Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: helooo homeys
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
deci salutare eu ma numesc georgica, am 16 de ani, sunt din Iasi si pot spune despre mine ca am o imaginatie tare bogata, imi place foarte mult sa fac oamenii sa rada peste tot unde imi fac aparitia, imi place umoru de orice calibru (si de Revolver), imi place sa practic orice sport si in absolut orice sezon, sa citesc carti despre istorie bla bla sa nu adormiti, si imi place sa ascult mult heavy metal, jazz (louis amstrong, nat king cole), country bla bla vedeti sa nu ma criticati prea mult Smile peace out.
Bine ai venit pe Animezup, thunder_strike!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna, Georgica. Iti urez bun venit si sa petreci cat mai mult timp pe aici. hug
Si ce sa iti mai zic. Nu stiu ce intrebari sa iti pun, dar am una in minte. Ce anime-uri iti plac?
pai mie imi place songoku si naruto ca aia sparg multe fetze pe strada si in plus nu se duc la scoala sa invete deloc
Hey...bun venit!^^
Am si eu ceva intrebari....

1.Ce sport iti place cel mai mult??? xD
2.Ce altceva inafara de istorie te incanta???adica iti place sa citesti..
3.Asculti j'rock sau k'rock??


N'o sa te critice nimeni fara motiv...stai calm21
Oricum,have fun here!!!bye
Hello , Georgica >:d< Bine ai venit pe zup . Sper sa te distrezi p` aici si sa - ti faci cati mai multi prieteni >;d<
Ah , as avea si eu cateva intrebari ; ; )
- care este cartea ta preferata ? dar autorul ?
- trupa preferata ?
- ce zodie esti ?
- cum ai aflat de Animezup ?
Eto , cam atat : )) . Again bun venit ^ h u g s^
Grr....Heya !!hug Bun venit p'aici si sper sa te distreeeeezi 71.So....cum ti se pare Animezup?
Cartea preferata?(-_-)' Emm...Ai sau ai avut vreo porecla?65 Iti plac animalele de companie?..Em..em...citesti mangaaaa?...Caaaam atat...: >.Sper sa iti faci cat mai multi prieteni si sa te distreeezi : >
Ja ne!