Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Neata, dude.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Ehh... Salut! Eu sunt Sky. Sky. ma defineste. E un nume potrivit pentru mine. Sky. E obsedata de verde. Sky. face orice pentru chestii verzi.
Sky. asculta rock satanist, dupa biblie. Sky. adoara lucrul asta.
Sky. il iubeste pe Al din FMA, da' si pe Ed.
Sky. iubeste chitara. Sky. a si compus pentru profa de muzica.
Sky. nu va veni in public niciodata in haine obisnuite caci Sky. face design.
Sky. nu e visatoare, jucausa, nebuna.
Sky. inca doarme cu A.[ursul ei de plus]
Sky. il iubeste pe A. pentru ca e inca pufos desi nu l-a spalat niciodata.
Sky. nu mai stie ce sa va spuna... Sky. va roaga s-o intrebati daca vreti sa stiti ceva.
Sky. va saluta.
Bine ai venit pe Animezup, Sky.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bun venit Sky!

Sper sa te distrezi aici, si sa iti faci multi prieteni. Ved ca iti place rock-ul satanist.. lol, nu imi place dar mi se pare interesant ca unii useri asculta asa cv. Bravo 3 Sa vedem.. Iubesti verdele? Eu am o obsesie pentru mov :X
Asa, intrebari..
1. In ce zodie esti?
2. How old are youu??
3. Ce anime-uri iti palc?
4. Citesti carti?
5. Iti palc lucrurile pufoase?
6. Citesti MANGA?
7. Ce parere ai de zup?
8. Ti-ai facut prieteni?

Atatea intrebari am eu ptr tine, sunt putine, rifght? : )) Ne mai vedem, iti urez succes pe site 3
1. Sky. e Capricorn. Deci se declara perfecta.
2. Am 13 ani... Putin.
3. Multe. Dar cel mai mult m-am uitat la FMA, Naruto, Kiddy Grade... Clasice.
4. Da, citesc. Si-mi place.
5. Nu-mi plac chestiile pufoase. Ma consider, in mare, baiat.
6. Citesc, desi nu ma pasioneaza asa tare... As prefera animeruile.
7. Zup rulz :]]. Nimic mai mult, nimic mai putin.
8. Hmmm... Cred ca asta e primul post... Deci nu^_^
salut Sky. ! hug

si eu iubesc verdele 105 ! ok, sa trecem la urari xD welcome to Zup! sa te distrezi, sa-ti faci prieteni si sa postezi mult, mult, mult xD ! uhh, rock-ul satanist.. super! eu is cu hard rock si heavy metal b-) xD anyways, sa vedem intrebarile pt tine :3

1. tupe preferate, artisti preferati??
2. j-rock, k-pop asculti?
3. cum ai dat de Zup? xD
4. de cand canti la chitara? ^^
5. care e cel mai mare vis al tau?

uhh, sper sa fim prietene hug ! asta daca vrei, bineinteles xD
bine ai venit pe site ^^ sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni ^^ acum , intrebarile mele :

1. Care e animalul tau preferat ?
2. Care e serialul tau preferat ? ( nu ma refer obligat la anime )
3. Cum te cheama in realitate ?
4. Ai vreo porecla ? ( daca da , care ? )
5. Ce mai faci ? ^^


sper sa nu le consideri stupide sau ofensatoare .... si poate putem fi prietene desigur daca vrei 4 >
Hehe, mi-am învins lenea şi după două ore în care mi-am făcut praf şi cei câţiva neuroni care mai erau în picioare cu învăţatul pentru teza la info, m-am gândit să te întâmpin aşa cum se cuvine. Deci bun venit p'acilea, chestii trestii, să te simţi bine, să-ţi faci prieteni, mă rog chestiile de rigoare.
Ăhh... Cum să-ţi zic eu fără să par prea disperată... Dar, Doamne, semănăm prea mult! Poate din cauza zodiei. Şi eu sunt capricorn. Capricorn cu ascendent tot în capricorn 15.
Şi eu IUBESC verdele - e o culoare genială, rock satanist (încă) nu ascult, dar eh, şi eu îl iubesc pe Al din FMA, dar şi pe Ed ( btw, ai văzut şi Brotherhood? ) şi eu făceam design când eram mai mică, dar lenea e mareeee. Bun, mă opresc aici.
Întrebăăăări... Să văd ce întrebări ţi s-au pus p'aci.
Aşa. Văzut-am că citeşti cărţi; îmi spui şi mie cam ce ai citit, ce genuri îţi plac, chestii trestii?
Un cântec ceva care te caracterizează?
De pe unde eÅŸti?
Şi cum ştiu mai bine ca oricine că noi capricornii suntem multi talente, te mai pricepi şi la altceva în afară de muzică şi desen?

Cam atât. Au revoir.
Ali.

1. Manowar, Ozzy Osbourne. [<3]
2. Ascult, am dat dependenta de Big Bang si ThE GazettE de 3 luni [<3]
3.Mania mea pentru forumuri anime XD
4. De la 6 ani. 15
5. Hmm... Cea mai tanara chitarista intr-o formatie rock.

Oh, oki. I think 21

Michiyo-chan

1. Sarpele.
2. Hmmm... Viata cu Louie <3
3. Andrada. Imi detest numele.
4. Sky, Ozzy, Di One, Dooby, Freak. 'Lil Vasi[de la varmiu si Cali, nevermind.]
5. Bineeee... Ma cert^_^. Tu?

Cherie

1. Sf, Fansaty. Cantec de gheata si Foc, Dune primele trei volme, Harry Potter, Fetita celei de-a sasea luni, Jocul lui Ender si multe altele.
2. Hmmm... Schrei - Tokio Hotel, f**k you - Lily Allan, Manowar - Heart of Steel, Ozzy Osbourne - Let me hear you scream, Dreamer.
3. Hmmm... Sunt cea mai buna la chimie, mate si biologie. Imi place grafica pe calculator si sincer cred ca ma pricep^^.
hye Sky >:d< Bun venit pe zup....Omg de ce-ti detesti numele? 20 acesta e si numele meu..vai 20
Am venit si eu ca intarziata sa-ti urez Bun venit off....Nu cred ca prea mai am intrebari pe care nu le-au pus ceilalti,deci daca repet intrebarile iarta-ma.
1.vanilie sau ciocolata?
2.Cum se numeste ceea mai buna prietena a ta?
3.Cinci lucruri care-ti plac,cinci care-ti displac.
4.Ce doresti tu sa realizezi in viata?
cam atat...aaa...sa nu uit ceea mai importanta intrebare4e ce-ti urasti numele?2
Distractie placuta pe zup...sper sa devenim prietebe ^.^ >:d<
sSoph
Upsss... Mie nu-mi place 106
1.Iocolata <3
2.Sabb_Ina
3.Imi plac: Chitara, verde, vara, LoVe, Vineri. Nu-mi place: Numele meu, Roz, muzica house, copii prosti, clasa mea.
4. Vreau sa fiu cea mai tanara chitarista intr-o trupa rock. Daca nu... Nu stiu XD
Pagini: 1 2