Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello :]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Buna! Numele meu este Lavinia, original ce pot spune xD Sunt noua pe animezup si pe forumuri daca stai sa te gandesti bine. Sper sa n-o dau in bara din prima xD And sorry for randomly going english xD bad habit...

So, first things first, imi plac anime-urile (dar deobicei nu am rabdare sa le duc la capat...majoritatea anime-urilor de la i like sunt neterminate, oh well...), manga(nu sunt prea avansata in domeniu,recunosc XD), cartiile(autori straini) desenele animate (Cartoon Network si Fox Kids 8) si filmele.

Anime-urile mele preferate sunt( nu in ordinea preferintei ) Durarara!, Togainu no chi, Gravitation, Junjou Romantica, Higurashi, Hetalia, Kuroshitsuji, Death Note, Pandora Hearts, Reborn, Baccano si Honey and Clover, sper ca n-am uitat vreunul...

Mai mult aflati daca ma intrebati, byeee 8D
Bine ai venit pe Animezup, lovey!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bună, Lavinia. Şi bine ai venit pe animezup.
Sper să te distrezi aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni ^^

Am câteva întrebări pentru tine ca să te cunoaştem mai bine.
1. Ce fel de cărţi îţi plac ? Care este cartea şi autorul preferat ?
2. Ce fel de filme urmăreşti ? Seriale ?
3. Ce hobby-uri ai ? Scrii, desenezi, gfx, role, ceva ? xD
4. Cum ai aflat de animezup ?
5. Ce clasă eşti şi la ce profil ?

Cam asta ar fi, în rest sper să ne mai interesectăm pe forum.
Succes la postat şi la şcoală.
Xoxo, AlerimxD.
heeeyyyy...Bun venit, Laviniahug!!!!!!!!
Deci...
1. Ce gen de muzica asculti?
2. Ce trupe iti plac?
3. Ai auzit de trupa Paramore? 15 Iti plac?
4. Ce mancaruri/ deserturi iti plac?
5. Ce sucuri iti plac?
4. Apa minerala sau plata15? (mie imi place ai minerala)
5. Vrei sa fim prietene 9?

deci daca mai imi vin intrebari in cap iti spun..Smile
Sa-mi raspunzi repede, da?
Hey lovey .

The questions :

1 . Cati ani ai?
2 . Ce zodie esti?
3 . De unde esti?
4 . Iti place k-pop`ul?
5 . Ce crezi despre viata?

Well , that's all . Welcome here , have fun and happy posting without spam . hug
Buna loveyhug Sper sa te distrezi pe forum alaturi de noi~!
Si am si eu cateva intrebari:
1. Ai citit ficuri? Daca da, ai preferate?
2. Ai un citat favorit?5
3. Ai multi prieteni?
4. Pot fi prietena ta?
Well, cam atat. Astept raspunsurile la intrebari10
yey lovely is niceeeeee /hug de la spate

acum sincer .. zimi varsta sa nu ajung la orupere de minori , imi place la tine ca ne uitam la acelasi animeuri21
waaa mesaje i feel special now o.o thanks for the warm welcome everyone <3 ok so...

Si eu sper,ms 3 @AlerimxD

1)Am citit destul de multe carti none realted to school xD iubesc cartiile lui Arthur Conan Doyle all the Sherlock Holmes books, The Vampire Chronicles de Anne Rice almost all i think si fantasy stuff gen Omul Invizibil si HP books x3 oh and i love Shakespeare and Oscar Wilde ofc <3
2)Seriale urmaresc, sau cel putin incerc xD i really enjoy Dexter, Criminal Minds, LOST (which is over T.T), Dr. House, Being Human, Stargate SG1 and Atlantis, Homicide and Doctor Who, tin sa specific ca n-am vazut nimic complet xD
3)Sincer nu prea am hobby-uri, sa citesc i guess xD
4)Am dat din intamplare peste animezup, cautam stuff about hs and ended up here xD
5)Sunt clasa a10a la mate-info (oh the pressure T.T)


Ms hug @Branzaaaaa

1)Ascult multe genuri, gusturile mele sunt ca un ghiveci xD imi place alternativ, rock, pop, dub step, industrial, electronica, j-rock and so on.
2)Waaa as putea insira forever here but...The Killers, Muse, One Republic, MSI, MIKA, Lady Gaga, The Birthday Massacre, Hollywood Undead, Family Force 5, The Maine, Zero, tatu, SOAD, Snow Patrol, Gazette, Gackt, Miyavi ...imma stop now kthxbye xD
3)am auzit de trupa Paramore, ascult doar cateva melodii cunoscute din pacate like Misery Business, Only Exception si Crush... I'm not so original now...
4) and 5) srsly i don;t complain at anything xD but i like tea and pizza, perfect combo XD prefer apa plata, sorry
6?) ok maybe it's 6 xD ofc i'd be so happy T.T my first friend on here...
ah and sorry daca n-am raspuns repede :[ am avut meditatii pana acum...



Hi! Smile @Zuza.

1) I'm 16yo, almost 17 :[ i feel old...
2)Uhm well calendaristic as fi in prima zi la taurus xD 21 aprilie dar imi place sa ma consider aries....
3)Capitala tarii XD
4)Am ascultat k-pop si imi plac cateva formatii, nu sunt prea informata on this tho, ascult mai mult j-rock
5)Despre viata? ca e grea si inca n-am vazut nimic din ea xD
ohmai i hope i won't spam, my post is already too long D;


Buna 4 @ADemon

1)Iubesc fanfiction-urile, cateodata ma intreb ce as face fara ele, ok cam exagerez but still.... Imi plac foarte mult yaoi fanfics xD
2)umm sunt cateva citate memorabile dar nu o sa le insir xD ah too many
3)Momentan pe animezup nu am xD
4)Awww asta ar fi foarte nice ^^ sure i'd love to

@Zer0 waa ai gusturi bune then 24)
iei ai 17 si te consideri majoraaaa si aries , ai failbuc ?

simt nevoia de o noua achizitie la friends
dude feisbuk ma induce in eroare 21) nu stiu nici sa dau add... si mi se pare un trend cam stupid, gotta love the facebook episode of south park tho xD

so anyway daca imi dai cumva link spre pagina ta eu iti dau add xD altfel nu stiu.
Pagini: 1 2