Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello~~ ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

A-M

Buna tuturor! So~ erm... about me 4
` ma numesc Ana *waves* hiiii 21
` am 17 ani 8 ^^
` dau bac-u anul asta :dead: xP
` likes: muzica, anime-urile, friends, arta, cartile, stiinta, pierdutul timpului, engleza, japoneza etc :chuu:
` in 20 de minute am meditatie la mate; :study:
nu prea stiu ce sa mai scriu (also, nu mai am timp acum 10) deci feel free sa intrebati voi daca e ceva ce vreti sa stiti ^^
it's nice to meet you all!! ^^
Bine ai venit pe Animezup, A-M!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
So, welcome! Stuff like questions:
1. Ce animeuri îţi plac?
2. Ce cărţi citeşti xD?

Nu-mi mai vine nimic. Lasă că mă mai trezezsc eu şi atunci mai pun întrebări cretine la 12 noaptea!
Hey A-M .

The questions :

1 . De unde esti?
2 . Ce zodie esti?
3 . Iti place k-pop`ul?
4 . Ce crezi despre viata? -.-'
5 . Care e prima ta impresie despre mine? 5

Well` , that's all . Welcome here , have fun and happy posting without spam . hug

A-M

Va multumesc pentru primire, Firefly, Zuza, Zuppy *hug* ^^
deci ^^ hello, firefly:
1. Ce animeuri îţi plac?
nu sunt prea pretentioasa Smile in general, o sa dau o sansa cam oricarui anime care mi se pare interesant la momentul respectiv; action, comedy, school life (sau doar life heh xD), magic (...kinda thing).
Right now, ador Soul Eater, Katekyo Hitman Reborn! si Lovely Complex ^^
2. 2. Ce cărţi citeşti?
cam acelasi raspuns ar fi, ca la anime; anything that sparks my interest, really. de la Harry Potter si Lord of the Rings la piese de teatru, romane istorice, sau literatura "de consum" 8 ^^

Buna, Zuza *wave* ^^
1. din Arges sunt; Campulung Smile
2. sunt Varsatoare (sau Cocos dupa calendarul chinezesc21) :d
3. ador kpop-ul 8 in cam de un an de zile aproape numai muzica din asta ascult 4 (apropo, nice avvie & sig ^^ si mie imi place Bom unnie, canta genial:X)
4. teoria vis-a-vis de asta nu e gata inca21 per total cred ca e important sa gandesti pozitiv si sa crezi ca, daca muncesti destul, poti realiza aproape orice ^^ chestiile mai profunde le-as tine pentru mine, if that's alright ^^
5. imi pari sociabila si de treaba ^^ si cu gusturi bune in muzica xD a, si iti multumesc pentru rep ^^ you really seem a nice person *nod-nod*
Hello ! Bun venit pe forum . Sper sa te distrezi si sa-ti faci o multime de prieteni .
Intrebari :
1. Ce filme iti plac ?
2.Care este trupa ta preferata ? Dar artistul ?
3. Ce gen de muzica asculti ?
Atat ! Ne mai vedem si spor la postat . Bye
Welcome to AnimeZup, dear ! You are really cute. xD [ Prima impresie. :X ]
Bine ai venit si distractie placuta ! Sa-ti faci multi prieteni si bla, bla, bla. Nu am mai zis de mult chestile alea deci nu mai am antrenament. xD
Dooh. ;;] Vin cateva intrebari si de la mine. So.. faceti loc :

* Practici vreun sport ? xD Daca da, care e acela ? ;;]
* Cartea preferata ? ;;]
* Actorul / Actrita preferata ?
* Personajul preferat ?
* Cartea preferata ?
* Floarea preferata ?
* Culoarea preferata ?

Bun, cam atat.
Inca o data : Welcome ! Sa-ti faci multi prieteni si nu uita sa te distrezi ! ^^
Ne mai citim pe aici ! hug
Hei Ana! (Wow we have the same name<3)

Cat de tare~. Dupa cate am citit pe`aici ai 17 si esti din Campulung? (Am rude acolo15)

Hope we`ll be friend and have funhug.

Here are some questions:
-De cand esti fan anime?
-Cum ai descoperit siteul asta genial?
-Unde ai pleca daca ai avea aceasta sansa de a parasii tara?
- *u*Wanna be friends?:3
Am ramas fara intrebari22 Iti place ciocolata? 19 Manga preferat? Vrei sa fim prietene?
Cam atat ...Zbye :bye: