Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Care este numele vostru in japoneza?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Am mai vazut "jocul" asta pe alte forumuri. Daca se poate numi joc. In fine.
Numele meu in japoneza este: Arisa Ajibana
Si sa va spun ca bishoujo inseamna femeie si bishounen inseamna barbat. Ehh..Cred ca ati observat deja ^.^"

Care este numele tau in japoneza?

*ILY Yaoi Maniac*

Midori Handa :X
Uh ...so kawai :X Midori imi aduce aminte de Chidori 21 Din Naruto :X SO cute^^ , nui asa ? I luv it xD
Ma cheama Akemi Daishi..ce cuuuuuute ^_^
Intotdeauna am vrut sa vad cum ma numesc in japoneza19
Numele meu este Teruyo Sakiyurai
Imi place la nebunie :X
Numele meu este: Akane Handa
Doamne il ador!8. E asa dragutz si kawaiiii8.
Asta e parerea mea21. Mereu am vrut sa vad cum ma numesc in japoneza^^ Si acum am avut ocazia19.
Hana Matsushina - mda...stiam deja ^^ (am mai facut testul) oricum, ma enerveaza....Hana...bleac. Desi imi plac unele melodii ale ei o urasbc pe " Hana Montanna..." in fine...in rest imi place numele :X
Numele meu e: Chinatsu Ebina
E foarte cute si imi place mult cum se pronunta .
Sadako Handa
Sadako imi aduce aminte de Sunako , personajul meu , unul dintre preferatii mei . Handa suna . . . manelistic dar si caineste . Pe catelul unei fete o cheama Honda , de acolo pana la Handa nu prea e mult . In rest e ok . Ma gandeam la ceva intortocheat si lung dar ma multumesc si cu asta . . .
Akane Ajibana. :]]]]]]] Mda : - ". Destul de ciudat, dar nice ^.^".
Am mai facut si inainte:X Haniko Ariwara :X imi place la nebunie 21 l-am pus si la facebook24
Si seamana la pronuntie cu numele meu in limba natala, suna super, il ador, cand o sa cresc, o sa imi schimb numele de buletin cu asta21
Pagini: 1 2