Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi there
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

cristal356

mi se pare ca n-am postat aici so...
Nume: Diana
Nick: cristal356
Varsta: 14
Ochi: caprui spre negru^^'
Par:saten
Hobbyuri10ey....statu' pe forumuri si pe anime-uri...cam 7 ore pe zi..victorie...drawing fan arts with...anime4.. playing voley..and...the last piano,guitar..so musiq
Animeuri preferate: Ful Metal Alchemist,FMA cuceritorul shambalei,Full Metal Panic Fumoffu,Blood+,Death Note,KS,Gravitation,Bleach(doar prima parte4tongue),inuyasha,Hell girl(Jigoku shoujo),Yu-gi-oh GX,Loveless,Papa to kiss in the dark,sensitive phornograph,Naruto,Spiral,Princess Princess,Sukisho,Vampire Knight,Close The Last Door,Ai no Kusabi,Angel's Feather,Okane Ga Nai,Fish In The Trap,Mirage of Blaze,Junjou Romantica,Kiddy Grade,Honey&Clover[sezonul 2],Lovely Complex,Shugo Chara,Gallery Fake,Elfen Lied,Uta Kata...etc.
Mangauri preferate: Naruto and Loveless and my fav fav...Vampire Knight:X..ce-ar mai fi:lol: ..Junjou Romantica..Okane Ga Nai,Othello,Boku no Suki na Sensei,miwaku no ringo,Isso Mou, Kudokitai!,Kankei wa mada,Burning love twin,love neko si Boys Next Door..
Favourite PC games:Sims 2 ,Bitefight,CS...etc.
Favourite books: Legendele olimpului,Coliba unchiului Tom....and...my Fav..Harry Potter...(the books)..
Motto:"Daca esti lovit si fara speranta, crede in tn si aratale ca poti."(e un fel de esti ranit sufleteste sau ai incercat sa faci ceva si nu tia reusit...atunci da tot ce poti si continua...cam asa imi explic yo motto-ul asta..)
and another motto from my loved anime:"Nankurunaisa"
Despre mine: Pey...(cum ma descriu altii)...amuzanta..putin crazzy...cam blonda(pa jumate)4(nu's blonda...da mi-am facut suvite blonde si de atunci...lol)...
trupe preferate:Linkin Park,Avril Lavigne,Green Day, My Chemical Romance Within Temptation,skillet and Evanescene
zodie:Gemeni....caine in zodiacul chinezesc....
muzica:Rock...and a little Pop....(anti manele!)
porecla:cristal,d33-d33,dia,dina
animals:I have a cat(his a boy)...e black&white cool
locatie:"Soul Society"lol...Bucuresti
HI cristal^^
Bun venit pe Zup ^^ hug
I'm tox,nice 2 meet ya 10
Well,se pare ca mesajul tau contine raspunsurile la majoritatea intrebarilor Smile pai...:
~cateva piese preferate o.O
~wanna be friends? :->
cam atat 106
sper sa ne intelegem bine,spor la postat,si ink o data Welcome hug ^^
Hy!
Nice to meet ya Dya ^.^
oooo.....e bune k esti ANTImanele4
Vad eu bine sau mi se pare.... iti place YAOI ??? 44444 XD
Inseamna ca vom vi bune prietene XD ...
Don't tell me thet I'm crazy ... I know that 21
ummm ... inteleg ca iti place Rock and a little Pop ... dar nuti place si J-Rock/J-Pop? si daca iti place care sunt formatiile/cantaretii tai preferati? 4
Heh ... C'YA! 4 ...

cristal356

Thx 4 the good welcome
~ piese preferate...cred ca una dintre ele ar fi evanescene-haunted,linkin park-easier to run,skillet-The last night ,MCR-To the end etc..OST-urile din Naruto..
~ya sure,why not?^^'
id-ul meu e ca si nick-ul..
edit: I don` believe ya crazzy cuz that what I'm too^^' ...liek yaoi from the buttom of my heart :perv: