Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heyoo!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

sweet!

Buna! 4 Numele meu este Maria si sunt noua pe Zup! 4

Habar n-am ce sa zic despre mine 21 am 15 ani....sunt o fire vesela, mereu cu zambetul pe buze, imi place sa ma distrez....sunt mai timida uneori, dar imi place sa-mi fac noi prieteni.

Pai in rest nu stiu ce sa mai zic Smile sper sa-mi fac multi prieteni pe Zup 4

Daca aveti vreo intrebare, spune-ti. 4

Ciuuus! pupic
Bine ai venit pe Animezup, sweet!!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bun venit pe zup !Sper sa te distrezi aici.Uite si cateva intrebari sa ne cunoastem mai bine ! 3
1.Cum ai aflat de Zup? [asta e mai mult curiozitatea mea]
2.Ce animeuri iti plac?
3.Manga citesti?Daca da,ce ai citit pana acum?
4.Zodia?
5.Culoarea preferata?

Have fun ! ^^

sweet!

Mersi! hug si eu sper sa ma distrez 4

Pai de zup am aflat de la o prietena Smile mi-a povestit de site...

Anime-uri...imi plac multe...mai ales cele romance 4

Manga nu prea citesc, pentru ca de obicei daca ma apuc de vre-un Manga, nu-l termin de citit Smile

Zodie...sunt capricorn 4

Si culoarea preferata e galben :X ador culoarea asta 21

Nah...sper sa ne imprietenim Smile....

Ciuus pupic
Si eu sper sa ne imprietenim.De obicei ma inteleg bine cu capricornii.Inca cateva intrebari.Sunt sacaitoare de fel.
1.Ce muzica asculti?
2.Ai vazut vreun anime?Daca da,care?
3.De unde esti? 4 Daca vrei sa`mi spui.

Si,orice nelamurire ai,sunt aici.Si nu uita sa treci pe la Regulament.
Ciao !
Heiii` Maria >:d< Bine ai venit pe zup. Sa te distrezi si sa - ti faci cati mai multi prieteni , ah , si sa fi cat mai activa.
Cateva intrebari 5
1. Citesti ? daca da , ai vreo carte preferata ?
2. Trupa favorita ?
3. Cum ai dat de animezup ?

Again , bun venit !
Buna Maria bine-ai venit pe zup ... sper sa-ti placa aici ... nu's prea vechi nici eu 4
ce pot sa zic ... sa-ti faci multi prieteni , sa fii activa pe forum 5 , si sa fii fericita

am doar 2 intrebari 4

1. pe cine cunosti pe zup
2. cum ti se pare forumul 5

si Bine ai venit ! pe AnimeZup ... distractie placuta 4
Buns,Maria.........Welcome
Am cateva intrebari15:d<
1.Vanilie sau ciocolata?
2.Capsuni sau zmeura?
3.Anime preferat?
4.Personaj anime-preferat?
5.Cum se numeste cea mai buna prietena a ta?
6.Ce-ti doresti tu sa realizezi in viata?
7.Vrei sa fi prietena cu mine?
5
Cam atat......spor la postat

sweet!

Heeyy...Mersii la toti pt urari hug

Aka...pai de obicei ascult toate genurile de muzica, nu sunt prea pretentioasa. Poate doar fara manele Smile...Anime-uri am vazut multe, cel mai mult mi-a placut Special A :X si Nana. Si app, sunt din Resita 4.

Hey, Mihaela, ms de urari hug Pai citesc, dar nu atat de des, ca nu prea am timp. Carte preferata, pai am mai multe Smile cel mai mult mi-a placut "Elevul Dima dintr-a saptea"....La trupa preferata nu prea am una favorita, de obicei ascult orice, nu ascult melodii doar de la o anumita trupa Smile Si de animezup am auzit de la o fata si am dat de site de pe net, din intamplare....

Kreator, ms de urari 4 si eu sper sa-mi fac multi prieteni 21 pai nu prea cunosc lume de pe site, dar sper sa-mi fac prieteni si sa cunosc cat mai multi...Iar forum-ul mi se pare ok, e sooper.

Hey sSoph...ms de urare, vreau sa fiu prietena cu tine 4....ce pot sa zic, eu prefer ciocolata 21 si capsunile Smile....Anime-ul preferat, pai...cred k Special A Smile iar ca personaj Nana 21...prietena mea cea mai buna se numeste Camy, ce pot sa zic ne intelegem bine, dar mai avem certurile noastre 21. Ce-mi doresc sa realizez in viata...sincer, habar n-am. Sunt mai nehotarata de felul meu si cand dau de ceva nou ma avant imediat fara sa ma gandesc, asa ca sincer nu prea stiu ce as vrea sa realizez....

Multumesc tuturor de urari, si eu sper sa-mi fac cat mai multi prieteni 4 o sa incerc sa fiu cat mai activa....

Ciuuus pupichug
Welcome to here .
AnimeZup te primeste cu bratele deschise .
Vin cam tarziu din cauza ca cam uitat sa frevegtez pe la ' nou veniti ' .
Vad ca deja te intelegi cu lumea si ca esti destul de sociabila . Majoritatea intrebarilor au fost zise . . . insa hai sa mai vin si eu cu cateva doar asa . . .

Care e cel mai mare vis al tau ?
Ce ai vrea de devi ?
Ce crezi despre Romania ?
Iti plac povestiile cu vampiri ?
Fana Yaoi ?
Prietena ta are cont pe acest forum ?
Daca da , ce nick are ?
Canti ? Dansezi ?
De ce ?
Cum ti se pare mascota AnimeZupului ?
Nu - i asa ca are o freza bestiala ?
Cat crezi ca ii ia sa si - o faca ?
Cum crezi ca te privesc altii ?
Cum te - ai putea descrie ?
Genul de baiat care ti - ar putea pune inima pe jar ? Descrieel , daca vrei , logic .
Ai trecut pe la regulament ?

Poate poate o sa mai revin cu intrebari proaspete scoase din cuptorul de ideei .
Iti urez o sedere placuta p ' aici , chiar aici . Sper ca AnimeZup sa fie la standartele asteptariilor tale .

Ja ne '