Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ohayoo~
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Ohayo~Numele meu e Leny(Ionela^^).De obicei sunt genul de persoana retrasa care sta si se uita ce face restu' numai ea sta degeaba21.Deci:
=>Ce'mi place:
-iarna :001_wub:
-cititul
-genurile de filme cu sfarsit trist,nici de cum cele cu final fericit (>.<)""
-frigul
-culorile:albastru,verde,galben,mov...si rosu
-sa ninga :love:
-sa desenez
-sa scriu povesti
-j-pop/j-rock
-Dupa toate cele mentionate mai sus se va pune ".etc" deoarece am ramas fara idei
=>Ce nu'mi place:
-caldura :hot:
-plictiseala
-Filmele romantice X__X
-oamenii enervanti
-As i said cam atat ca numai am idei xD
daca mai aveti intrebari puneti si voi raspunde^_^
Bine ai venit pe Animezup, Leny!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna Leny,si eu sunt aproape la fel de noua ca tine,dar oricum iti urez Bun Venit! Sper sa te distrezi pe zup,si eu sper acelasi lucru:
1Ce anime iti plac?
2.Filme preferate
3.Cantaret,trupa,actor, preferat
4.Ce-l mai nebunesc lucru pe care l-ai facut vriodata
5.De unde esti?Cati ani ai?zodia
6.Ce carti ai citit,sau orice arceva ce te-a impresionat
7.Si nu in ultimul rand ai vrea sa fim prietene?o//o
Thanks pentru welcomizarehug.Deci Oswald Sophie:
-anime...deh,multe,cam toate genurile
-filme... :ask: multe...sa zicem toate de la Detective Conan..Unlimited Blade Works(preferatul)..si...cam atata106
-cantaret->Hide(L~Arc~En~Ciel),trupa->L-Arc-en-Ciel,actor->Mizuki Nana
-cel mai nebunesc....am lasat'o pe colega mea sa;mi faca breton in ora de sport24
-galati,14 ani,balanta
-in general ce se tine de magie,puteri magice etc..ultima serie care am citit-o e "Copiii Lampii Fermecate" de P.B.Kerr
-da desigur ca vreau sa fim prietenehugSophie-chan
Inteleg ce vrei sa zici :

" Ce nu - mi place : Filmele romantice "
Nici mie . . . -.-'' cine o fi inventat telenovele nu avea ce face . Cine ar sta toata ziua ca sa auda :
" -Melisa , vrei sa fi sotia mea ? "
- Da .

Si au trait fericiti pana adanci batraneti sau pana a facut Melisa raie . The end . "

Si eu sunt cu : fimele cu sfarsit trist , mai bine plang o luna decat sa imi dau seama ca aia ar fi fost fericiti impreuna -.-''

Intrebare intrebatoare :

- Ai vazut filmul " Memoriile unei Gheishe ? "

O intrebare cu care sigur o sa ai deaface cu mine daca nu o respecti . *.*
- Ai trecut pe la regulament ?

Deci . . . Welcome !
AnimeZup te primeste cu bratele deschise si cu cele mai calduroase ' bun venituri ' auzite vreodata , Ioneala .
P ' aici nu toata lumea e atat de buna ca majoritatea , asa ca asteptate la critici dure .

Alta intrebare : - ?

- Cum ai aflat de Zup ?

Atata am avut de zis . . . vezi ca cu o atitudine ca asta poate altii o sa profite de ea - un sfat ca dintre user la user .
Bine ai venit Leny!^_^
Vad ca avem unele lucruri in comun 39 Si mie imi place iarna <3
Si culorile,si mie imi place albastru si rosu :X Sa desenez...cam atat 21
Sa te distezi aici.. si sper sa fim prietene,bineinteles daca vrei si tu. ^^
Sayonara!:bye:
Wahoo,desigur ca am trecut pe la reguli*bows*Leny-chan e o persoana care respecta regulile.Siii...nu,n'am vazut "Memoriile unei gheise">.>.Leny a aflat de Zup de la KNO.Ma uitam la afiliate si am gasit acolo si mi'am incercat norocul.Si da Biluta Neagra,vreau sa fim prietene.
Heyyy! Bine ai venit pe Animezup. Sper sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni pe aici.
Iti place iarna, culoarea albastru si finalurile triste? Oh, Doamne! Aveam atatea in comun:X Esti sigura ca nu sunt sora ta geamana de mult pierduta intr-o furtuna de zapada acum 100 de ani?24
Pai... Welcome... again si sper sa devenim prietene.
Sora geamana pierduta....O.o poate ai dreptate XDD "? Si da,eu am marea dragoste de a'mi face prieteni pe oriunde.
Ohayo! Yoroscune! Watashi wa Cristina!
Ahh, si eu sunt genul de persoana retrasa care sta si se uita ce face restu' numai ea sta degeaba.
Hmm... Zuppy02 nu am intrebari, de pus4 daca vrei pune-mi tu intrebari cu "ce-mi place si ce nu" iti voi raspunde cu cea mai mare placere 3
Pagini: 1 2