Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna !!!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Alina-Kit

Buna ... sunt Alina poti sa-mi spui Kit sau Ali dar defapt poti sa-mi spui cum vrei tot eu sunt!
Zuppy10Sa va spun cate cava despre lucrurile mele preferate.bratari, blugi,, filme, imbratisari, prieteni,ras prea mult, cola, izvor, mall vitan, bilete la film, vara,pendulum, batai, prieteni, petreceri, turcoaz, lady gaga,pupicii muzica, big mac tineret picioare in apa,aruncatul pietrelor in apa, invartit, dans. Plimbat prin ploaie Guns n roses ,scorpions ,ac/dc ,plimbari , role , bicicleta ,sckate ,inot ,alergat , pictatul , plonjari in apa ,cainii albastru ,gri ,roz ,mov ,defapt ,toate culorile 24 50 cent , snoop dog ,shagy, sirenia ,scorpions,lumanari parfumate,betisoare parfumate,uleiuri parfumate,animeuri,mitologia,vampirii,varcolacii,mancarea japoneza , mancarea chinezeasca , nachos etc.
Sunt foarte vorbareata,sunt timida (pe moment .dupa 5 minute de vorbit cu o persoana necunoscuta nu ma mai pot oprii)
Sunt foarte foarte foarte amuzanta,haioasa,sociabila,visatoare si curajoasa.
sunt foarte nebuna (in sensul bun si cateodata si in sensul rau 24 .)
Imi place sa visez cu ochii deschizi si nu ma trezesc decat cand iau un pom in brate si pot sa spuna ca mi sa intamplat de multe ori.
Sunt zodia taur si pot sa spun ca zodia ma caracterizeaza perfect.Imi place inghetata(pe care o mananc si iarna)
Bine ai venit pe Animezup, Alina-Kit!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bun venit! YEEEEEYY! I'm the first one!
So, ai o lista foarte lunga cu lucrurile care iti plac....am si eu cateva intrebari pentru tine...
Deci:
1.Cati ani ai?
2.Ce animeuri ai vizionat?
3.Ce mangauri ai citit?
4.Ce carti ai citit?
5.Care sunt personajele tale preferate din animeuri/mangauri?
6.Ai citit regulamentul?

cam atat....deci...vreau sa vad raspunsurile obligatoriu 4...si ne mai vedem pe-aici....
Distractie placuta!

Ja ne!:bye:

edit: da...am citit dar am uitat...deci am sters...
Hellu :3 . Ce faci ? - Aia e întrebare mea de început - .
Bun , welcome here , sper să te distrezi şi să nu te mai poţi dezlipii de Zup .
-ÃŽÅ£i place mascota ? 44
Mă numesc Andreea . Aşa , întrebările care voiam eu să le pun , au fost puse .
:3 , have fun , multe posturi şi reputaţie o groază pupic .
Ohayoo !
A fost destul de greu se descifrez lucrurile care iti plac .____. O sa te obisnuiesti p ' aici cu asa o atitudine , dar ai grija , nu toti sunt ' dulci ' .

oOBubblesOo
A mentionat acolo culorile daca te uitai .

Revenind la tine . . . nu o sa iti urez cine stie ce .

O singrua , poate doua intrebari .

- Ai trecut pe la regulament ?
- Care e cel mai mare vis al tau ?

Stii ce e aia virgula ? Acolo lipsesc unele , am inteles si caini albastri T_T din cauza ca nu ai separat cuvintele cu virgula . Dar mai conteaza ? : - J
Erai grabita cand ai scris aia sau e din cauza prea multor ore pe messenger ?

Cam atata.

Ja ne'
(28-10-2010, 08:19 PM)LoveStory A scris: [ -> ]Ohayoo !
A fost destul de greu se descifrez lucrurile care iti plac .____. O sa te obisnuiesti p ' aici cu asa o atitudine , dar ai grija , nu toti sunt ' dulci ' .

oOBubblesOo
A mentionat acolo culorile daca te uitai .

Revenind la tine . . . nu o sa iti urez cine stie ce .

O singrua , poate doua intrebari .

- Ai trecut pe la regulament ?
- Care e cel mai mare vis al tau ?

Stii ce e aia virgula ? Acolo lipsesc unele , am inteles si caini albastri T_T din cauza ca nu ai separat cuvintele cu virgula . Dar mai conteaza ? : - J
Erai grabita cand ai scris aia sau e din cauza prea multor ore pe messenger ?

Cam atata.

Ja ne'
Off :
Uhm , cred că ai fost puţin cam prea dură , să şti . Este nou venită . Gândeşte-te că şi tu ai fost aşa . Nu înseamnă că dacă ai ajuns pe Zup , gata trebuie să foloseşti de toate . Se va obişnui ea cu timpul , nu trebuie s-o grăbeşti .


On :
Uhm , două întrebări :
-Ai vrea să afli mai multe despre k-pop ? [ coreean pop ] .
-Când mai intrii ?