Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Mda, eu.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Nu o am cu introducerile, dar fie XD
Sunt Lenn, puteţi să-mi spuneţi Lenn, Lenny sau Ella, cum vreţi.
Sunt o optimistă incredibilă, o leneşă incredibilă, vorbăreaţă, îmi place să spun adevărul verde în faţă * a se observa că fac şi rime =]]* . Mă enervez repede, nu sunt foarte calmă, îmi plac nonculorile, culorile verde şi albastru, cărţile poliţiste, anime-urile, manga-urile, sporturile de iarna...
În materie de muzică ascult: W.T,Metallica, Sonata Arctica,Nightwish, Linkin Park Ac/Dc, Evanescence, Eminem, Nickelback, Rammstein, Green day, Guns'n'roses...
Eh...şi cam atât O.O
Anyway, vă aştept întrebările.
Bine ai venit pe Animezup, Lenny.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna pupic. Si Bine ai venit pe zup hug, Ella [ m-a atras cel mai mult 9.]
Am si eu intrebari pentru tine, am vazut ca asculti Green day, Linkin Park, Eminem. Pe acestia ii ascult si eu, din cand in cand. Intrebarea este: Ce melodii te atrag cel mai mult de la fiecare dintre cei denumiti mai sus ?
Cati ani ai ?
Ce animeuri iti plac ?
Esti fana yaoi ?
In ce clasa esti ?
Cam atat am avut de spus 9 pupic.
Ohayoo!!

Bun venit pe zup.

- Care e cel mai mare vis al tau?
- Ce iti doresti pentru viitor?
- Ai trecut pe la regulament?
- Iarna sau vara?

Sper ca Zup sa iti fi facut o parere buna. La cat mai multe posturi si reputati.
AnimeZup te primeste calduros, cu bratele deschise. Nalamuriri sau intrebari : un pm + un user cu experienta/moderator/mod global/admin. Sa te distrezi pe aici si ... Welcomee! Ai o descriere destul de simpla si directa, pe placul meu. O sedere placuta p ' aici. Si sa raspunzi si la alte intrebari.
Snowy merci că ai trecut pe aici, so să-ţi răpund:
1. Linkin Park: The Catalyst, Valentine's Day,In The End, Leave Out All the Rest
Green Day: American Idiot, 21 guns, Boulevard of broken dreams.
Eminem: Not afraid, Love the way you lie, No love, When im gone...

2.Chiar nu cred că chestia asta contează O.O

3. Multe...Kuroshitsuji, Katekyo Hitman Reborn !, Jigoku Shoujo, Nana, FMP, FMA, Kaichou wa maid sama, Hellsing Ultimate, Lovely Complex, Umineko no naku koro ni...

4. Da.

5. Într-o clasă de la etajul unu al şcolii.


LoveStory Merci de întâmpinare şi pentru întrebări.
1. Vis? O___O Să fac rost de toată colecţia cu Poirot :]]

2. Multe O.O

3. Mda >.>

4. Iarna.
Welcome Lenn * H U G * I'm Fuzzy
Inca un fan Kuroshitsuji!
Imi place descrierea ta xD
Nu te mai stresez cu poezioare de bun venit -.-'
Asculti Sonata Artica, ha?
Prin urma ce melodi de la S.A iti plac?
FuzZ :
Merci că ai trecut p'aci. Ne mai citim pe forum *hug*

Piper:
1. Sonata Artica? Hm, să vedem: Wolf and raven, Full moon, Shy, Victorias secret...
Mulţam că ai trecut p'aci, ne mai citim pe forum :]
Lenneh <3

She stalked me. Initial am crezut ca are ID'ul meu de aici, dar nu. Doar acum apare. o.o
Oh well, bun venit. 'n stuff. You'll probably like it here. Probably.

hug
Welcome here, Lenn :3 . Scuze pentru întârziere!! Mianhae!!
Sper să te simţi bine alături de familia Zup, care te primeşte cu braţele deschise, şi cu urări de bine.
Sper să-ţi faci mulţi prieteni -printre care şi eu 21 - să te distrezi cu noi, să fi activă, şi să ai muuulte puncte la reputaţie, şi medalii.
Şti, şi mie mi se spunea Ella înainte 21 . Coincidenţă fatală. *Shocked* .
Apropo, sunt Andreea, dar îmi poţi spune Fluffeeh sau Deea, depinde cum îţi este ţie mai uşor :3 .
*h u g s* . Take care :3 !
Ne mai citim pe aici pupic .
Pagini: 1 2