Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: just hy:)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
hySmile Sunt Lore si... nu prea stiu ce sa scriu 21
Am 15 ani si mai un pic vor fi 16. Sunt din Resita, oras necunoscut, dar totusi e casa mea.
Sincera sa fiu, nu imi place sa ma autodescriu, dar o sa va spun totusi cate ceva. Imi place foarte mult sa citesc. Prefer sa-mi aleg singura lecturile, urasc listele de la scoala... majoritatea sunt plictisitoare... Sper ca voi gasi multe povesti, sau mai bine zis, fic-uri, care sa imi atraga atentia. In ultima vreme am devenit destul de pretentioasa la ceea ce citesc. Implicit, cu cititul vine si dorinta de scris. Nu sunt tocmai buna, dar sper sa mai avansez si sa ma mai ajutati cu niste sfaturi pentru a ma putea autodepasi.
Cam asta cred ca ar fi... Daca vreti sa aflati mai multe, doar lasa-ti un mesaj si o sa raspund Smile

Don`t worry, be happy :X
Bine ai venit pe Animezup, brokenxwings!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna hug. Si bine ai venit pe zup. Sa te distrezi, sa-ti faci prieteni ... Vechea lozinca : )).
Ai spus ca-ti place sa citesti : - ?.
1 ) Care este cartea ta preferata ?
2 ) Care este autorul tau preferat ?
3 ) Ce muzica asculti ?
4 ) Vanilia sau ciocolata ?
5 ) Iarna sau vara ?
Cam atat. :]
(24-11-2010, 07:44 PM)Dangerous Desire. A scris: [ -> ]Buna hug. Si bine ai venit pe zup. Sa te distrezi, sa-ti faci prieteni ... Vechea lozinca : )).
Ai spus ca-ti place sa citesti : - ?.
1 ) Care este cartea ta preferata ?
2 ) Care este autorul tau preferat ?
3 ) Ce muzica asculti ?
4 ) Vanilia sau ciocolata ?
5 ) Iarna sau vara ?
Cam atat. :]

hySmile mersi hug da, imi place foarte mult:X
1) nu am o carte preferat, dar ador seria "Ciresarii" de Constantin Chirita. Nu pot alege una dintre cartiSmile
2) Imi place stilul lui Mircea Cartarescu, desi nu am citit prea multe scrise de el. De obicei citesc aproape orice daca ma atrage titlul si ideea povesti. Chiar nu mai conteaza pentru mine cine a scris-o.
3) Orice, cu exceptie arhicunoscutele manele, iar rock, doar vreo cateva melodii. Orice imi place cum suna ca linie melodica si versuri. De multe ori, pur si simplu ce asculta restul colegiilor. Dupa ceva timp, parca incepe sa-ti placa...
4)cioco :X cateodata chiar dependenta de ea 4
5)vara:X prefer sa mor de cald decat sa inghet de frig 71 cu toate astea, imi place fiecare anotimp cu farmecul propriu. Cine poate renunta la a fi frecat cu zapada doar pentru a simti ca e iarna? Eu cu siguranta nu21

Mersi ca ai trecut pe aici hug
Hei! 71 Welcome here and have fun. hug Am văzut că îţi place mult să citeşti. Dap, şi mie. Din întâmplare Cireşarii e una dintre cărţile mele preferate. :]] So.. am nişte întrebări pentru tine:
1. Personajul preferat din carte? (ÅŸi masculin ÅŸi feminin)
2. Culoare preferată?
3. Ce hobby-uri ai?
4. Anime sau manga preferat/ă?
Cam atât. Sper să-ţi faci muuuu~uulţi prieteni şi să te simţi bine pe aici. 71
Bye!
Welcome here!
Nu mai am ce sa te intreb si eu. Pot doar sa-ti urez un bun venit calduros, si sa te distrezi alaturi de noi.
O sa vezi ca suntem o familie buna 10.
Welcome here din nou!! hug
(24-11-2010, 09:26 PM)Hanako A scris: [ -> ]Hei! 71 Welcome here and have fun. hug Am văzut că îţi place mult să citeşti. Dap, şi mie. Din întâmplare Cireşarii e una dintre cărţile mele preferate. :]] So.. am nişte întrebări pentru tine:
1. Personajul preferat din carte? (ÅŸi masculin ÅŸi feminin)
2. Culoare preferată?
3. Ce hobby-uri ai?
4. Anime sau manga preferat/ă?
Cam atât. Sper să-ţi faci muuuu~uulţi prieteni şi să te simţi bine pe aici. 71
Bye!

mersi hug
1. Lucia si Ursu si Victor, nu pot sa aleg, imi plac prea mult :X 4
2. Mov:X
3. Sa citesc, sa scriu, sa merg in excursii
4. Nu am unul preferat, dar am ramas undeva intre DN Angel, La corda D`oro si Death note. Manga nu citesc. Prefer anime-urileSmile

Mersi ca ai trecut pe aici hug[posturi unite]
(24-11-2010, 10:15 PM)Bling Bling (╯▽╰) A scris: [ -> ]Welcome here!
Nu mai am ce sa te intreb si eu. Pot doar sa-ti urez un bun venit calduros, si sa te distrezi alaturi de noi.
O sa vezi ca suntem o familie buna 10.
Welcome here din nou!! hug

Mersi hug sincer, deja ma simt bine pe aiciSmile multumesc ca ai trecut hug
Buun veeenit! hug 21

Cum te-au intrebat majoritatea ce poti intreba pe cineva nou..sa ma gandesc..
1)3 lucruri care iubesti sa le faci si 3 care nu?(stiu,deplasata intrebarea 21 )
2)Iti faci usor prieteni?
3)Cum ai descoperit zupy?
4)Iti place forumul? 15

Asa,sper sa fim prietene,si pentru incurajare o sa trec pe la tine cu un punct 4
Hugs,
Acadea'
(25-11-2010, 11:15 AM)Acadea A scris: [ -> ]Buun veeenit! hug 21

Cum te-au intrebat majoritatea ce poti intreba pe cineva nou..sa ma gandesc..
1)3 lucruri care iubesti sa le faci si 3 care nu?(stiu,deplasata intrebarea 21 )
2)Iti faci usor prieteni?
3)Cum ai descoperit zupy?
4)Iti place forumul? 15

Asa,sper sa fim prietene,si pentru incurajare o sa trec pe la tine cu un punct 4
Hugs,
Acadea'
pai...
1. Iubesc: sa citesc, sa scriu si sa fac lumea sa zambeasca 4
2. Eu zic ca da.
3. Mi-a spus Silvia de el. Sa nu mai zica ca nu ii fac reclama... 71
4. Pana acum, foarte mult :X

Si eu sper hug Iti dai si eu un punctulet 4