Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: *Spuff!* AlerimxD s-a teleportat.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bună. Eu sunt Mirela, am 14 ani (împlinesc 15 pe 7 decembrie).
În cea mai mare parte a timpului sunt entuziastă, intuitivă, convingătoare, insistentă, ambiţioasă, curioasă, deschisă, imprevizibilă, sinceră, dinamică, comunicativă şi visătoare.
Am spus în cea mai mare parte a timpului… Uneori sunt naivă, ironică, vorbesc mult şi afectat sau nu vorbesc deloc.
Am foarte multă încredere în mine şi în intuiţia mea. Sunt romantică. Citesc şi îmi place să studiez oamenii. Am două prietene speciale care mă cunosc mult.

Anyway. Am avut cont pe manga-anime, dar timp de o lună nu mai mergea, şi când şi-a revenit nu mai era ca înainte, aşa că am renunţat. Am venit pe animezup ca să postez lucrări şi să primesc cât mai multe păreri obiective, deoarece fiind clasa a VIII-a şi mai ales pentru că vreau să merg la filologie, vreau să-mi creez un stil propriu, să scriu cât mai bine. Am încercat pe alte site-uri, dar nu primeam critici sau răspunsuri.
Sper ca animezup să fie diferit.


Xoxo.
Bine ai venit pe Animezup, AlerimxD!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Heiii` Mirela , bine ai venit p`aici. Sper sa te distrezi , sa-ti faci multi prieteni and so on.
Am si eu cateva intrebari.
1. Citesti ? daca da, atunci care - i cartea preferata ? dar autorul?
2. Trupa favorita ?
3. Ce zodie esti ?

Again , bun venit ^hugs^
Bună Mădălina. Şi eu sper să mă distrez şi să cunosc noi persoane.
1. Citesc mult. Nu am o carte preferată, dar îmi plac Nicholas Sparks, Cecelia Ahern şi Marc Levy.
2. Ascult Pro FM Love şi Pro FM Alternative. Nu am o trupă preferată, ascult cam orice e comercial şi plăcut.
3. Sunt săgetătoare.
Şi mă uit la seriale (Gossip Gril, Supernatural, The O.C., The Vampire Diaries, Lie to Me, Pretty Little Liars).
Xoxo.

*ILY Yaoi Maniac*

Buna , Mirela hug
Well , ce pot spune ? Iti urez un mare si calduros bun venit *hug* *kiss* distractie placuta xD si sper sa te intelegi bine cu noi xD Umm cateva intrebari cred ca am si eu :
1.De unde esti 71 daca nu sunt prea indiscreta xD
2.Iti place arta ?
3.Cum e sa ai ziua de nastere aproape , chiar foarte aprope de Sf. Nicolae si urmata de Craciun :X?
Abia astept sa'ti citesc operele 71 Buh-Bie xD
Welcome Mirela! hug Sper sa te faci foarte repede cunoscuta pe Zup si sa iti faci muulti prieteni 5 !
Am sa`ti pun si eu un set de intrebari 4
->De unde esti?
->Ce muzica asculti?
->Care e cartea/autorul preferat?
->Vrei sa fim prietene?:pls:
Inca odata un "Bun venit" si spor la scris! 3
Buh-Bye!:bye:
Bună, ^^Micuts'a^^ şi xFallen Angelx ^^.
Mersi mult.
1. Sunt din Brăila.
2. Ascult Pro FM Love ÅŸi Pro FM Alternative, deci orice e frumos ÅŸi cunoscut.
Îmi place arta foarte mult, o să fiu la categoria aceea cel mai mult, comentând în cea mai mare parte a timpului.
3. Cartea preferată este Cecelia Ahern - Cadoul, Nicholas Sparks - Dragoste la prima vedere sau Paulo Coelho - Veronika se hotărăşte să moară ori La râul Piedra am şezut şi am plâns.
E super să am ziua aproape de Sf. Nicolae, mai ales pentru că primesc cadouri în 2 zile consecutive. Decembrie este luna mea preferată ^^
Da, vreau să fim prietene, xFallen Angelx ^^
Xoxo.