Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutare lumeee!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bună tuturor! Numele meu este Alexandra, incântată să vă cunosc. Am -aproape- cincisprezece ani şi sunt născută pe 24 februarie, de Dragobete 15
Mmm... locuiesc în Tg- Jiu, mă rog, prin apropiere21
De acest forum am dat din întâmplare, acum vreo două- trei zile şi mi-am zis să mă înregistrez şi eu deoarece mi se pare drăguţ.
Ei bine, sper că îmi voi face prieteni şi mă voi distra pe aici.
Nu ştiu ce altceva aş mai putea spune. Defapt, ştiu, dar daca aş începe să scriu nu m-aş mai putea opri aşa că vă las pe voi să mă întrebaţi ce vă interesează.
Pe curând pupic
Bine ai venit pe Animezup, Alexandra.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!

*ILY Yaoi Maniac*

Hello , dear hug
Alexandra , ador numele ăsta :X Ehe , cred că e destul de marfă [nu ştiu ce alt cuvânt să folosesc ] că ziua ta este tocmai de Dragobete xD Ehe xD Păi aş avea şi eu câteva întrebări pentru tine , dacă nu te superi xD
1.ÃŽÅ£i plac anime`urile ?
2.CiteÅŸti manga ?
3.Ce genuri de muzică asculţi ?
4.Ţara preferata ? Argumentează xD
5.Fructul preferat ?
6.Ce fel de cărţi preferi ?
Păi ar mai fi destule , da` mai sunt destuli useri de pe Zup , care vor să te întâmpine cu nişte întrebări .

Îţi urez *Bun Venit* pe Zup xD Distracţie plăcută xD Şi sper să te înţelegi bine cu toata lumea xD
Bună, Alexandra! Şi bine ai venit pe animezup.
Eu sunt Mirela şi am deja 15 ani! Încântată de cunoştinţă.
Sper să te simţi bine aici, să te acomodezi repede şi să-ţi faci mulţi prieteni.

Am şi eu câteva întrebări pentru tine ca să te cunoaştem mai bine.
1. Care sunt hobby-urile tale ?
2. La ce profil eşti sau vrei să mergi ?
3. Filme, seriale urmăreşti ?
4. Ce culoare au ochii tăi ?

Cam astea ar fi. sper să ne mai intersectăm pe forum.
Succes la postat.
Xoxo, AlerimxD.
Bine ai venit Alexandra. Eu sunt Monica si-mi pare bine de cunostinta.
Deci sa incepem cu intrebarile.
1. Ce filme urmaresti?
2. Ce stii despre vampiri?
3. Iti plac rolele?
Si mai revin cu intrebari.
Hey Alexandra ! Imi pare bine sa te cunosc . Sper sa te distrezi si sa-ti faci o multime de prieteni aici ( poate si pe mine 4 ) . Iti urez un bun venit calduros .
Any questions :
1.Ce zodie esti ?
2.Iti place scoala ?
3.Ce vrei sa devi in viata ?
4.Ce detesti cel mai mult din lume ?
Atat . Ne mai vedem si spor la postat .
Hey Alexandra .

The questions :

1 . Ce crezi despre viata?
2 . Ce crezi despre prietenie?
3 . Crezi ca ai multi prieteni?
4 . Unde ai fost aseara la 00:34? : ))

Well , that's all . ^^' Welcome here , have fun and happy posting without spam . hug
Hey Alexandra! welcome on AnimeZup! sper sa te simti bine pe aici si sa iti faci prieteni noi.
asa..si acum cateva intrebari..
1. manga/anime preferate?
2. iti place sa citesti? daca da, ai vreo carte fav?
3. filme preferate?
4. actori preferati?
5. ce mai faci in acest moment?

cam atat. inca o data bine ai venit!
have fun!
Bună din nou! Vă mulţumesc foarte mult pentru întâmpinare, apreciezpupic
Acum... să vă răspund la întrebări:

(01-02-2011, 10:57 AM)*ILY Yaoi Maniac* A scris: [ -> ]Hello , dear hug
Alexandra , ador numele ăsta :X Ehe , cred că e destul de marfă [nu ştiu ce alt cuvânt să folosesc ] că ziua ta este tocmai de Dragobete xD Ehe xD Păi aş avea şi eu câteva întrebări pentru tine , dacă nu te superi xD
1.ÃŽÅ£i plac anime`urile ?
2.CiteÅŸti manga ?
3.Ce genuri de muzică asculţi ?
4.Ţara preferata ? Argumentează xD
5.Fructul preferat ?
6.Ce fel de cărţi preferi ?
Păi ar mai fi destule , da` mai sunt destuli useri de pe Zup , care vor să te întâmpine cu nişte întrebări .

Îţi urez *Bun Venit* pe Zup xD Distracţie plăcută xD Şi sper să te înţelegi bine cu toata lumea xD

Da? Îţi place numele meu? Neah, mie nu îmi place. Adică... probabil că nimănui[ mă rog, mai există şi excepţii] nu-i place propriul nume>.>
Da... să ştii că şi mie îmi place că sunt născută de Dragobete. Adică... asta mă face să mă simt mai speciala 21

1. Da, bineînţeles! Ador animeurile. prima dată când am văzut unul a fost, cred că pe la vârsta de 9 ani, nu-mi mai amintesc exact, şi de atunci le ador:X

2. Da, citesc câteodată. Nu sunt o fană prea mare, dar câteodată mai citesc. Depinde de starea mea de spirit şi de cât timp am la dispoziţie^^ Singurele care le-am citit până acum au fost Vampire Knight, Naruto şi câteva one-shot-uri.

3. Mmm... păi, nu aş putea spune exact. Adică... ascult orice gen, depinde de melodie. Dacă îmi place una, nu contează genul. Consider că fiecare gen e special în felul său, şi nu aş putea spune că prefer unul [ai înţeles ceva?21]

4. Hmm.... păi, evident, Japonia. De ce? Păi aş avea o grămadă de motive pe care ţi le-aş putea însira aici, dar o să-ţi spun doar câteva: Primul, şi cel mai important, acolo e ţara de provnienţă a animeurilor şi în al doilea rând, mereu m-a fascinat cultura acelei ţări. Într-o zi, o să vizitez şi eu Japonia. Acesta e unul dintre visurile mele^^

5. Pff... păi îmi plac toate fructele. Adică... toate pe care le-am încercat până acum21

6. Păi pot spune cu sinceritate că sunt o adeptă a cărţilor de dragoste. Eu sunt o romantică incurabila21

Îţi multumesc foarte mult pentru Intâmpinare. Da, şi eu sper să mă înţeleg bine cu toată lumea. Merci încă o datapupic


(01-02-2011, 11:07 AM)AlerimxD A scris: [ -> ]Bună, Alexandra! Şi bine ai venit pe animezup.
Eu sunt Mirela şi am deja 15 ani! Încântată de cunoştinţă.
Sper să te simţi bine aici, să te acomodezi repede şi să-ţi faci mulţi prieteni.

Am şi eu câteva întrebări pentru tine ca să te cunoaştem mai bine.
1. Care sunt hobby-urile tale ?
2. La ce profil eşti sau vrei să mergi ?
3. Filme, seriale urmăreşti ?
4. Ce culoare au ochii tăi ?

Cam astea ar fi. sper să ne mai intersectăm pe forum.
Succes la postat.
Xoxo, AlerimxD.

Bună şi ţie, Mirela[îmi place numele ăsta15]
Îţi mulţumesc mult pentru întămpinare şi urăripupic

1. Păi am cam multe, o să-ţi spun doar câteva: Îmi place să scriu. Ador lucrul ăsta. Dacă aş putea, aş scriu incontinuu, n-aş mai face nimic altceva. Mă rog... asta depinde şi de starea mea de spirit^^
Al doilea ar fi cântatul. Îmi place să cânt, însă nu prea am voce aşa că nu cânt în prezenţa cuiva, ci când sunt sigura. Îmi mai place să joc fotbal, tenis, volei şi handbal^^

2. Momentan sunt în clasa a 8-a. Am fost înscrisă la şcoală la şapte ani şi jumătate. E şi un dezavantaj ziua mea de naştere21 Mă îngrozeşte examenul de evaluare din vară deoarece nu mă pricep la matematică. E o materie ce nu cred că o voi înţelege vreodată de aceea, m-am axat pe un profil ce nu include matematica, şi anume, filologia^^

3. Filme, atunci când am timp, da, însă seriale nu, momentan. Nu vreau să încep să mă uit la ceva, iar după aceea să nu mai pot să mă dezlipesc de televizor. Cel puţin, nu anul ăsta. Să intru la liceu şi am destul timp^^

4. Căprui închis, foarte închis, aproape negrii.

Îţi mulţumesc încă o dată pentru întâmpinare. Eşti o scumpăpupic


(01-02-2011, 11:15 AM)Lilah A scris: [ -> ]Bine ai venit Alexandra. Eu sunt Monica si-mi pare bine de cunostinta.
Deci sa incepem cu intrebarile.
1. Ce filme urmaresti?
2. Ce stii despre vampiri?
3. Iti plac rolele?
Si mai revin cu intrebari.

Bună, Monica, merci şi ţie de întâmpinarepupic

1. Hmm... am văzut multe filme, nu-mi mai amintesc numele lor, Insă în general mă uit la filmele de acţiune^^

2. Păi ştiu câtevalucruri. Doar elementare, n-am aprofundat prea mult, însă îmi place^^

3. Da, îmi plac, doar că nu ştiu să le folosesc. Nu stau eu prea bine cu echilibrul, oricum21

Ei bine, te mai aÅŸtept atunciSmile


(01-02-2011, 12:09 PM)Alya A scris: [ -> ]Hey Alexandra ! Imi pare bine sa te cunosc . Sper sa te distrezi si sa-ti faci o multime de prieteni aici ( poate si pe mine 4 ) . Iti urez un bun venit calduros .
Any questions :
1.Ce zodie esti ?
2.Iti place scoala ?
3.Ce vrei sa devi in viata ?
4.Ce detesti cel mai mult din lume ?
Atat . Ne mai vedem si spor la postat .

Hey! Şi mie îmi pare bine de cunoştinţă. Merci de urări. Şi eu îmi doresc acelaşi lucru. Normal că şi pe tine, de ce nu!
Merci de întâmpinarepupic

1. Zodia Peşti şi pot spune că această zodie mă caracterizează într-u totul^^

2. Da, cu excepţia matematicii, chiar îmi place şcoala^^

3. Păi... am mai multe pasiuni, mai am destul timp sămă gândesc, însa acum îmi doresc ă devin judecătoare. Eh, mai vedem^^

4. Uh, câte aş avea de spus21 Însă cel mai mult detesc prostia şi minciuna lumii ăsteia>.>
hug


(01-02-2011, 01:02 PM)Zuza. A scris: [ -> ]Hey Alexandra .

The questions :

1 . Ce crezi despre viata?
2 . Ce crezi despre prietenie?
3 . Crezi ca ai multi prieteni?
4 . Unde ai fost aseara la 00:34? : ))

Well , that's all . ^^' Welcome here , have fun and happy posting without spam . hug

Bunăăpupic

1. Hmm... multe, însă de un lucru sunt sigură: nu e niciodată roz[ e bine, urăsc culoarea asta21]

2. Ei bine, despre prietenia adevărată cred doar lucruri bune. Adică, cred că e cel mai bun lucru ce i se poate întâmpla unei persoane în lumea asta prefăcuta. E cel mai minunat lucru să ştii că te poţi baza pe cineva^^

3. Nu, nu cred asta. Majoritatea sunt prefăcuţi, iar eu ştiu asta. Am doi sau trei prieteni ce mi-a dovedit că sunt devotaţi şi că ar face totul pentru mine, iar eu la fel, însă, în rest, ceilalţi sunt doar niste prefăcuţi.

4. 21 Nu ştiu. Cel mai probabil eram la televizor. Mă uitam la un film21

Îţi mulţumec foarte mult pentru întâmpinare. Defapt, vă mulţumesc tuturor pentru întâmpinare. Apreciez foarte mult. Sper să devenim prieteni şi să ne mai intersectăm pe forumhug


EDIIIITTT:

(01-02-2011, 02:07 PM)georgiana12 A scris: [ -> ]Hey Alexandra! welcome on AnimeZup! sper sa te simti bine pe aici si sa iti faci prieteni noi.
asa..si acum cateva intrebari..
1. manga/anime preferate?
2. iti place sa citesti? daca da, ai vreo carte fav?
3. filme preferate?
4. actori preferati?
5. ce mai faci in acest moment?

cam atat. inca o data bine ai venit!
have fun!

Bună! Merci p[entru întâmpinarepupic

1. Multe, adică multe animeuri, manga mai puţine: Anime: InuYasha, Blood +, Bleach, Onegai Teacher, Naruto[my love:X] , Kaleido Stage, ...of, sunt mai multe, însă crede-ma că acum chiar nu-mi mai pot aminti21 Îţi mai spun când îmi aduc aminte21

2. Da, ador să citesc. Pff, nu am o carte preferată, Îmi plac mai multe, iar majoritatea celor citite de mine sunt de dragoste21

3. Multe, aici, vizionez mai multe de acţiune.

4. Pff, v-am mai spus că nu-mi place să aleg21 Sunt foarte schimbătoare şi nehotărâtă21

5. Ascult muzică.
Iti urez cu fericire un calduros bine ai venit , Alexandra ! Animezup e un site cool . O sa iti plac stiu sigur pentru ca si eu sunt noua . Ce as mai putea spune ? Sper sa te distrezi si sa devenim prietene!
Ca sa te cunosc mai bine am pregatit cateva intrebari:
-Ce iti place sa faci in timpul liber?
-Ce culoare iti place?Ce culoare nu iti place?
-Ce anime iti place cel mai mult?
-Care este cartea ta preferata?
Atat am avut de spus , pe mai tarziu!