Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: I say Hello : ]
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Pai...Hello : ]] Eu sunt Kidda , Mimi , Veverita , Cucuruza , Cubi -chan si cum mai doriti voi sa ma numiti :]] Am 13 ani , in februarie voi implini cei mai frumosi anisori , adica 14 .
Well , dupa mica ( penibila) prezentare , cred ca urmeaza sa va spun ce-i place inimiaorei mele si ce nu .
Avem o lista lunga , dar eu o sa va insir aici decat cateva dintre "obsesiile" mele .

1) Imi place sa citesc, foarte mult . Ador cartile cu vampiri si varcolaci, in mare parte cele supranaturale . xD Am terminat de citit Jurnalele Vampirilor (mint, m-ai am inca un volum comandat pe net ) si m-am apucat de Casa Noptii . Sper si visez, si-mi doresc si vreau ( v-am pus toate optiunile xD ) sa pot cumpara cartea Luna Noua a lui Kelly Armstrong . In orice caz, imi place sa citesc .
2) Ascult muzica rock, metal, din cand in cand, Jesse McCarteny si Shaina Twain ( Jesse`s hot ) . Ex. pentru rock ar fi Slash , Guns`N` Roses , Metallica, Amy Lee , Nightwihs, Nickeblack (sper ca am scris bine ) s.a .
3) Am 3 catei, pe nume Jojo, Jovi ( De la Bon Jovi :X ) , Fifi : ]
4) Ador sa ma plimb prin curtea scoli ca o nebuna, fara sa stiu de ce fac asta ( de faaapt, am un motiv, dar e secret ) si nu ma plimb singura, ci cu Laura ( za best friend )
Cam atat la placeri , mai am, daca aveti intrebari la aceasta categoria, ask me : ]

Ce nu-mi place ^^"

1) Sa ma cert cu ai mei, e uraat, cu toate ca nu mi se acorda atentie, dar deeh ....
2) Ca n-am voie sa-mi dau pierceing ! Nu e corect, dar trecem peste asta : ]
3) Sa tip ! E urlator la cer sa tip...Mi se pare o idiotenie cand cineva tipa, chiar daca e nervos .
4) Sa fiu mintita ! Cred ca asta ar trebui sa fie primul, but whatever .
Eh, am terminat si cu asta ^^"
Aah, chiar daca n-ati observat, folosesc des cuvintele " Whatever" ; "Mata" ; "Demential" ; "In puii ei " ; "Beibi " ; "Stupid, penibil s.a .

Aveti intrebari, ask si va raspund cu mare placere : ]
Bine ai venit pe Animezup, Punctuletu` Verde!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hey,Welcome to Animezup.Sper sa te simti cat mai bine,sa-ti faci prieteni si toate cele bla bla bla Zuppy03
En fin,sa trecem peste.....asa am o intrebare sa 2
1.Anime-uri preferate
2.Culori preferate
Cam atat incaodata welcome here hug
Hi ÅŸi thx de urare !

1) Hmm...Ar fi Hellsing , K-on ( ţin să menţionez că d-abia m-am apucat să-l urmăresc pe ăsta ) , Naruto etc . Mai sunt , dar nu le am acum în minte .
2) Negru, alb, verde, roşu-sângeriu , albastru ...regal, din acela uşor închis, uşor deschis, nu ştiu cum să spun .
Sper că sunt bune răspunsurile .
Thx încă o dată !
An Aquarius fellow?!Kind of unusual those days....anyway,bine ai venit pe zup Punctulet.Pai,sper sa ai o sedere cat mai placuta,sa te distrezi,sa-ti faci multi prieteni and so on...Ca sa fiu sincera ce m-a atras in mod special a fost playlist-ul tau..Rare ori gasesc oameni cu bun gust in materie de muzica,mai ales specimenele din generatia noastra.De asemenea faptul ca-ti place sa citesti.Daca imi permiti,ti-as putea sugera sa incerci si o alta latura a literaturii?Gen Al. Dumas,Victor Hugo,Ioan Dan and so on?Sunt niste scriitori exceptionali si au lucrari foarte bune pt varsta ta.Daca te tenteaza si nu esti prea ocupata,iti stau la dispozitie.Ca sa nu fiu in pom si sa pun si eu o intrebare....Care sunt melodiile tale preferate ale cantaretilor insirati mai sus?(cel putin,cu treaba asta m-ai cucerit)
pai...ne mai auzim pe aici.Distractie placut ape zup.
Hei, noname... ( am pus şi punctuleţele xD )

Mulţumesc de călduroasa primire ! Ei bine, dacă mă gândesc bine, cred că accept cu plăcere să citesc câteva cărţi scrie de autorii numiţi de tine . Chiar aş vrea, având în vedere că atunci când n-am ce citi, devin o disperată ( ciuadată rau, deeh ) .
Pai, let` s see...
Slash ft. Fergie - Beautiful Dangerous ( ador melodia asta )
Guns`N` Roses - Sweet Child O` Mine
Metallica - Nothing Else Matters
Amy Lee - Broken ( ft . Seether )
Nightwish - Nemo
Nickeblack - Hero
Thx înca o dată pentru primire !
Hellow Kidda :3
Welcome si sedere placuta iti urez! hug
AM sa`t pun cateva intrebari: 65
~`>Numele real XD
~`>K-pop/J-pop nu asculti? Daca da..ce trupe/cantareti?
~`>Avand in vedere ca iti place sa citesti...Te`ai gandit la un fic?15
~`>Si asa ca incheiere 21..imi lasi id`ul tau? 5
Inca odata un <Bun Venit!> `n Have fun!
*hugs*
Hello ! ^^( Măăi, dar voi chiar sunteţi rapizi cu saluturile xD )

- Numele meu real e Costinela ( hate this name >.< ) dar îmi poţi spune maaai simplu Costi :]
- Dap, ascult J-Pop şi câţiva cântăreţi/trupe ar fi G-Dragon , DBSK , Bin Bang etc .
- Am postat deja două . Le spune " Sunete Pierdute..." ~original~ ; " This moment changed my life " ~ Naruto Fan Fiction ~
- Sigur că ţi-l las :] Cine-l mai vrea, îl poftesc ^^ ~ a.time31 ^^
Bună Cubi-chan! Frumoasă descriere. Vin şi eu cu întârziere pe aici. Sper să nu te superi...:...:
Ah, eşti aşa o simpatică... Păi, să începem:
Welcome here :3 Have fun and să fi cât mai activă, noi iubim asta :]]. Am să-ţi citesc fic-urile, dar nu acum. Sunt prea :dizzy:
Am 'învăţat' Crezul :study:
Aşa... Ai trecut pe la Regulament? Ăăăăă? :]]. Glumeam.
Şi mie-mi place să citesc. Dar, înainte nu-mi plăcea, şi am descoperit recent cât de beautiful e să citeşti. Chiar, mâine îmi iau o carte de la bibliotecă.
Încă o întrebare, de fapt, două...
ÃŽÅ£i place Savage Garden? Three Days Grace? 4
And, do you vrei să fi my friend? :3
Baftă!!
Well, sure, why not ? >:d< I wanna be your friend *hi , hi*
Deeci, nu e vreo problemă că ai trecut p`aiici tocmai acum : 3
Am citit regulile , normaaal...^^ Eu sunt copil cuminte *laughs* Replica asta a fost pebilila, aÅŸa-i ? *laughs*
I knowwww ! Merci de compliment ^^"
Mhm..look ! Şi tu spui "simpatic" . Ador cuvântul ăsta :X .
Îmi plac ambele trupe ! Am uitat să le scriu, cum am uitat şi de 3 Seconds To Mars, Paramore, 3 Doors Down ...s.a.
Anw, thx de primirea călduroasă .
Pagini: 1 2