Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hello , sunt nou pe aici , nice to see you all Smile name is dany love anime*
Bine ai venit pe Animezup, daphnis!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
merci Zuppy11 e foarte frumos facut forumul like it
Bine ai venit daphnis!
Te primesc cu bratele deschise ce te vor ajunge de acolo de unde stai^^!
Question:
* Desenezi?
* Scrii?
Have FUN!
nuh .. prietenii mei deseneaza manga in revista otaku , au facut cateva desene si povestioare )
Hellow Dany :]
Welcome on Zup :]
Some questions 15
~Ce muzica asculti?
~Anime preferat?
~De unde esti?
Cam atat3
Have fun!
Buna Dany, welcome here. Ai grija ca faci spam 21. E cam urat... sper sa nu te superi, am spus-o pentru binele tau, caci spamul se pedepseste.
-Cati ani ai?
-Iti place yaoi-ul? 15
Hey xFallen Angelx imi place sa ascult deobicei rock mai vechi gen proclaimers dar imi place Mettalica , Iron Maiden ,Linkink park, imi place J-rock-u Japan music in special
Ca anime imi plac cele goldies de la Studio Ghigli : princess mononoke,spirited away,etc. Dar animele meu fav* este Berserk Zuppy11 atat prin poveste cat si prin complexitatea personajelor imi place. Yu yu hakusho,drgz astea cu superpowers. comedy love CHobits
Imi [plac mult cele gen high school life : Suzuka, Kimi ga nozomi Eien , Kiss pure rouge, si cele cu tenta realista gen rainbow nisha .Ma mai pasioneaza cele cu vampiri datorita subiectului care imi place.
Sunt din Bucuresti am 18 ani Smile mm ..imi place Gravitation e nice ,scene interesante dar imi plac personajele mai mult .in prezent urmaresc Togainu no chi si pers meu fav de acolo e Rei )
:bye: