Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hola.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hola 15. Ma numesc Edvina Luisa si am 19 ani, mai am putin si fac 20. Sunt o fire nebuna, prietenosa si foarte rea atunci cand vreau. Desi nu prea imi mai pot trai asa zisa copilarie, am deja un copil de 1 an si doua luni. E fetita si foarte dulce. Daca aveti intrebari le astept.
Bine ai venit pe Animezup, Edvina!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
So, bun venit pe zup, Luisa. Sper sa te distrezi pe aici, sa-ti faci multi prieteni si toate cele.
Asa, as avea cateva intrebari pentru tine, daca nu te superi:
1.Ce fel de muzica asculti?
2.Ce fel de filme urmaresti?
3.Actori/Actrite preferate
4.Culori preferate daca ai
Cam atat...Sper sa te simti cat mai bine aici si sa-ti faci prieteni cat mai multi. Welcome, again! >:d<
Buna Kayla.
1 Pai nu prea ascult muzica nu am timp si cand am ascult doar ce e pe la tv. Dar nu imi place muzica populara desi mama o adora eu o urasc. Sunt nevoita cateodata sa ascult manele tatal lui Snowy asculta des.
2 Ador filmele horror.
3 Nu am actori preferati ii divinizez pe fiecare la fel.
4 Da am. Cine nu are ? Pai rosu si alb. Albul e nonculoare dar nu conteaza.
Scuze ca te stresez dar mai am o intrebare, defapt 2...Scuze sunt cam curioasa...
1. Iti plac poeziile?
2. De ce ai spus ''tatal lui Snowy '' si nu tatal meu? scuze, sunt cam curioasa
Cam asta ar fi tot...
P.s: Kayla, adica sora mea m-a pus, eu aveam altceva sa-ti zic...bun venit pe zup sa-ti faci prieteni si tot ce vrei!
" Tatăl lui Snowy " Hă ? Vezi că mă iau de mama ta acum = )). Mă rog... Bine ai venit pe aici şi da ştiu nu o să intri decât ocazional copilul, adică nepoţică mea, o ador ştii nu ? iti ocupa timp >.> În fine să nu deviem de la subiect >.>. Nu am întrebări eu te ştiu cel mai bine, mă rog exceptându-l pe soţul tău = )). Have fun hug.
Salut, Edvina. Bine ai venit pe animezup.

Sper să te simţi bine în această comunitate : ) if anything, let us know. Oh, o fetiţă? Drăguţ! Cred că e destul de greu să fii mamă la vârsta asta, nu? Or maybe not. Nu o să încep acum să vorbesc chestiuni personale Smile

CiteÅŸti manga?
Vreun anime preferat?
Ce fel de cărţi preferi?

Anyway, see ya around. Şedere plăcută!
Blitter Death
1 Da imi plac dar nu prea citesc.
2 Pentru ca nu este tatal meu biologic scumpo. Mama mea si tatal ei sunt casatoriti momentan dar au avut relatii inainte din care am rezultat eu si Snowy. Ea este surioara pe care nu am avut-o pana acum si o iubesc mult. Sa nu te superi ca am spus asta da ?

Si Snowy nu te lua de mama ca ea te iubeste ca si cum ai fi copilul ei nu ? Si da ai dreptate nu o sa fiu foarte activa dar nu asta conteaza.

Teh
Manga nu am citit pana acum dar ma pot apuca.
Anime nici atat deci nu am unul preferat. Sper ca nu dezamagesc pe nimeni.
Ce fel de carti prefer ? Paiiiii cele cu ciudatenii adica vampiri, fenomene paranormale etc
Ok, thanks ca i-ai raspuns lu sora mea, ea ma pus sa te intreb asta...e prea curioasa dar totusi nu-i venea sa te intrebe pe tine asta, si m-a pus pe mine.
Oricum...eu voiam sa-ti urez sedere placuta aici sa-ti faci cat mai multi prieteni si tot ce mai vrei tu!
Nici o problema. Stiu cum sunt surorile, am si eu una mai stii ? Am ajuns sa o cunosc destul de bine si e nebuna de legat. Multumesc mult pentru urare hug
Pagini: 1 2