Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: FOTM - Februarie - Inscrieri
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3
Inscrieri pentru FOTM februarie

Tema: Nebunia
Perioada de inscriere: de astazi, 2 februarie, pana miercuri, 16 februarie.
Cei care vor sa se inscrie sunt rugati sa posteze in topicul asta ca sa se stie numarul de participanti, iar apoi sa imi trimita mie un PM cu lucrarea.
Lucrarile trebuie sa aiba minim 15 randuri si maxim o pagina si jumatate in Word.
Oricine poate participa si aveti liberatate totala, atata vreme cat nu plagiati alt fic.

Pentru nelamuriri in legatura cu editia aceasta puteti posta in topicul asta sau sa imi trimiteti mie un PM, iar pentru nelamuriri in legatura cu FOTM in general sau daca aveti sugestii, puteti posta in topicul de discutii generale.

Mult succes tuturor!
Imi place tema.39 De ce nu? I'm inhug
O sa trimit peste cateva zile lucrarea...
:bye:
Tema: Nebunia..imi place,o sa sa-mi incerc si eu norocul.
Cred ca tema se refera la oamenii nebuni, nu la nebun dupa un lucru etc 21)
Interesanta tema! Cred ca pot face ceva. Am destul timp la dispozitie. I'm in too. O sa iti trimit lucrarea peste cateva zile. Succes tuturor care s-au inscris si se mai inscriu.
U la la . De data asta fac ceva mai calumea, data trecuta am facut ceva cam minuscul 21 ?
Chiar daca am si un fic in carca si un duel tot participi .Succez tuturor ce s- au inscris si se vor inscrie.
ma inscriu si eu!! chiar interesanta tema, mai interesanta decat timpulSmile
Mă înscriu şi eu, ar cam fi timpul să mă pun din nou serios pe treabă.
Sper să fac ceva. Dacă nu voi comenta din nou sau voi vota pur şi simplu.
Xoxo, AlerimxD.
Aaaaa, ma bag si eu 21 sa vad ce pot scoate de data asta.
Balhhhhhhbabababababaahahahahaha Zuppy03 spam

edit: Am trimis lucrarea.
I'm in ;; ). Trebuie să-mi vină vreo idee 15.

Postpreascurt!
Îmi încerc şi eu norocul. E prima oara la acest concurs, deci.. ori cum am timp să lucrez.
baftă.
Pagini: 1 2 3