Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Inna's drawings
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Toate la un loc formeaza un esec ^^

1. http://img339.imageshack.us/img339/7811/...e0002k.jpg - Atat am facut din el 39 Nu avea rost sa fotografiez toata pagina ^^

2. http://img821.imageshack.us/img821/3595/...e0004j.jpg - Asta e facut ceva mai recent. Cam pe la Craciun. Stiu. O idee stupida. Scuze daca nu am facut bine poza ^^

Nu platesc nici un cosciug !!!
Hellow Inna hug!
Pai am vazut ca nu ai niciun comm si cum plictiseala asta e ucigatoare, am zis sa-mi dau si eu umila parere ^^.
Esecuri? oO..Well, cred ca nu le-ai vazut pe ale mele :]].
Mi se par foartea reusite, parerea mea.
Nu stiu, incearca sa desenezi personaje, sunt curioasa cum ti-ar iesi. 4
Deci, sper sa mai postezi fiindca mi se par foarte bune ^^.
Sper sa ai parte de inspiratie si spor!
Xoxo, Ang. :bye:
Cel cu trandafirul arata partial ok-ish, i-ai facut ceva cam groasa partea care se insereaza in floare, e mult mai subtire fata de tulpina principala. Si ai linia cam egala, iti face desenul plat.
Cel cu sabia nu e chiar atat de bun. In primul rand nu exista nici o iedera cu o tulpina asa de groasa si cu 4 frunze la intervale egale si care arata identic. Iar lama sabiei nu se insereaza in nici un caz in maner asa cum ai desenat tu, si nici nu exista o sabie cu o lama atat de groasa si un maner asa subtire, iar daca este pumnal (ca nu-mi pot da seama) sigur nu are cum sa arate asa. Mai documenteaza-te putin.
Am trecut si eu pe la desenele tale fiindca mi-au placut si mi-am zis sa-ti las un comentariu. Tu desenezi destul de bine, imi place cum ai desenat cele doua desene, dar la fel ca ceilalti sunt curioasa sa vad cum ai desena personajele, sunt curioasa cum te descurci la proportii. Tu ai desene bune, dar calitatea aparatului cu care le fotografiezi nu te prea ajuta, se vad cam neclare. Anyway, eu iti urez succes in continuare si sa mai pui desene. ^_^