Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rockeritza noua pe animezup!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

elfen-lied

Buna,victorie ma numesc Nika shi am 15 ani. Sunt o mare fana anime,iar preferatele mele sunt: jigoku shoujo, elfen lied, fruits basket, bleach, naruto, kaleido star, nana, death note. Nu pot spune k sunt fana hentai dar yaoi mi se pare lovely( I luv loveless ).
Imi place la nebunie muzica rock shi jrock , ascult lacrimosa, evanescence, within temptation, linkin park,sunrise avenue, 30 seconds to mars, tiamat, an cafe, miyavi, the gazette& others.
thnx 4 reading shi sper sa devenim prietenibye
Ohayo nika as elfen-lied....dupa cum vad,ai o lista frumoasa de formatii rock si de
animeuri. spor la vazut animeuri noi.sper ca o sati placa aici.dar ia sa dedem cate
ceva 4 Ce hobbyuri ai? Ce zodie esti ? Si de unde esti?

elfen-lied

well let's see... me luvs to draw, to listen to musik, to dance and to play the guitar. me is varsator sunt din iasi dar locuiesc in franta de 3 ani
bine ai venit e-l. sper sa te simti bine pe aici. ^^

sa vedeeem... poi am avea in comun... e-l... fruits basket si Death note... buuun...

presupun ca ti-ai dat seama ca eu sunt piaza rea a sectiunii de fan art. daca n-am de criticat, mai rar las mesaje... sper sa nu te superi pe mine prea des. i'm only trying to help. 3

in rest, keep drawing and doing what u like. ^^ ja ne!
Wow asculti numai soft core rock, that means you are a beginner when it comes to rock
orcum Welcome to Anime Zup, enjoy your stay and have fun

~DSS