Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hello friends
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
hello friens
buna prieteni,ma numesc Sophie si am 14 ani,sunt noua pe zup si am venit cu ganduri pasnice cu dorinta de-ami face prieteni PS.I"m not an alien:-p
Sa va spun cate ceva despre mine,nu?3
In primul rand ar trebui sa stiti ca iubesc engleza dar uneori am tendinta de-a forma noi cuvinte...asta la scris,la pronuntie ma descurc:-p
Asa..........momentan stau la tara in comuna Sancel dar inainte de asta am stat 4 ani in Baia Mare 2 in Belgia si am dat si o tura la Paris
Imi place enorm sa citesc......pot spune ca exagerez uneori........citesc orice ce-mi poate tranzmite un sentiment puternic,ceva ce ma face sa stau pe ganduri trei zile este ideal pentru inima mea
Sunt fana anime de la vreo 10 ani,pana acum nu am prea vizioat eu animeuri deoarece a trebuit sa fac o pauza de 2 ani......deci am multe cu care sa ma pun in tema....din acest motiv am hotarat sa-mi iau un apartament permanent sper,in zup3
animeurile pe care le-am vizionaat pana acum sunt putine,unele nu in totalitate,dar aceestea se vor schimba cu timpul:
-Fullmetal Alchemist -Yu Yu Hakusho
-Bleach -Inuyasha
-Slayers -Honey & Clover
-Nana -Căpitanul Tsubasa -
-Naruto -Death Note - -Full Metal Panic! -Kaleido Star
-Spirala -Kamichu - Zeiţa şcolăriţă
- Blue Gender -Kiddy Grade
-Gravitation -R.O.D the T.Vcc
-Jigoku Shoujo -Paradise Kiss
-Ghost Stories -Elfen Lied
Muzica.......imi plac toate genurile doar ca manelele nu le prea inghit.......trupa mea preferata vred ca este Linkin Park,dar nu prea imi place sa am preferati,imi plac mai multe trupe si cantareti
Melodiile mele preferate sunt Kiss Kiss-este un cantec Korean si celine dion because you loved me,aste mi-au intrat adanc in inima,in rest imi plac multe
daca aveti intrebari nu ezitati sa-mi puneti va rog,si deeasemenea v-as ruga sa-mi dati ceva sugesti anime/manga dak se poate3
Bine ai venit pe Animezup, Sophie Oswald!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bine ai venit Sophie!(^.^)
Intrebari:
1.Culoarea preferata?;Smile
2.Animalul?
3.Cartea preferata
4.Yaoi sau yuri?21 [scuze de intrebarea asta,sunt curioasa -.- ]
5.Vrei sa fim prietene?-.-"
Cam atat... 39

Am sa-ti recomand cateva anime-uri si manga,daca doresti. ^^
Eu ti - as recomanda cateva mangauri si animeuri dar . . . sunt doar genul . . . Yaoi Hard - maniaca de mine .

Intrebare intrebatoare :

- Ai vazut filmul " Memoriile unei Gheishe ? "
- Care e cel mai mare vis al tau ?
O intrebare cu care sigur o sa ai deaface cu mine daca nu o respecti . *.*
- Ai trecut pe la regulament ?
Deci . . . Welcome !
AnimeZup te primeste cu bratele deschise si cu cele mai calduroase ' bun venituri ' auzite vreodata , Ioneala .
P ' aici nu toata lumea e atat de buna ca majoritatea , asa ca asteptate la critici dure .
Alta intrebare : - ?
- Cum ai aflat de Zup ?
Atata am avut de zis . . . vezi ca cu o atitudine ca asta poate altii o sa profite de ea - un sfat ca dintre user la user .
Iti doresc o sedere placuta pe aici si sa fi cat mai activa .
La cat mai multe posturi si reputatii .

Ja ne '
888 Salut 888
Vad ca esti noua si ca ai aceasi varsta ca si mine. O sa ne distram pe cinste, eu sunt genul de poersoana care cauta sa-si faca mereu prieteni.
Dar sa revenim la ale noastre. INtrebari:
~ Esti fan inrait Death note?
~ CE cuplu iti place din Naruto?
~ Ai iubit?
888 Pa 888
In primul rand va multumesc pentru bun venituri
Culoarea preferata?ar fii albastrul
Animalul?catelusi
Cartea preferata?Pe asta n-o stiu da cred ca o so pun pe prima(e cam deplasata,dar....)Dragoste si datorie de Sandra Brown
Yaoi sau yuri? ah........trebuie sa ma gandesc.....ambele....dar ca sa nu mint mai intai trebuie sa ma documentez:nh: kaci momentan sunt pe la mijloc
Sigur ca as vrea sa fim prietene:chuu:
Yaoi Hard - maniaca de tine?chiar te rog sa-mi spui.............LoveStory
am vazut Memoriile unei Gheishe si mi-a pacut,l-am vazut acum vreo doua luni.......cred
Cel mai mare vis ar fi sa merg in SUA iar apoi in Cina (eh........nu stiu dac o sa se intample:cry:
Iubesc criticile dure,ciar mi-as dori sa am (acuma nu ma atacati non stop va rog)viata nu e doar roz,iar cateodata o opinie nehetiva iti prinde bine nu?
De zup am aflat cautand episoadele la Naruto:smart:
Multumesc pentru sfat o sa-l iau incosiderare
Da,sunt fanDeth Note,aproape inrait
Cuplul preferat din Naruto este Naruto&Hinata
Iubit....hai s-o tin pe asta pentru mineo//o

REGULAMENT-AM TRECUT PE ACOLO DIN PRIMA
Buna Sophiehug Bine ai venit pe Zupp! Sper sa te distrezi si sa-ti faci cati mai multi prieteni pe aici.
Uuu... si mie imi place culoarea albastra, adica o ador:X
Pai... am si eu cateva intrebari:
1. Ce animale iti plac?
2. Ai frati/surori?
3. O sa postezi vreun fic aici?
4. Vrei sa fim prietene? Dac da ia-mi id-ul de la profil.

So... cam astea au fost tote intrebarile mele pentru tine.
Mmm... Inca o data iti urez un calduros Bun venit! hug
:bye:
Thanks Marina...........scuze de intarziere.........sa-ti raspund la intrebari:
1. Imi plac catelusi......ii ador:love:
2.N-am nici frate nici sora......oh...si cat mi-as dori
3. Nu stiu.....acum un an am inceput un fic,il ador,dar trebuia sa il corectez,sunt unele greseli de ortografie.....este posibil....dar nu prea curand
Si ti-am luai id-ul
:bye:
M-am intors cu alte intrebari pentru tine:
~ De ce nu vrei sa spui cate ceva despre viata ta dragostoasa. ( iubiti)
~ Daca ai citi o poveste NaruHina si apoi o pov. SasuSaku si ce-ar cere sa spui care dintre ele este mai frumoasa. Ce ai face daca: povestea Naruhina este urata si fara sens, iar cea Sasusaku este foarte frumoasa si iti place mult. Pe care ai alege-o daca cuplul tau preferat este NaruHina?
~ Daca ar trebui sa se inchida pt. cateva zile zupul si nu ai avea ce face. Te-ai apuca sa faci o poveste Sasusaku? Deoarece Naruhina nu se poate deoarece...nu se poate.
Spor la raspuns.