Sasuke si Sakura . Mi se par cei mai frumosi din anime 106 Si imi place putin si de Hinata . Si ea e draguta , dar am inceput sa ma atasez de personajul ei pentru ca am un comportament destul de asemanator cu al ei . Si bineinteles ca imi place si de Naruto . Si el este destul de dragut si foarte amuzant 71 Din Lovely Complex imi place de Koizumi si de Otani . Ambii sunt frumosi , numai ca mi se pare ca s-a exagerat putin cam mult la inaltimea ei . Si din FullMetal Alchemist Imi place de Winry si Ed . N-am vazut prea multe episoade din acest anime , dar am vazut indeajuns incat sa imi placa ^^

"Ce te inspira?"
De cele mai multe ori ma inspira tavanul pe intuneric -_-" In fiecare noapte cand n-am somn si ma uit la tavan imi vin tot felul de idei care se dovedesc a fi foarte bune . Si cateodata ma mai inspir si din poze sau de la un coleg de la mine din clasa , care intamplator este si baiatul pe care il plac 9 ,care are niste replici de razi pana nu mai poti . Mi s-a intampalt odata cand eram la masa cu parintii si era asa liniste . Si incep eu deodata sa rad ca o isterica doar pentru ca mi-am adus aminte de replicile lui . Bineinteles ca parintii se uitau la mine ca la extraterestrii 78

Si acum raspunsurile la intrebarile lui Ayamy

1.Varsta...
Am 12 ani , fac in mai 13 . Ce chestie acum observ si eu ca varsta pe care o implinesc este aceiasi cu ziua 71 Pe data de 13 mai implinesc 13 ani .
2.Animal favorit...
Pisica :X Chiar am un motan pe nume Pisu . E foarte dragals si pufos , numai ca in ultimul timp s-a facut cat un porcusor -_-" Si pe deasupra a devenit si nesimtit ca a inceput sa bea apa din cana mea . Oare nu il inteapa la limba acidul ?24
3.Ask K-pop?
Nu ascult . Am auzit de acest gen de muzica si de j-pop si multe altele , dar nu m-am ostenit sa caut . Eu in general ascult muzica din anii 80-90 rock in special . Bineinteles ca ascult si muzica noua . Ceea ce nu ascult absolut de nicio culoare sunt manelele si muzica populara . Imi vine sa ma strang de gat cand le aud .

Well...Astea sunt raspunsurile mele .... Bye :bye:

Edit : Scuze ... Sunt cam aeriana ... Ce sa fac -_-" Era bine de precizat in primul post , dar uite ca am spus in postul asta ^^ Sorry DeDal . Acum am scris bine , nu? 4
Hey, Deea
Bine ai venit! *hugs her*
Interogatoriu:21
Iti place Vampire Knight/?
Ultimul film pe care l-ai văzut?
Ce materii iti plac?
Ce limbi straine cunosti?
Care este personajul tau preferat din Naruto?

Cam atâta am să te întreb, în rest, bun venit pe AnimeZup, sper să te distrezi pe aici și să îți faci mulți, mulți prieteni.
Ne mai vedem noi. bye
In primul rand Thanks' For Welcome ^^
In al doilea rand raspunsurile la intrebarile tale ^^

Iti place Vampire Knight?
Pai...Nu stiu daca imi place ca nu m-am uita niciodata , desi cred ca mi-ar placea pentru ca titlul imi sugereaza multe lucruri , mai ales ca mie imi plac filmele cu vampiri :X

Ultimul film pe care l-ai văzut?
Mmm...Nu ma prea uit eu la filme , dar ultimul film pe care l-am vazut este New Moon . L-am descaract pe calculator cu ceva vreme in urma si m-am uitata la el din lipsa de ocupatie 106

Ce materii iti plac?
Desenul :X Hmmm...A inceput sa imi placa si matematica -_-" Suspect . Si cam atat .

Ce limbi straine cunosti?
Romana 4 Pe asta o stiu cel mai bine . Engleza fac la scoala de cinci ani , iar Franceza o fac de anul trecut , dar nu ma pricep la ea 78 N-am invatat in viata mea la materia asta , dar norocul meu este ca am o profa asa draguta ca imi pune 10 degeaba 71 Aaa... Si am invatat si cateva cuvinte in Japoneza , datoriat anime-urilor pe care le urmaresc , numai ca nu stiu decat sa le pronunt , de scris nu stiu -_-" Sunt si anime-urile bune la ceva , nu? 71 Mai ales ca sunt educative 71 Ne invata sa vorbim Japoneza , desi nu prea ne foloseste...

Care este personajul tau preferat din Naruto?
Sakura ^^ E foarte draguta si simpatica .
Hello ! Bun venit pe forum ! Iti urez distractie placuta !
Any questions :
1.Iti place sa citesti ?
2.Ce detesti ?
3.Ce tara iti place ?
4.Dar oras ?
5.Trupa/cantaretul preferat
6.Ce iti doresti sa devi in viata ?
Atat ! Iti doresc succes ! Sa te distrezi . Bye !
Hey...Mersi de primire Alya hug
Now...Raspunsurile la intrebarile tale ^^
1.Iti place sa citesti ?
Imi place sa citesc ficuri . Daca vine vorba de citit la romana ma lipsesc -_-"
2.Ce detesti ?
Da , stiu , e ciudat , dar singurul lucru pe care il detesc cel mai mult e pestele -_-"
3.Ce tara iti place ?
Japonia :X Este preferata mea de cand am inceput sa urmaresc Anime-ul Naruto :X
4.Dar oras ?
Tokio :X Imi place stilul Asiatic , de aceea prefer tari si orase din Asia
5.Trupa/cantaretul preferat
Sunt mai multe trupe , printre care si un cantaret . Sa vedem ... Michael Jackson , Trupa Snap , Backstreet Boys , Westlife , La Bouche , Bon Jovi si Roxette
6.Ce iti doresti sa devi in viata ?
Sincer vreau sa am un domeniu care sa fie legat de desen . Am luat mai multe lucruri in calcul . Mai intai am vrut designer , dar m-am razgandit , apoi am vrut sa fiu un artisit cunoscut pentru picturile mele si ultima mea idee a fost sa fiu profa' de desen -_-"