Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Alegeti voi
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Mda...cred ca am cam dat'o'n bara cu prima inceracare asa ca o sa mai incerc o data....poate acum imi iese21).....deci...puteti sa'mi spuneti guga....este o porecla ....istori...pai o prietena mi'a pocit numele intr'atat incat de la giulia a ajuns la guga...am 18 ani.....imi place f mult muzica...ca genuri preferate am pop, dance, rock, hip hop, club music(si prin asta nu ma refer la remixuri)....imi plac anime-urile...preferate inuyasha,kiddy grade,kaleido star,naruto,kimi ni totoke,spirale,fata iadului, etc....imi plac comediile romantice si filmele de aventura si mister.....imi plac actorii mai tineri gen Demi lovato,Ashley Tindale,Zach Efron, etc...mai imi place sa experimentez lucruri noi...bn cu o anumita limita21....mai nou imi place muzica asiatica cu GD in frunte21....ce sa va mai zic....ar mai fi multe de zis,da nu vreau sa fac pomelnicul prea mare21.....mai intrebati si voi ce va intereseaza10...
Bine ai venit pe Animezup, Guga!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Welcome here~ Muzica asiatica? GD!!! Il adoooor~ OMFG!!
Asa, deci...pot sa-ti pun ceva intrebari, nu?
- De unde esti?
- Ce zodie esti?
- Iti place SHINee [ k-pop ]
- Cum iti petreci timpul liber?

Welcome here, sper sa te distrezi, Gugu 71. Si mai vorbim pe aici hughughughug.
De acord k tn e f dragutz:X....asa...sunt din severin....zodia balanta....da imi plac cateva melodii de la sheene(desi nu stiu prea multe despre ei4).....timpul liber..in oras k prietenii....imi place sa fac sport,jocuri in aer liber,nu de performantza;citesc,pc-ul,prietenul meu dintotdeauna21,ascult muzca(asta e cv suplimentar,adik o fac in tipm ce stau l pc sau joc cv;o casca in ureche si nu am cum s ma plictisescSmile )...mi'ar placea sa mai vb...imi place sa'mi fac prieteni noiSmile
Salut GuGa...Bine ai venit!
Te primesc cu bratele deschise care te vor ajunge acolo de unde stai....
omg>>>Club Music..o ador si eu, si house...^^
Asculti Hardwell ft. I-Fan>>ce ador piesa lor"Fell so high:Smile
Hell Girl fan si toate cele lalte>>>Bine esti^^..ne vom intelege.)
Have FUN!
Intrebari de alegere:
~Care este cuplul tau favorit daca Sasuke ar muri si Ino ar fi cu Naruto?
~Ai trecut pe la regulament ( nu zic asta cu rautate, stiu ca ai trecut dar vreau sa vada toata lumea ca ai trecut. E o intrebare prosteasca dar o sa intrebe lumea). Foarte scurt si la obict sa fie raspunsul.
~Ingerii sunt in pericol sa mora si tu te duci sa-i salvezi. De ce faci asta?
Spor la raspunc.
sa vedem....pt prima intrebare....dak s'ar intampla asta cuplul meu favorit ar fi themary-shikamaru
pt a 2a raspunsul este DA...mai concis de atat nu pot4
si m'as duce sa salvez ingerii ca sa vad si eu cum este in rai(s'ar putea sa fie singura ocazie pe care o am21) si poate cu fapta asta imi mai spal si eu din pacate.....da la o adik DE SA MOARA INGERII?....si oricum dak ei nu au fost instare sa se salveze nu cred k un amarat d pamantean ar putea....deci m'as duce p acolo degeaba10
app sper sa nu luat rasp mele chiar asa in serios...sunt un pic mai nebunatica asa4