Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: bhuna
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

XD Kula Diamond XD

buna sunt noua aici
ce sa spun despre mn............. poi imi plac matzele dar nu acelea de casa alea neko su km se spun, ultimul anime vazut e fairy tail ji akm urmaresc elfen lied
cam atat pt moment
Bine ai venit pe Animezup, crazykid!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Heiii` crazykid hug . Welcome on Zup . ^^'

As avea si eu cateva intrebari pentru tine :
1.Cati ani ai?
2.Ce zodie esti?
3.Ce carti iti plac cel mai mult?
4.Anime`uri preferate?
5.Ce ai vrea sa iti aduca Mosu`? 5

Cam atat ^^' . Have fun here , happy posting and Merry Christmas . :]
Bunaaa hug un sfat pe care l-am primit si eu, lasa deoparte limbajul de messenger, nu arata bine.
Anywho, ce iti place sa faci in timpul liber? Stiu ca nu ai cerut un sfat in legatura cu anime-urile, dar iti recomand Kuroshitsuji 15
Citesti manga? Daca da, care iti plac? Daca nu, iti recomand Loveless.
Nu te sfii sa iti faci prieteni noi sau sa postezi. Sper sa fim prietene. Ja ne !!!
Bunaa hug
Welcome on Zup! Sper sa-ti faci repede prieteni3 !
Sunt de acord cu DeDal Notorius..limbajul de messenger nu da prea bine ^^.
1.Cum te numesti?
2.Carti preferate?
3.Anime preferat?
Have fun! :=)
Buh-Bye! :bye:
Bun venit pe zup!Sper sa te distrezi!
Am si eu cateva intrebari:
1.Culoare preferata?
2.Materai preferata?
3.Jocul preferat?

XD Kula Diamond XD

sper sa ne inprietenim si ma numesc sonya sunt din brasov am 17 ani imi place sushi desi am macat doar o data , jocul meu preferat este final fantasy X-2, culoarea mea pref este mov,materia preferata is english si nu mai stiu ce sa mai spun despre mine. a da anime preferat naruto10
Bine ai venit pe animezup hug. M-am gândit să trec şi eu pe aici şi să-ţi urez bun venit, sper doar că nu te deranjează, nu ? Întrebări văd că ţi s-au pus destule, dar am şi eu una extrem-ultra-mega ciudată, asculţi BEAST/B2ST ? [ Ştiu scuză-mă dar sunt obsedată >.< ].
Să te distrezi pe aici şi să-ţi faci mulţi prieteni~.
Bun venit pe zup.Sper sa te distrezi pe aici si sa-ti faci noi prieteni.Te asigur ca useri sunt prietenosi si foarte de treaba ^_^ Parerea mea.
Asa.. am sa-ti pun si eu niste intrebarii.
1.Ce-ti doresti sa realizezi in vata?
2.Cel mai mare vis al tau?
3.Daca ar fi sa poti face un lucru interzis sau imposibil care ar fi acela? ^_^]
Cam atat.Ai grija la reguli si... distreaza-te! ^_^
AAh.. sa nu uit,sper ca o sa fi activa^^
Am aparut si eu cu niste intrebari stupide care conteaza la formarea prieteniei.
~ Daca te-ai caracteriza negativ ce anume ai spune despre tine? Dar sa fi sincera, minciuna nu este buna.
~ Ce reprezinta pentru tine prietenii? Si care este prietena ta cea mai buna?
~ Ai putea spune pe cine cunosti in zup ( persoane de care te-ai atasat foarte mult si care iti sunt prieteni) ?
~ Ce parere ai despre: minciuna, lacomie, crima, sange, prostie?
Scuze ca am scris mult dar pt. prietenie conteaza foarte mult intrebarile. Si sper sa devenim 8:X:X PRIETENE 888.
Pagini: 1 2