Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ooook, this should be intersting
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
I am...that means I exist...DONE ...more will be revealed later....HF starting from now 65
Bine ai venit pe Animezup, Invictus!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Nu a postat nimeni in topicul tau. Nu-i nimic, postez eu. 10 Bun venit pe Zup, distractie placuta pe aici! Smile Sper ca nu te superi daca iti pun niste intrebari.
1. Cum te numesti?
2. Cati ani ai?
3. De unde esti?
4. Ce muzica asculti? Formatii/melodii preferate?
5. Iti plac filmele? Ce gen? Preferate?
6. Citesti? Ce fel de carti? Care sunt preferatele tale?
7. Ce anime-uri ai vizionat?
8. Ce hobby-uri ai?
9. Ce nu suporti?
Cam atat. See ya! bye
O sa vezi si motivele...sunt cam enigmatic si vorrbesc putin

1. nu am voie sa-l spun(e complicat motivul)..dar poti sa-mi spui cum doresti
2. sunt destul de tanar dar nu pot sa mai imi zic copil (desi as vrea)
3. nu prea stau pe acasa de ceva ani asa ca nu pot da un loc anume
4.Alternative rock, simfonica si instrumentala
5. mai mult SF'-rile si cele fantasy
6.citesc destul de mult..filozofie,psihologie dar si beletristica.
7.animeuri...sunt multe...dar preferate sunt DB,DBZ...Last Exile, Runouni Kenshin
8.hmm...fac spot, scriu, PC gaming (adventure ca pune capul la munca),
9.tacerea..ma omoara
Haii :3 . Am văzut că nu vrei să spui mai multe despre tine , dar asta e 4 . Nu toată lumea e deschisă , trebuie să mai înţelegem şi noi din când în când .
Bun , deci :
Welcome here , noi userii de pe Zup , te primim cu braţele fooooarte larg deschise . Eşti liber să te distrezi , să fi cât mai activ !!
La mai multe posturi şi reputaţii .
Ah , dar am o întrebare : Cum ai aflat de Zup ?
Era să uit 21 .
Şi , pentru că eşti nou venit , ai 5 puncte reputaţie de la moa . Nu am cui să i le dau , ţi-ai dat seama , nu ?
nu e vorba ca nu sunt deschis,dar am un motiv pentru care imi pastrez anonimatul10
Cum am aflat de site...mi-l prezentase cineva mai demult,si m-am izbit si de el ( la propriu) la Nijikon

Multumesc de urari si de punctele de reputatie (desi momentan nu prea stiu cu ce se mananca)4
Sa vedem:
~De ce ti-ai ales acest nume?
~De ce ti-ai pus acest avatar?
~ Ce s-a intamplat cu semnatura?

Sper sa ne intelegem. Pe zup sunt multe persoane asa ca o sa ai de unde sa-ti alegi prieteni. NU trebuie sa spui oare e bine sai aleg, atata timp cand nu ii cunosti nu poti sa pui aceasta intrebare. Hai sa terminam cu filozofia, de fapt eu o spun, scriu, imi pare rau dar scriu 21.
Asa cum am spus sper sa ne intelegem.
o_O OMG!Ai fost la Niji?! o.o...eu nu am fost:eto: Te-ai distrat?Ti-ai facut noi prieteni?..Hmm..sa trecem peste Niji 15....Bun venit pe aici si sper sa te distrezi : >..So..cateva intrebari..daca nu te superi :pfiu: :Ce fobie ai?...Ce zodie esti?....Cum te cheama? o.o
Caaaaam atat 39...Distractie placuta in continuare!
Ja ne!
E alegerea ta daca nu vrei sa dai anumite detalii despre tine. Smile Oricum, pari o persoana foarte de treaba, cred ca esti chiar ok. Smile Din nou, distractie placuta pe Zup si ne mai vedem pe-aici. bye
@♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫: Numele e din latina,avatarul e random,semantura mea,e acolo71..o sa ne intelegem3


@Sigyn: fobie...un singura,tacerea4, zodie cred ca gemeni71,si numele....hai ma ca Invictus e un nume dragut4..ms de urari.

@Crazy~Tenshi: daca sunt o pers de treaba,ramane sa te convingi10
Pagini: 1 2