Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: FOTM - Decembrie - Inscrieri
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4
Pentru ca luna decembrie se scurge si nimeni nu si-a mai dat interesul pentru aceasta sectiune , am primit unda verde de la Aly pentru a continua concursul.

Tema din aceasta luna este : ,,Iarna''
Lucrarile mi le puteti trimite prin PM pana pe 30 decembrie la ora 00:00. Votarea va incepe de pe 31 decembrie si se va termina pe 8 ianuarie 2011.
Pentru orice intrebari, nelamuriri,va rog sa folositi acest topic!
În sfârşit! Aşteptam ediţia asta (la care să particip for the first time) de mult timp (de când m-am înscris pe zup defapt).

Iarna. Well, interesant. Nu ştiu despre ce voi scrie, dar I'm in. Am neaparat nevoie de un motiv ca să mă pun pe treabă. Altfel sunt leneşă.

Question : Cam cât de mult au scris ceilalţi membrii de alte ediţii ? O pagină de word cu Book Antiqua 12 ? E vreo problemă dacă scriu mai mult (nu că aş scrie...) ?

All right. ÃŽÅ£i trimit lucrarea imediat ce termin.
Succes tuturor participanţilor.
Xoxo, AlerimxD.
Am asteptat editia asta de FOTW. Eram sigura ca titlul va fi "Craciunul" sau "Iarna".
Iarna. Am eu o idee prin cap. Deci, intru si eu desi stiu ca lucrarea mea va fi un dezastru total -.-. Nu mi se pare asa greu, avand in vedere ca deja am inceput. Anyway, am si eu 2 intrebari:

1. Trebuie neaparat un titlu nu?
2. Care este numarul minim de randuri scrise?

Cred ca iti trimit lucrarea azi sau maine ca e pe terminate.
Succes tuturor participantilor.

[edit]

Ah da, inca o intrebare:

Avem voie sa ne votam lucrarile in poll?
Pai... avand in vedere ca imi place tema, ma bag si eu. Am asteptat de ceva timp o tema pe placul meu, iar acum ca am dat peste ea, nu pot sa oratez so... ma inscriu si eu. Mintea mea e intr-o invalmaseala totala, dar imi vine mie vreo idee, cred. Doar daca nu ma apuca lenea [again21]
Succes tuturor participantilor[ si mie deoarece stiu ca voi iesi pe ultimul loc21]
Ma bag si eu, era culmea sa nu intru si eu pe asa o tema la care nu am nici o idee. Daca nu o sa am nici o idee sar putea sa nu trimit nimic, dar sper sa nu se intample.

@Inna,
eu stiam ca trebuie sa se puna si un titlu.

Oricum, eu va urez succes la toate si la cati mai multi doritori.

ps. ce repede a trecut o saptamana. o.o Trebuie sa fiu mai atenta sa nu pierd vrun concurs. 21

Bafta, lume!
Intreu si eu, de ce nu? Nu am mai participat la vre=un concurs is first. Daca am inspiratie sigur trimit, daca nu o sa critic doar.

Bafta la toti, la inspiratie.
(15-12-2010, 11:13 PM)AlerimxD A scris: [ -> ]În sfârşit! Aşteptam ediţia asta (la care să particip for the first time) de mult timp (de când m-am înscris pe zup defapt).

Iarna. Well, interesant. Nu ştiu despre ce voi scrie, dar I'm in. Am neaparat nevoie de un motiv ca să mă pun pe treabă. Altfel sunt leneşă.

Question : Cam cât de mult au scris ceilalţi membrii de alte ediţii ? O pagină de word cu Book Antiqua 12 ? E vreo problemă dacă scriu mai mult (nu că aş scrie...) ?

All right. ÃŽÅ£i trimit lucrarea imediat ce termin.
Succes tuturor participanţilor.
Xoxo, AlerimxD.

1 pagina si jumatate maxim.(nu este nicio problema )[posturi unite]
(15-12-2010, 11:55 PM)Marina. A scris: [ -> ]Pai... avand in vedere ca imi place tema, ma bag si eu. Am asteptat de ceva timp o tema pe placul meu, iar acum ca am dat peste ea, nu pot sa oratez so... ma inscriu si eu. Mintea mea e intr-o invalmaseala totala, dar imi vine mie vreo idee, cred. Doar daca nu ma apuca lenea [again21]
Succes tuturor participantilor[ si mie deoarece stiu ca voi iesi pe ultimul loc21]

Hmm..nu cred Smile Nu fi pesimista Smile[posturi unite]
(15-12-2010, 11:18 PM)| Inna | A scris: [ -> ]Am asteptat editia asta de FOTW. Eram sigura ca titlul va fi "Craciunul" sau "Iarna".
Iarna. Am eu o idee prin cap. Deci, intru si eu desi stiu ca lucrarea mea va fi un dezastru total -.-. Nu mi se pare asa greu, avand in vedere ca deja am inceput. Anyway, am si eu 2 intrebari:

1. Trebuie neaparat un titlu nu?
2. Care este numarul minim de randuri scrise?

Cred ca iti trimit lucrarea azi sau maine ca e pe terminate.
Succes tuturor participantilor.

[edit]

Cum vrei. Dar daca tot te votezi, ar trebui sa spui de ce crezi ca lucrarea ta este mai buna decat a lui X sau a lui Y n_n

Ah da, inca o intrebare:

Avem voie sa ne votam lucrarile in poll?
In sfarsit ! Nu credeam ca voi mai prinde vie FOTW-ul pe luna decembrie. Vreau sa ma inscriu de vreo luna si am tot asteptat inscrierile pentru luna asta. Si uite ca au aparut. 21
E primul meu concurs si chiar am vazut cum decurge in general, dar eu stiam ca numarul de pagini este nelimitat...
Deci, cum e: numar nelimitat sau avem o limita?
(17-12-2010, 09:18 AM)BlackSmile A scris: [ -> ]In sfarsit ! Nu credeam ca voi mai prinde vie FOTW-ul pe luna decembrie. Vreau sa ma inscriu de vreo luna si am tot asteptat inscrierile pentru luna asta. Si uite ca au aparut. 21
E primul meu concurs si chiar am vazut cum decurge in general, dar eu stiam ca numarul de pagini este nelimitat...
Deci, cum e: numar nelimitat sau avem o limita?

Aveti o limita, ofc. Hmm...sa zicem maxim 2 pagini! Nu mai mult pentru ca s-ar plictisii cititorii Smile[posturi unite]
(17-12-2010, 01:38 PM)fleeting ray A scris: [ -> ]Iarna? Chiar -.-'?
anyways, ma inscriu si eu xD

[mesaj prea scurt]

Iarna sau Craciun sau tot ce are legatura cu acestea. Ca tot venii vorba, cine are chef de bataie cu zapada?
ma bag si eu pentru ca iubesc zapada8
sa vedem ce o sa scriu...app unde trimit one-shoutul?
Pagini: 1 2 3 4